Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabi insanin aklına gelmiyor degil çünkü bağlantılı şeyler. Ama az önce dediğim gibi hep vardı benzeri şeyler. Açıkçası siyasi konuşmayayım diye detaylı ifade edemiyorum söylemek istediklerimi. Ama biliyorsundur belki yazar Gezi olaylarından sonra kitaba tekrar ekleme yapıyor zaten .Yani tamamen öngörü diye düşünüyorum
Hayır bunu bilmiyordum. Ama ben zaten o benzerliği sorguluyorum. Neyin ne kadar değiştirildiğini ya da eklendiğini bilmiyorum. Sonradan degistirildiyse üstünde tartışılacak bir şey de bir ilerigörüşlülük de yok demektir

Hayır bunu bilmiyordum. Ama ben zaten o benzerliği sorguluyorum. Neyin ne kadar değiştirildiğini ya da eklendiğini bilmiyorum. Sonradan degistirildiyse üstünde tartışılacak bir şey de bir ilerigörüşlülük de yok demektir
Ben kitabın eski halini okudum ama bildiğim kadarıyla değiştirilme falan değil başta dediğim gibi ek bir bolum var ve o bölümde sadece takdir ettiği kesimi bi selamlama var 😊 Kalemine zeval gelmesin, o hep yazsın biz de hep okuyalım inşallah💜

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X