Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşım sesli kitap dinliyor.
Geçen" Kirke" yi dinliyordu.
13 saatte filan bitiyormus.
Sesini ayarlıyorsun hızlandırma filan da var.
O yavaş bir tonda dinliyor.
Storytel de ilk 14 gün ücretsiz deneme var üstelik. Ben de başlamak istiyorum sesli kitap dinlemeye

Gözün aydinnn 😀😍gayet iyi canimm adetin gecmismiydi
14unde bekliyordum. 12 sinde hafif leke geldi sonra kesildi. Onun üzerine şüphelendim zaten. Teşekkür ederim canım ❤️
Hayırlı olsun canım, inşallah yükselir 💙
İnşallah canım sağ olasın ❤️
Ben de 33 ile öğrenmiştim :)
Hayırlı olsun 😍
Umut var diyorsun yani hadi inşallah 😍
Hayırlısı olsun.
Bugün tekrarlasaydiniz aslında yükselme durumuna bakılırdi.Ama hafta sonu işte.Her yer bakmaz.
Pazartesiyi bekleyeceğim artık. Kimyasal filan değilse pazartesi epeyce artmış olur.
İnşallah korktuğun gibi olmaz canım her şey yolunda güzelce ilerler 🤲🏻
İnşallah canım ❤️

Hayırlı olsun🌺Nasıl hissediyorsun 🥰
Sağ ol canım ❤️ şaşkınım tabii. 6 yıldır istiyoruz. Son iki yıldır hiç şüpheli bir durumum bile olmadı. Daha önce söylemiştim geçen ay tüp bebek için ön görüşmeye gittim ama tedaviye başlamadım. Doktor mu uğurlu geldi bilemiyorum 😂

Sağ ol canım ❤️ şaşkınım tabii. 6 yıldır istiyoruz. Son iki yıldır hiç şüpheli bir durumum bile olmadı. Daha önce söylemiştim geçen ay tüp bebek için ön görüşmeye gittim ama tedaviye başlamadım. Doktor mu uğurlu geldi bilemiyorum 😂
Ay hadi hayirlisi 😍

Sancısı başlamış açılması da varmış bekliyorlar. Mecburen orada kalmak zorunda çünkü doktorları orada
Aslında en doğrusunu yapıyorlar da biz hemen sezaryene alınmasına alıştığımız için tuhaf geliyor. Amerika'da çekilmiş bir belgesel izlemiştim. 4 kadının doğum sürecini anlatıyor. Tüm doğumlar riskliydi ama yine de normal doğum yaptırdılar. Kadının birinin doğumu 4 gün sürdü

Bazı şeyler ummadık anda olur 😍 Şimdi mutluluk şaşkinlik bir arada yasiyorsundur tabi 🥰 senin için hayırlısi olsun 🌺

Arkadaşım sesli kitap dinliyor.
Geçen" Kirke" yi dinliyordu.
13 saatte filan bitiyormus.
Sesini ayarlıyorsun hızlandırma filan da var.
O yavaş bir tonda dinliyor.
Ben iş yaparken Ahmet Ümit 'in radyo tiyatrosunu dinlemiştim bir kaç kez, ama anladım ki kendim okumayı seviyorum. Ablamın işyeri evine çok uzak o da yolda araba kullanırken dinliyor çok iyi oluyor demişti

Sancısı başlamış açılması da varmış bekliyorlar. Mecburen orada kalmak zorunda çünkü doktorları orada
Hadi hayırlısı bir an önce sağlıkla doğsun inşallah :emir_bebek:
14unde bekliyordum. 12 sinde hafif leke geldi sonra kesildi. Onun üzerine şüphelendim zaten. Teşekkür ederim canım ❤️

Pazartesiyi bekleyeceğim artık. Kimyasal filan değilse pazartesi epeyce artmış olur.

İnşallah canım ❤️
Var tabiki daha düşüğünü de gördüm ben burada :emir_bebek: kaç günlük gecikme?

Bazı şeyler ummadık anda olur 😍 Şimdi mutluluk şaşkinlik bir arada yasiyorsundur tabi 🥰 senin için hayırlısi olsun 🌺
Mutluluk, şaşkınlık, korku hepsi bir arada gerçekten. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️

Topic i meşgul ettim kusura bakmayın. Dayanabilirsem kimseye söylemeyeceğim ama insan birileriyle de paylaşmak istiyor. İyi dileklerini paylaşan herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız 😍😘

Mutluluk, şaşkınlık, korku hepsi bir arada gerçekten. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️

Topic i meşgul ettim kusura bakmayın. Dayanabilirsem kimseye söylemeyeceğim ama insan birileriyle de paylaşmak istiyor. İyi dileklerini paylaşan herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız 😍😘
Neden topigi meşgul ettim diyorsun ki. Sanal ailemiz burasi. Kitaplar hakkında sohbet ettiğimiz gibi sevincimizi ,hüznümüzü de paylaşacağız .🌿
Allah isteyen tüm arkadaşlarada böyle güzel haber vermeyi, bu sevinci yaşatsın

İnşallah canım ❤️
Kimyasal değildir canım aklına kötü şeyler getirme sağlıcakla kucagina alırsın ins 🙏😍

Allah gönlüne göre versin canım ❤️ Güzel haberler verirsin bize de inşallah😊

Sağlıkla gelsin. Devlette ilk adım normal doğum ne kadar uzun sürerse sürsün eğer anne ve bebeğin sağlığına engel bir durum yoksa. İnşallah doğmuştur şimdiye 😊

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X