Hoşbeş Sayfası

Mukaddesim, yığrum, maşallah sana da. Bin şükür dert ettiğine değmedi. Memati eniştemin göbeynen de uğraşma litfin. Bırak yaygın kalsın. Elleme adamı.

Hoş geldin Emel'im.:KK16: Evet ya çok şükür rüzgar gibi geldi geçti.Yok annem ellemiyorum adamı :21:durduk yere başıma iş almaya niyetim yok benim.:KK1:

ellesme Memati enistenin gobegine diyecegim ama saglik icin onemli zayiflik Muko abla.babama da hep tahlil yaptir kolestrole baktir derdik dinlemezdi.tereyaglari gotururdu her sabah.az ye derdik sanki kufur etmisiz gibi bagirirdi karismayin diye.tahlil yaptirdi sinrda cikinca bi korktu.simdi de hic yemiyor biraz ye zayifladin diyoruz yine kiziyor :)))

tövbe billa :KK1: elleşmiyorum.Laf söyletmiyor ki zaten . Hele doktora git hiç deme ..Bak babanın aklı başına ne güzel gelmiş.
Bizimkine de lazım böyle bir şey.Doktora gitse neler çıkacak Allah bilir .Öncelikle yumurta gibi üç adet nödülleri duruyo boynunda sayısı artmadıysa tabi , şekeri de vardır büyük ihtimal ..ÇOK yiyip yan gelip yatınca beyni yanıyo buda yüksek tansiyona dalalet ehhh Allah beterinden korusun dermansız bir süprizle karşılaşmayız inş.

Dün akşam ablam sizi ve televizyonu duymuyorum çok az duyuyorum dedi.Onun tek kulağı duymuyor zaten öbürü de duymuyor deyince panikledik.Bugün doktora gitti.Meğer kulağı tıkanmış,temizlemişler.Rahatladık valla.

Çok geçmiş olsun Aslı'cım.:KK16:Kulak duymaması da ne fena ya . Geçen dayımı aradım kandil için .Kendimi tanıtana kadar akla karayı seçtim . hayır duymuyorsa kulağın telefonu açma dimi madem açtın yengeme yada başka birine ver ,
inatla ha hu demenin anlamı yok ki . Çaktırmamaya çalıştım ama çok sinirlendim mübarek gün .

Son düzenleme:
Abla dayın telefonu duyduğuna göre durumu fena değil.:KK1:

Sabah sabah çok sinirlendim.Müşteri gelmiş kapıda bekliyormuş.Beklediği de bir iş olsa.Densiz.Yan dükkandaki adam da milleti aramış neredesiniz de müşteri bekliyor da.Sana ne dedim.Sen niye milleti arıyorsun.Geç açarlar de yolla dedim.Ortalığı ayağa kaldırmanın anlamı ne.Bir güzel haşladım onu.Ona kalmış kaçta açacağımız.:KK47:

Gelmez aya yaparsın Emel tarifleri.:KK1:Ben küserim ona göre:)

Bence de çivisi çıktı türbanın.Mini etekli türbanlı gördüm daha ne diyeyim.

Emel o Şükrü'yü de ben baştan seviyordum sonra çok antipatik geldi bana.Çok yılışık oynadı çoğu sahneyi soğudum çocuktan.O dizinin de kanalı değişti zaten seyredemiyorum.O saatte Aramızda Kalsın'ı izliyorum.Binnur Kaya çok tatlı ya.Kadın devamlı yiyor dizide.:KK1:Kıvanç'ın dizisine baya para dökmüşler.Pek beni açmadı gibi.Savaşlı filmleri,dizileri pek sevmiyorum.Filme konu olan adamla hiç alakası yok Kıvanç'ın.Gerçek resmini görmüştüm gazetede.Ama kız çok benziyor.
Evet o yılışık halleri benim de hoşuma gitmedi. Ama olsun seviyom zilliyi.

Ohoo Filiztoşum, bizim kolesteroller sınırı hep aşık. Biz öyle kahvaltıda tereyağ falan da yemiyouz. Bünyeyle mi ilgili ne. Bizim kadar az yağ yiyen aile yoktur herhalde. O da fındık yağı, zeytinyağı.

Nejat işler yoğun bakımdaymış:KK43:((Çok üzüldüm çok:KK43:Allah yardımcısı olsun.

evet ya ben de simdi yazacaktim sen yazmissin.cok uzuldum :KK43:( insallah olmez bunyem kaldirmaz olumunu.
kerkenezdi merkenezdi ama cok iyi oyuncuydu.bi doya doya izletmedi kendini.

