Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesinlikle öyle, erdemli olmasa zaten bu kadar kült bir eser ortaya çıkaramazdı. Bir çok farklı alanı bir arada harmanlayarak güzel bir armoni oluşturmuş 💕

Teyo duymasın da Levin gibi sıkmıyor zaten🤭 Çünkü Jean tam Monte Kristo Kontu tarzı bir adam💜
Teyo da bize hak verir bence :sus:

Kesinlikle öyle, erdemli olmasa zaten bu kadar kült bir eser ortaya çıkaramazdı. Bir çok farklı alanı bir arada harmanlayarak güzel bir armoni oluşturmuş 💕

Teyo duymasın da Levin gibi sıkmıyor zaten🤭 Çünkü Jean tam Monte Kristo Kontu tarzı bir adam💜
Bu konuda desteklerim. Jean çok muteber Levin'e göre. Levin kendi kitap karakterleri arasında idolümdü. Oradan çıkınca eh işte bir adam oluyor :-)

Bu konuda desteklerim. Jean çok muteber Levin'e göre. Levin kendi kitap karakterleri arasında idolümdü. Oradan çıkınca eh işte bir adam oluyor :-)
Aslında sen de haklısın. Çünkü Anna' da erkek karakterler arasında en şahsiyetli olan senin levin idi.

Görümcemin evine istemiştim evde olmadığımız için, eşimin yeğeni açmış bana özel foto da çekmiş cimcime 😍
Screenshot_20220317_143727.jpg

Erkek kardeşim 17 yaşında, hiç kitap okumadı. Öğretmen insan neyle yaşar kitabını aldırmış, sizce okuyabilir mi? 🤔
Okur güzel kitap hikayeler akıcı kısa öğüt verici
C ve M arasında mı 🤭
C ve M bi de aşk dörtgeni olacak galiba E ve T de ucundan kıyısından dahil olacak gibi
M yi anladım da, C ıhhh 😅
M’yi anladıysan birinci cildin sonundasın herhalde diyecektim kitabı daha önce okumuşsun
Ep evdeyim ep er zaman uygundur efem 😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X