Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kütüphaneyi çok seviyorum 😅😅ne ararsan var
IMG_20220523_170321.jpg

K Kitapkontesi bebisle yeni hayatınız nasıl gidiyor. Abisi alisti mi kardeşine 🥰 seviyorum adı altında gizli gizli etini kopartır gibi mincirmalar başladı mi🤭
Hala annemlerde oldugum icin cok rahatız keyfimiz yerinde😂 evime gecince gorcem günümü :KK45:
Abisi cok seviyo gidip gelip opuyo.yanina kimseyi yaklastirmak istemiyor😃umarim hep boyle olur.
Rabbim tum isteyenlere yasatsin bu duyguyu,mis gibi kokulari yeter :KK200::emir_bebek:

Konuştuk bence ama gizli güçler tüm delilleri yok etti :KK70:
Yok uğur böceğini elime alabiliyorum ama onun dışındaki tüm küçük hayvanları gördüğüm an bile huylanıyorum. Ben bebekken piknikte eglenmeye dalmışlar beni unutup, bana baktıklarında karıncalar sarmış beni 🤣 ordan kalma travma olabilir 😅 Bizim kuşu hergun kafesten salıyorum gelip kafama omuzuma konuyor korkudan gözümü kapatıyorum.
Evet bak çiçek oluruz teşekkür ederim😍

Kafamdan ateşler çıkıyor şöyan🤕😅
Kendi kuşundan da korkmazsın be Aspasiaa 😅
Konuştuk hemde çok :sus:

Konuştuk bence ama gizli güçler tüm delilleri yok etti :KK70:

Kendi kuşundan da korkmazsın be Aspasiaa 😅

Konuştuk hemde çok :sus:
Minik hayvanciklardan korkuyorum 😬 Ama büyüklerde problem yok. Kedi köpek, at v.s çok severim .Cüsse küçüldükçe korku artıyor, ters orantılı 🤪

Minik hayvanciklardan korkuyorum 😬 Ama büyüklerde problem yok. Kedi köpek, at v.s çok severim .Cüsse küçüldükçe korku artıyor, ters orantılı 🤪
Uff bende öyleyim ya seni çok iyi anlıyorum, böceklerden kurtulmak için kutuplara yerleşip Minnoş ayılarla yaşayabilirim 😅
Ama yine de senin kuş olayini oturup ciddi ciddi konuşmalıyız 🤪

Ay evet ben de öyleyim. Özellikle Hamam böceği görünce gün içinde sürekli kendimi kontrol ediyorum, bir yerimde böcek mi var diye 🤣🤣

Uff bende öyleyim ya seni çok iyi anlıyorum, böceklerden kurtulmak için kutuplara yerleşip Minnoş ayılarla yaşayabilirim 😅
Ama yine de senin kuş olayini oturup ciddi ciddi konuşmalıyız 🤪
Peki omuzuma her konduğunda üstüme bi güzel şey etmesine ne dersin 🤦‍♀️😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X