Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir yemem diyenden bir de almam diyenden korkacakmışsın. Tasinicaz kitap almamam lazım derken bir sürü kitap aldım ama çok iyi ya tanesi neredeyse 7 liraya geliyor
IMG20220323155052.jpg

Ben de 4. ciltte hiç ilerleyemedim. Öncekileri teslim etmem lazım diye hızlıca okumuştum. Bunların iki ay süresi var. Bu ay biter mi bilmem
4. Cilt bende kaçıncı sayfalara denk geliyor bilemedim ama daha hızlı ilerliyor kitap şu an son 200 sayfam. İkinci ciltte zor ilerleyen 100 sayfalık bir yer var acaba orda mısın

4. Cilt bende kaçıncı sayfalara denk geliyor bilemedim ama daha hızlı ilerliyor kitap şu an son 200 sayfam. İkinci ciltte zor ilerleyen 100 sayfalık bir yer var acaba orda mısın
Aslında ben de sizdeki birinci cilt nerede bitiyor merak ediyorum. İlk üç cildin toplamı 900 sayfadan fazla ama son iki cilt yaklaşık 700 sayfa. Nereden bölmüşler kestiremedim. Fazla spoiler vermeden 3. Cilt T'nin tuzak kurduğu bölümle bitiyor

Aslında bende sizdeki birinci cilt nerede bitiyor merak ediyorum. İlk üç cildin toplamı 900 sayfadan fazla ama son iki cilt yaklaşık 700 sayfa. Nereden bölmüşler kestiremedim. Fazla spoiler vermeden 3. Cilt T'nin tuzak kurduğu bölümle bitiyor
1. Cilt marius’ u tanıtıp bitiyor 2. Cildin 1/3 ‘ini bitirmiş sayılırsın tahminimce

Aslında ben de sizdeki birinci cilt nerede bitiyor merak ediyorum. İlk üç cildin toplamı 900 sayfadan fazla ama son iki cilt yaklaşık 700 sayfa. Nereden bölmüşler kestiremedim. Fazla spoiler vermeden 3. Cilt T'nin tuzak kurduğu bölümle bitiyor
Bizde ikinci cildin başlarındaydı tuzak.

Şu an elimde
Doktor Ox’un deneyi
Monte cristo kontu
Uğultulu tepeler
Jane eyre
Küçük kadınlar
Ve Dorian Grayin portresi var sizce hangisine başlayayım, size sormak istedim
Monte Cristo 😁
Bir yemem diyenden bir de almam diyenden korkacakmışsın. Tasinicaz kitap almamam lazım derken bir sürü kitap aldım ama çok iyi ya tanesi neredeyse 7 liraya geliyor
Eki Görüntüle 3032845
Oo keyifli okumalar, keşke benim olsalar😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X