Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Duyduk duymadık demeyin 📣

2 Aralık topiğin yıldönümü. Bunun için hediyeleşme etkinliği düzenlemek istiyoruz. Katılmak isteyen arkadaşların bu mesajı alıntılayıp katıldım yazmasını rica ederim. Bu duyuru pazar gününe kadar geçerli olacaktır. Pazar gününden sonra etkinliğe alımlar kapatılacaktır

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
@Eleadora
@Levaiz
@Teyocan
UcanSupurge UcanSupurge
@Bonus
Kukrim Kukrim
@Kitapkontesi
@Oriana
Natsume Natsume
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
Keira- Keira-
@mimesis
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@ummhnisa
@Amanita
@Arrietty_
@Aspasiaa
Mrsay Mrsay
@LADY VEGA
@HAbibte
@fesang
Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
@M e r i d a
@berresuu
yet07 yet07
@Atalanteda
@Mavi Menekse
bir civciv annesi bir civciv annesi
Orangegreysky Orangegreysky
@mavi guldunya
@Boncoboorkodos
Ben de isterim katılmak 🤭

2 Aralık topiğin yıldönümü. Bunun için hediyeleşme etkinliği düzenlemek istiyoruz. Katılmak isteyen arkadaşların bu mesajı alıntılayıp katıldım yazmasını rica ederim. Bu duyuru pazar gününe kadar geçerli olacaktır. Pazar gününden sonra etkinliğe alımlar kapatılacaktır

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
@Eleadora
@Levaiz
@Teyocan
UcanSupurge UcanSupurge
@Bonus
Kukrim Kukrim
@Kitapkontesi
@Oriana
Natsume Natsume
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
Keira- Keira-
@mimesis
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@ummhnisa
@Amanita
@Arrietty_
@Aspasiaa
Mrsay Mrsay
@LADY VEGA
@HAbibte
@fesang
@M e r i d a
@berresuu
yet07 yet07
@Atalanteda
@Mavi Menekse
@mavi guldunya
@Boncoboorkodos

Zevkle ☺️
Katıldım😃

Sipariş ettim bile😳
Denicem bi😅
30 kasıma kadar alınan ürünlerde alınan tutardan indirim olursa aradaki farkı amazon kartına iade ediyor.

Dene bakalım 😁 ben sepete eklemiştim pahalı geldi cıkardım sepetten arattım baktım 😁

Zevkle ☺️

30 kasıma kadar alınan ürünlerde alınan tutardan indirim olursa aradaki farkı amazon kartına iade ediyor.
Denedim birkaçını aynı fiyattı.
Bu yazıyu ben de gördüğümü hatırlıyorum, 30 gün içinde aldığımız ürünlerin fiyatında düşme olursa farkı iade edeceklerini yazdıyordu.

gizli kullanıcılar var:-) mesela ben. Sanki herkes liste paylaşıyordu, ona göre seçim yapıyorduk , ne alacağımızı. Yani örneğin 10 kitap söylüyor sana çıkan kişi, sen onlardan seçiyorsun. Umarım uydurmuyorumdur :-) bu şekildeydi değil mi C Calcifer
Aynen canım öyle yapıyorduk 😍

Yazar hakkında iki uç fikir var, biraz kafa karıştırıcı🙃
Okudunuz mu daha önce?
Okumadım ama 2012 nobel ödüllü yazar olduğu için seveceğimi düşünüyorum. Sen alışkınsın Uzakdoğu edebiyatına Murakami'den aslında

İyi akşamlar herkese 🙋🏻‍♀️
B7DB4A04-BFE0-413A-ABA5-B57405EE897A.jpeg

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
@Eleadora
@Levaiz
@Teyocan
UcanSupurge UcanSupurge
@Bonus
Kukrim Kukrim
@Kitapkontesi
@Oriana
Natsume Natsume
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
Keira- Keira-
@mimesis
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@ummhnisa
@Amanita
@Arrietty_
@Aspasiaa
Mrsay Mrsay
@LADY VEGA
@HAbibte
@fesang
@M e r i d a
@berresuu
yet07 yet07
@Atalanteda
@Mavi Menekse
@mavi guldunya
@Boncoboorkodos
Kambersiz düğün olmaz :halay:katildim tabii

Telefonum da var ya bu ara hep saçma saçma kelimeleri düzeltiyor kafasına göre demin öğretmene de yazmışım yanlış yanlış göndermişim bakmadan 🤣
Ay Kukrim benim öyle çok kötü bir anım var. Kızımın ogretmeninde bir miktar paramız kalmış göndereyim mı birine yardım mı edeyim diye sordu. Benim de misafirim var bir taraftan çay servisi yapıp bir taraftan öğretmenin mesajlarına hızlı hızlı cevap yazıyorum. Yardım yapmasını istedim epeyce konuştuktan sonra "teşekkür ederim. Hep çok düşünceliydiniz zaten" yazıp hiç bakmadan telefonu bıraktım. Misafirler gidince telefonu elime aldım baktım ki " teşekkürler hep çok düşünceli yediniz zaten" yazıyor 🤦 :eek:

Ay Kukrim benim öyle çok kötü bir anım var. Kızımın ogretmeninde bir miktar paramız kalmış göndereyim mı birine yardım mı edeyim diye sordu. Benim de misafirim var bir taraftan çay servisi yapıp bir taraftan öğretmenin mesajlarına hızlı hızlı cevap yazıyorum. Yardım yapmasını istedim epeyce konuştuktan sonra "teşekkür ederim. Hep çok düşünceliydiniz zaten" yazıp hiç bakmadan telefonu bıraktım. Misafirler gidince telefonu elime aldım baktım ki " teşekkürler hep çok düşünceli yediniz zaten" yazıyor 🤦 :eek:
Ahahaha ay nasıl güldüm 🤣

Yaa çok fena olmuş 🤣🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X