Hoşgeldiniz :)

çok güzel bir ev çok şık bir dekorasyon
diğer odalarıda bekliyoruz merakla
güle güle oturun

Güzel dilekleriniz için teşekkürler:)) tv ünitemizde bulununan kitaplarımızdan başka kitap yok genellikle veriyoruz kitaplarımızı..hobi odasındakilerin hepsi cd,eşimin en büyük tutkusu cd koleksiyonu:))

Aa kitap sandım ben:) yok ben vermem kitaplarımı:) ödünç veririm adımı yazarım ki alan unutmasın:) tekrar okuduklarım olur çünkü.

herşey çok güzel çok şık görünüyor bayıldımm.. dublekslerde bi odayı spor odası yapmak güzel fikir hiç aklıma gelmemişti benim.. ama sizin belli ki spor yaşam şekliniz olmuş ne güzel... darıısı başımızaaa

Teşekkür ederim arkadaşım,evet spor vazgeçilmezim..evet o minik oda hem spor odası hem tv izleyebileceğimiz bi köşe oldu:)

bu evinmi tarzı yok şimdi
olurmu yahu bildiğin tarz işte ben çok beğendim resmen rahatlık ön planda ve özgün seçimler kim tarzı yok diosa kıskandığı için diodur cidden bak:)
bende kendi evimde bi tarz bulamıorum daha doğrusu yaşanmışlık bulamıorum ama senin evinde belliki yaşanıyo

Bence evine haksızlık ediyorsunher evin bi yaşanmışlığı vardır arkadaşım..

eviniz bence başı başına bir tarz sahibi zaten

güle güle iyi günlerde oturun evinizde

çook beğendim ben

çok güzelmiş güle güle oturun bahçelı ve ferah nerde oturuyosunuz acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…