Hoşgeldiniz :)

hepimiz eşyalardan çok evle ilgilenmişiz.gerçekten çok ferah,kullanışlı,rahat bir eviniz var maşallah...

yoo, eşyalarınız standart apartman dairesine koysaydınız yine hepimiz beğenirdik ama,hepimizin hayali geniş ev olunca eve odaklandık : )

oy çok beğendim, maşallah herşey pek güzel, en cok da aydınlık oluşuna vuruldum, güle güle oturun sağlıkla :) siz de bahçeşehir tarafındasınız sanırım, bahçeler de olmasa çekilecek dert değil bu uzaklıkla bu taraflar değil mi :)

ben sadece yemek masasının biraz sönük kaldığını düşünüyorum onun dışında gerçekten çok hoş ve şık gözüküyor :))

Teşekkürler,amin inşallah
Aynen arkadaşım bahçe aşkı diyelim işte yoksa durulacak gibi değil..şehirin bir ucu ve sıkıcı buralar

çok çok çok beğendim...:) sağlık huzur mutlulukla oturun inşallah bu güzel evde:) benimde bahçe li bir evim var:) 3 ay oldu yerleşeli çokk eksiğimiz var..maşallah sizin hiç bir eksiğiniz yok ne güzel...geriye bu evin keyfini çıkarmak kalıyor:))) aşkla kalın:)))))

Ne güzel ne içten dilekler bunlar
Hayırlı olsun eviniz,siz de güle güle sağlıkla ve huzurla oturun inşallah
Bizim de hala bir sürü eksiğimiz var(görünmeyen eksikler).
Siz de en kısa zaman da eksiklerinizi tamamlarsınız inşallah.
Ben de burdan bütün iyi dileklerimi gönderiyorum size

tarzı yok demişsiniz ama gayet modern bir tarz oluşturmuşsunuz. göze batan hiç bişey yok. çok beğendim. güle güle oturun

Sonunda burda gerçekten beğendiğim bir ev görmenin sevincindeyim şu an:) Mutlulukla oturun:) Özellikle yemek odası çok hoş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…