Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teşekkür ederim Eleacim,iyiyim
Sen de iyisindir umarım. Perşembe günlerimi bosalttim evde olucam bugun. Kitap hedefimi tamamlamam için 10 kitabım kalmış. Teyocan ve Natsume gibi ince kitaplar seçip hedef tamamlamaya çalışacağım🤭.Ince ve güzel kitap önerilerinizi alırsam mesut olurum 😊

Sen de iyisindir umarım. Perşembe günlerimi bosalttim evde olucam bugun. Kitap hedefimi tamamlamam için 10 kitabım kalmış. Teyocan ve Natsume gibi ince kitaplar seçip hedef tamamlamaya çalışacağım🤭.Ince ve güzel kitap önerilerinizi alırsam mesut olurum 😊
Ben de iyiyim çok şükür.
Hedefini tamamlayabiliyor olmanı kıskanmam dışında sorun yok şu an :sus:

Kasim
1- Tami Hoag - Gece günahlari (611 Sayfa)
2- Tami Hoag - Günah kadar suclu (600 Sayfa)
3- Osamu Dazai-Kos melos ( 128 Sayfa)
Dazai'nin kitabını beğendin mi Arrietty? Benim de listemde vardı hediye olarak geldi, elimdeki bitince bi değişik tür olarak ona geçmek istiyorum, sendekinden farklı benimki gerçi de.

Eleadora Eleadora Aralık ayında Beraber okuyalım mı?

1668070652028.png

Dazai'nin kitabını beğendin mi Arrietty? Benim de listemde vardı hediye olarak geldi, elimdeki bitince bi değişik tür olarak ona geçmek istiyorum, sendekinden farklı benimki gerçi de.
Hangisi sendeki ?
Insanligimi yitirirken i okudum Birde. Onu begendim.
Kos melos ise,ej. Kisa oykuler bana gore degil. Ej dememin en buyuk sebebi o

Akşama bir liste hazırlamaya çalışacağım :KK70: :KK70:

Günaydınlar Kitap Kulübü Sakinleri

Genel bir hatırlatma yapayım. Yarın TURUNCU SONBAHAR konseptimiz var. Şimdiden fotoğraflarınızı hazırlamanızı rica ediyorum. Katılımın yüksek olmasını bekliyorum sizden. Ne kadar çok katılım olursa bu ve bunun gibi etkinlikleri o kadar çok yapabiliriz
❤️

@Tosun Pasa
kk birinci noteri kk birinci noteri
@Life light
Eleadora Eleadora
@Levaiz
@Teyocan
@UcanSupurge
@Bonus
Kukrim Kukrim
@Kitapkontesi
@Oriana
Natsume Natsume
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
Keira- Keira-
@mimesis
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@ummhnisa
@Amanita
A Arrietty_
Aspasiaa Aspasiaa
@Mrsay
@LADY VEGA
HAbibte HAbibte
@fesang
@Kurk Mantosuz Madonna
@M e r i d a
@berresuu
@yet07
@Atalanteda
@Mavi Menekse
@bir civciv annesi
Orangegreysky Orangegreysky
@Look Up
@Boncoboorkodos
İyi günler herkese🥰

Ben de iyiyim çok şükür.
Hedefini tamamlayabiliyor olmanı kıskanmam dışında sorun yok şu an :sus:
Inşallah sen de hedefini tamamlarsin.Ben de çabalayacagim bitirmek icin ama zor görünüyor. Gecen yil metroda gidip gelirken günlük rahat 70- 80 sayfa okuyordum.Simdiki işime yürüyerek gidip geldiğim için okumam azaldi. Birde aksam eve gelince de online eğitim koçluğu yapiyorum, bu yüzden pek firsat kalmıyor okumaya. Okumadaki huzuru çok özledim
Akşama bir liste hazırlamaya çalışacağım :KK70: :KK70:
Lütfen yap bana bu iyiliği 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X