Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
F14A9BD4-97C7-465C-AE5F-A284D795D025.jpeg İnstagramda paylaştım önce 😄

Ayıracının nerde olduğunu görmeye çalıştım hangi olayları okuduğunu anlayabilmek için ama göremedim ☺ Nasıl gidiyor 🍀
Bu arada kitap nasıl da eskimiş ne kadar çok okunduğuna şahit tutar gibi 🥰 💜
Ayracım kitabın içinde kayboluyor çünkü biraz küçük kaldı 🤭 419. Sayfadayım çok akıcı çok sevdim. İsmail’in defterini okurken sıkıldım biraz ama bitti sonunda 😍

Eklentiler

• 61A4C428-0CDA-4BAE-B1CC-3E145EB56599.jpeg
    61A4C428-0CDA-4BAE-B1CC-3E145EB56599.jpeg
    120,4 KB · Görüntüleme: 31
  • 6455F4BE-4E6C-43EC-BD7E-4C8F74270C6B.jpeg
    6455F4BE-4E6C-43EC-BD7E-4C8F74270C6B.jpeg
    108,8 KB · Görüntüleme: 35
Kitabin sonlarindayim. Kapaktan ve isimden genclik aşk romani gibi dursa da ibret alinabilecek bir aile drami ele aliniyor. Ben cok begendim ders cikarilabilecek akici bir roman. okumanizi tavsiye ederim. Herkese huzurlu bol okumali bir aksam dilerim 🤗
20220225_204227.jpg

Baslayalim bakalim ☺️

C Calcifer baskanim ben haftasonu calisacagim ve kitap okuma planim yok 😂 son bildirimim var. Onuda ekleyim okumam kitap ve sayfayi paylassam bu aksam olur mu ?
Olur canım. Son paylaşımına göre yapıyorum listeyi 👌

Ben en iyisi foto atmayayım, aynı kitapla iki kez attım zaten. Bir kitabı bitiremedi demeyin sonra
Çünkü şimdi bitirdim Kamelyalı Kadın’ı :KK45:

Okuyan arkadaşlar var yorum yapmayayım ama kitap neredeyse yarısına kadar zor ilerledi, sonra su gibi aktı. Birden bire içine alıyor insanı, hikayede geçtiği gibi Armand’ın karşısında oturup dinliyorsunuz sanki..

Ben en iyisi foto atmayayım, aynı kitapla iki kez attım zaten. Bir kitabı bitiremedi demeyin sonra
Çünkü şimdi bitirdim Kamelyalı Kadın’ı :KK45:

Okuyan arkadaşlar var yorum yapmayayım ama kitap neredeyse yarısına kadar zor ilerledi, sonra su gibi aktı. Birden bire içine alıyor insanı, hikayede geçtiği gibi Armand’ın karşısında oturup dinliyorsunuz sanki..
At yaa demezler en yavaş okuyanlardan biri benim bana hiç demediler 😊

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X