Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fotoğrafla gelen Kadınlar ülkesi şoku 🫣
Kendimizi kaybedip aynı kitaptan iki kez aldığımız doğrudur 🤤
Peki benim bunu bu foto ile fark etmem 🤫
IMG_20221104_203239.jpg

Denedim birkaçını aynı fiyattı.
Bu yazıyu ben de gördüğümü hatırlıyorum, 30 gün içinde aldığımız ürünlerin fiyatında düşme olursa farkı iade edeceklerini yazdıyordu.

Bana 20tl geri iade etmişler
Boşuna sabahın 7sinde kalkmışım🤣 ben hala 2020 aralıkta yaptığı indirimi bekliyorum ama artık bu ekonomi de öyle bir indirim zor gibi🤷🏻‍♀️

Çok severek okudum. Deneyimlediğim çok maddesi oldu. Keşke okuduklarımın en azından birazını hayatımıza entegre edebilsem muhteşem olur. Uygulama kitabını da okudum ama ikisi arasında zaman farkı olunca 2.kitapta istediğim etkiyi alamadım. Bence hemen arkasından diğer kitabı da okusan daha faydalı olabilir cnm.

Çok severek okudum. Deneyimlediğim çok maddesi oldu. Keşke okuduklarımın en azından birazını hayatımıza entegre edebilsem muhteşem olur. Uygulama kitabını da okudum ama ikisi arasında zaman farkı olunca 2.kitapta istediğim etkiyi alamadım. Bence hemen arkasından diğer kitabı da okusan daha faydalı olabilir cnm
Yeni başladım canım tavsiyeni dikkate alacağım çok teşekkür ederim ☺️

Boşuna sabahın 7sinde kalkmışım🤣 ben hala 2020 aralıkta yaptığı indirimi bekliyorum ama artık bu ekonomi de öyle bir indirim zor gibi🤷🏻‍♀️

Çok severek okudum. Deneyimlediğim çok maddesi oldu. Keşke okuduklarımın en azından birazını hayatımıza entegre edebilsem muhteşem olur. Uygulama kitabını da okudum ama ikisi arasında zaman farkı olunca 2.kitapta istediğim etkiyi alamadım. Bence hemen arkasından diğer kitabı da okusan daha faydalı olabilir cnm.
Ah o eski indirimler hayal oldu🥺
Bizim okula düzenli olarak kitap satmaya gelen adam bile 30tl yapmış kitapların tanesini 🥺
İyi geceler ❤
Bir misafirim vardı onunlaydık bakamadım.

Eki Görüntüle 3156668
Keşke benim olsa🙈😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X