Ben ciddi hayranıyım onun:KK43:Aşk ve Gurur dizisiyle başlayıp Gülbeyaz'la devam etmişti bu hayranlık.Doktorlar çok ümitli konuşmamış.Demekki doktorları hiç dikkate almamış.İçkiye devam etmiş bence.Annesi nasıl yalnız bırakır onu Bodrum'da.Çok kızıyorum annesine.

Kerkenez demeye dilim varmadı. Allah şifalar versin. Karaciğer demiyor gazetelerde. Akciğer enfeksiyonundan olmuş. Uyuttuklarına göre baya kötü. Çıkmadık canda ümit var. Hiç belli olmaz. İşte benim anlattığım kız da akciğer enfeksiyonuyla gelmişti. Bende de aynı şey. 7. ayın içindeyim ve 8. antibiyotiği kullanıyorum. Benim sonum da benzerse, şaşmayın. Tööööbe töööbe, Allah korusun. Ama ben ciddi ciddi korkuyorum.
Dua edelim, Allah şifalar versin inşallah. Belki de kaç aydır çektiği akciğerindendi, hep alkole bağladılar. ne sıkıntı çekti ki demek ki, diziden ayrılmak zorunda kaldı belki.

Emel sen de dikkat et kendine.Faydalı şeyler ye.Bol bol meyve,sebze.Nejat'ın durumu düne göre daha iyi diyorlar.Atlatır inşallah ya.:26:Gripten de olabilirmiş.Gribi hafife alıyoruz ama büyük sorunlar çıkarabilirmiş:KK43:

Emel sen de dikkat et kendine.Faydalı şeyler ye.Bol bol meyve,sebze.Nejat'ın durumu düne göre daha iyi diyorlar.Atlatır inşallah ya.:26:Gripten de olabilirmiş.Gribi hafife alıyoruz ama büyük sorunlar çıkarabilirmiş:KK43:

Aslı'cım bende sabah dinledim Nejat'ın akciğerlerinden su boşaltıyorlarmış . Durumu 48 çok ciddi demiş doktorlaerı.
Allah acil şifalar versin inşallah . Duyduğumdan beri çok üzüldüm devamlı kulağım haberlerde iyi haberini duyarım diye.
Sosyal medyada
Sezen Aksu Nejat'a ''Gülümse hadi gülümse bulutlar gitsin 'diye mesaj yazmış . Öyle kötü oldum ki ağladım sabah.:KK43:
İnşallah düzelecek daha çok genç, yardımcısı sensin yarabbim , üzmesin bizi lütfen.:KK43:

Son düzenleme:
Kerkenez demeye dilim varmadı. Allah şifalar versin. Karaciğer demiyor gazetelerde. Akciğer enfeksiyonundan olmuş. Uyuttuklarına göre baya kötü. Çıkmadık canda ümit var. Hiç belli olmaz. İşte benim anlattığım kız da akciğer enfeksiyonuyla gelmişti. Bende de aynı şey. 7. ayın içindeyim ve 8. antibiyotiği kullanıyorum. Benim sonum da benzerse, şaşmayın. Tööööbe töööbe, Allah korusun. Ama ben ciddi ciddi korkuyorum.
Dua edelim, Allah şifalar versin inşallah. Belki de kaç aydır çektiği akciğerindendi, hep alkole bağladılar. ne sıkıntı çekti ki demek ki, diziden ayrılmak zorunda kaldı belki.

Emel'im senin dilinin söylediğini kulağın duyuyor mu ne demek benim sonum da aynı.
Yavrum Nejat içkiden siroz olmuş senin durumunla ne alakası var .
Görünen o ki tüm uyarılara rağmen kendine dikkat etmemiş Nejat.
İnşallah düzelecek duyduğumdan beri inan hep dualar ediyorum .
Allahım yardımcısı olsun acil şifasını versin inşallah.

Emel'im senin dilinin söylediğini kulağın duyuyor mu ne demek benim sonum da aynı.
Yavrum Nejat içkiden siroz olmuş senin durumunla ne alakası var .
Görünen o ki tüm uyarılara rağmen kendine dikkat etmemiş Nejat.
İnşallah düzelecek duyduğumdan beri inan hep dualar ediyorum .
Allahım yardımcısı olsun acil şifasını versin inşallah.

Melek programını izlerken, beni de ağlattı Nejat. Ama benim içimde hep iyileşeceği yönünde bir his var. Tamamen düzelecek, atlatacak gibi. Bakalım hislerim doğru çıkacak mı.

