Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Masallah insallah bizim minnak kuzular da boyle olur 😍
Elbet olurlar inşallah, bizden gördüklerini uyguluyorlar çünkü 🥰
Ayracım kitabın içinde kayboluyor çünkü biraz küçük kaldı 🤭 419. Sayfadayım çok akıcı çok sevdim. İsmail’in defterini okurken sıkıldım biraz ama bitti sonunda 😍
Kitabı begenmene çok sevindim 💙 O kadar övdüm şimdi sevmeseydin kendimi kötü hissederdim önerdiğim için ,neyse ki sevmişsin ☺ Bu arada sen ismailin günlüğünde sıkılmışsın ,halbuki ben de en çok orayı sevdim ; 1.dünya savaşında yaşanan zorlukları Ismailin gunluk şeklinde yazışını okurken çok duygulandım .Her okurun farklı bakış acısıyla okuması da çok hoş aslında 🍀
Kitapta bir tek şey keşke farklı yazılsaydı diye düşündüm onu da zaten bitirmek üzeresin o zaman söylerim 🌺
İnşallah öyle de devam eder 😍
Teşekkür ederim💙

Kitabı begenmene çok sevindim 💙 O kadar övdüm şimdi sevmeseydin kendimi kötü hissederdim önerdiğim için ,neyse ki sevmişsin ☺ Bu arada sen ismailin günlüğünde sıkılmışsın ,halbuki ben de en çok orayı sevdim ; 1.dünya savaşında yaşanan zorlukları Ismailin gunluk şeklinde yazışını okurken çok duygulandım .Her okurun farklı bakış acısıyla okuması da çok hoş aslında 🍀
Kitapta bir tek şey keşke farklı yazılsaydı diye düşündüm onu da zaten bitirmek üzeresin o zaman söylerim 🌺

Teşekkür ederim💙
Kitaplar hakkındaki duygularını çok güzel ifade ediyorsun🥰 ben de merak ettim, kütüphaneden alırım artık ❤️

3 tane dutuma gülmemek için kendinizi dutun :KK45:

16458144653215225547105978486098.jpg

Teşekkür ederim💙
Bana çok kasvetli geldi ruhum daraldı. Belki de burnumuzun dibinde bir savaş çıkmışken o kısmı okumak rahatsız etti bilmiyorum. Bittiği zaman kesinlikle konuşalım ☺️ Birde sanki yavaş ilerliyor demiştin sen. Su gibi aktı okurken 🤭

Bana çok kasvetli geldi ruhum daraldı. Belki de burnumuzun dibinde bir savaş çıkmışken o kısmı okumak rahatsız etti bilmiyorum. Bittiği zaman kesinlikle konuşalım ☺️ Birde sanki yavaş ilerliyor demiştin sen. Su gibi aktı okurken 🤭
Ilk başlarda olaylardan ziyade yoğun tasvir vardı ya belki sıkılırsın diye düşündüm ama sevmişsin benim sevdiceğimi 💜

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X