Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gayet güzel anlattın canım ☺️
Ben en azından klasiklerimi kendim almaya çalışıyorum. Diğer kitapları alamıyorum, çalışmadığım için de bütçe ayıramıyorum şimdilik.
Evet burda da 15 gün, 3 kitapla sınırlı, bazen burda veya başka sitelerde gördüğüm, çok önerilen kitaplara rastlayınca acayip mutlu oluyorum. Ben aslında isterdim almayı, üzülüyordum başta ama kütüphanelere gitmek, ordaki kitapları alıp okumak kitap almaktan daha güzelmiş onu anladım ☺️
Dünyevi bir haz için üzülme canım😂 kitaplığımdaki kitaplarımı okumayı bitirince ben de kütüphaneye gideceğim inşallah☺️

Ben tek tek almıştım seri olarak bir ara 140'a kadar düşmüştü. 2021 de aldığım kitapları 3 yılda zor bitiririm :KK70:
Ben de 2 haneli rakamlara düşüremedim daha 🤣

Dünyevi bir haz için üzülme canım😂 kitaplığımdaki kitaplarımı okumayı bitirince ben de kütüphaneye gideceğim inşallah☺️

Ben de 2 haneli rakamlara düşüremedim daha 🤣
Aynen artık üzülmüyorum 🤣🤣baya kitabım var zaten okunmamış, ama klasiklerimi tamamlamak istiyorum ❤️o yüzden kütüphaneden klasik almamaya çalısıyorum

Yaa şaşırdım şimdi. Bende şöyle oluyor çünkü;
D0189EF8-67DE-483E-B9A3-A6D331EABD84.png

Kaydetmiş oluyor son açtığım kitapları ve seçtiğimde kaldığım yerden devam edebiliyorum okumaya. Hatta açmadıklarımı da kitaplık kısmına kaydetmiş.

Merhaba en sevdiğim grup kategorisinde tüm zamanların en iyi grubu ödülünün sahipleri 🌼 bu ara tez teslim işleri ve evden uzak yaşama sıkıntıları sizden ve kitaplardan ayrı düşürdü beni. Haziran daha normal bir ay olsun evime geçeyim diye duadayım. Güzel enerjilerinizi bekliyorum. Elimde Gazali var selam söylüyor.

Eklentiler

• 16536678301133212952108794515819.jpg
    16536678301133212952108794515819.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 20
Merhaba en sevdiğim grup kategorisinde tüm zamanların en iyi grubu ödülünün sahipleri 🌼 bu ara tez teslim işleri ve evden uzak yaşama sıkıntıları sizden ve kitaplardan ayrı düşürdü beni. Haziran daha normal bir ay olsun evime geçeyim diye duadayım. Güzel enerjilerinizi bekliyorum. Elimde Gazali var selam söylüyor.
Akşama çaylı kahveli hali gelcek efenim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X