Hoşgeldiniz :)

buram buram kalite kokuyor ,tek kelimeyle B-A-Y-I-L-D-I-M ..:nazar::nazar::nazar::nazar: ayrıca tarzı olmayan dediğiniz ev harikulade bir zevkle döşenmiş ,tam tarz ..

kesinlikle katılıyorum arkadaşıma bende çok beğendim.kendinizden bişeyler katmışsınız belli ki.güle güle oturun.

Son düzenleme:
Bence çok tarz bir ev çıkmış ortaya :KK66: spor , sade, şık tam yaşanılası bir ev olmuş :nazar::nazar::nazar: bahçeye bittim zatenn :KK34:
Aşk'la mutlulukla keyifle oturun inşallah :KK16:

bayıldımmm evinize sade ve şık ....Rabbim huzurla sağlıkla oturmayı nasip eder inşallahh..benimde hep hayalim bahçeye açılan bir evde oturmak inşallah Rabbim banada nasip eder..:nazar:

bayıldımmm evinize sade ve şık ....Rabbim huzurla sağlıkla oturmayı nasip eder inşallahh..benimde hep hayalim bahçeye açılan bir evde oturmak inşallah Rabbim banada nasip eder..:nazar:
Teşekkür ederim,amin.:nazar:
Rabbim gönlünüzden ne geçiyorsa hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

yaşlı degıl,genç değil...tam olgun bır ev burası cok begendım..

sankı ıcınde pıpo ıcen bı adam veya yazan cızen bırılerı var gıbı..

Arkadaşlar güzel evlerinizi gördüm ve dayanamadım,bende tarzı olmayan evimin bi iki bölümünü gönderdim:)))
Bu arada mutfağım 9. Sayfada :)

Ağız tadıyla oturun inşallahh..Biraz benim evime benziyo :) Ablacım ya benim de en büyük hayalim bahçesi olan bir ev. Ama 6.katta bile tırsıyorum :KK37:

X