Mukaddesim yav, 7 aydır geçmeyincesi bu enfeksiyon olayı beni korkutuyor. Hala titreme geliyor ara ara. Hep duyarız ya hastane enfeksiyonundan öldü falan derler. yani mikrop öyle direnç kazanmıştır ki, antibiyotikler etki etmemiş, en sonunda enfeksiyondan ölmüştür hasta. 8. antibiyotiği kullanıyorum. Düşün. Ve hakikaten ciddi ciddi korkuyorum. Böbreklere de ne oluyor bu arada bilmem. Hafif hafif ağrı oldu onlarda da. belli belirsiz. bir de mantar oldu vajende. neyse ki fungan'la kolayca geçti gibi. Hafif karın ağrısı var ama. Bilemiyorum artık. Aynı anda antibiyotik de içiyorum. Biri mantara sebep oluyor, biri öldürüyor. Tekrarlamaz inşallah. Ne gıcık bişey. Öff, şuraya hastalık yazmayacağım günler gelsin litfen benim canım Allahım. Amen.

Aslıtoşum, bünyeyi iyi besliyorum maşallah. Bir bitki çayı yapıyorum, içinde benden gayrısı var. Meyve pek yemezdim, sevdiğim halde üşenirdim. Şimdi kivi mutlaka. Portakal, ayva vs. Allah ne verdiyse.

Emel aklına kötü şeyler getirme öyle.Doktor niye geçmediğini söylemiyor mu bu kadar antibiyotiğe rağmen.Ne varsa doğada var.Bol bol meyve ye,iyi beslen.Bak o çaylar da çok iyi oluyor.İçine ıhlamur,elma,zencefil hepsini at.

Nejat'ın iyileşeceğine ben de inanıyorum.Bu sabah İstanbul'a sevk edilmiş.O kadar tatlı ki ölüm ona hiç yakışmıyor.Allah'ın izniyle atlatacak inşallah.

Mukaddesim yav, 7 aydır geçmeyincesi bu enfeksiyon olayı beni korkutuyor. Hala titreme geliyor ara ara. Hep duyarız ya hastane enfeksiyonundan öldü falan derler. yani mikrop öyle direnç kazanmıştır ki, antibiyotikler etki etmemiş, en sonunda enfeksiyondan ölmüştür hasta. 8. antibiyotiği kullanıyorum. Düşün. Ve hakikaten ciddi ciddi korkuyorum. Böbreklere de ne oluyor bu arada bilmem. Hafif hafif ağrı oldu onlarda da. belli belirsiz. bir de mantar oldu vajende. neyse ki fungan'la kolayca geçti gibi. Hafif karın ağrısı var ama. Bilemiyorum artık. Aynı anda antibiyotik de içiyorum. Biri mantara sebep oluyor, biri öldürüyor. Tekrarlamaz inşallah. Ne gıcık bişey. Öff, şuraya hastalık yazmayacağım günler gelsin litfen benim canım Allahım. Amen.

Emel'im antibiyotiği ne zamana kadar içeceksin doktor herhangşi bir şey söylemiyor mu .Bu kadar uzun süre içtiğinde diğer organlara da yan etkisi olur tabi.Bir zamanlar gözüm için kortizon alırken önce miğde koruyucu içiyordum.Eczacı miğde koruyocu fazla içme karaciğeri bozarsın demişti.Bir yeri yaparken diğer tarafı pert ediyo bu ilaçlar.

ha haa sen gel de memati de gör meyva yemeği . Dün akşam söylemesi ayıp beş tane muz yedi :KK53::yanında da çukulata..:KK33:neymiş efendim gün boyu halsiz hissetmiş kendini.Hayır ben karışıcım ya ondan beni susturmak için ön hazırlık yapıyo kendisi.:KK1:

Sende yee canım. Yediğin her şey şifa olsun da şu hastalıkları at biran önce üzerinden.:KK16:

Emel aklına kötü şeyler getirme öyle.Doktor niye geçmediğini söylemiyor mu bu kadar antibiyotiğe rağmen.Ne varsa doğada var.Bol bol meyve ye,iyi beslen.Bak o çaylar da çok iyi oluyor.İçine ıhlamur,elma,zencefil hepsini at.

Nejat'ın iyileşeceğine ben de inanıyorum.Bu sabah İstanbul'a sevk edilmiş.O kadar tatlı ki ölüm ona hiç yakışmıyor.Allah'ın izniyle atlatacak inşallah.

Aynen Aslı'cım tedaviye olumlu yanıt vermesi umutlandırdı beni de.
Demek İstanbul'a sevk edilmiş. Hakkında hayırlısı olsun .Burada her şey çok daha iyi olur inş.

Ablacığım selam.:KK19:

Beş tane muz mu?:KK53:Maşallahı var Memati eniştemin.:KK1:Ama adam napsın kendini halsiz hissetmiş.:KK9:Bazen ben de öyle yaparım.Çok ihtiyacım varmış gibi benim iyi beslenmem lazım B-12 eksik diyorum evdekiler gülüyor.:KK1:

X