Hoşbeş Sayfası

Emel,Selen,Filiz hayattasınız dimi.:KK19:Başlığı kapatacağım haberiniz olsun.:KK19:

Aslıcım, canım benim, sakın kapatma başlığı, naparız sonra:KK50:
Bir kayıplara karışıp geldim işte. Nedenlerini de açıkladım önceki mesajlarda. Geldim işte buradayım. Sizsiz olmaz:KK76:

Ama öyle değil midir Aslı'cım önce can sonra canan :KK1:hem gerek te kalmadı oylama dün bitmiş sanırım.

Geçikmeli de olsa herkesin Mevlid Kandili kutlu olsun. Rabbim bütün dualarımızı kabül etsin inş.

Evet oylama bitti abla.Geç kaldınız.Önümüzdeki yarışma pilavlar.Bu seder oylamaya katılın.

Aminnnnnnnnn.

Güneşi Beklerken'i ben de seviyorum. Gençlik dizisi, ne anlıyorsun diyebilirsiniz, ama olsun, benim yaşımda insanlar da var sonuçta, izliyorum ve seviyorum işte.:KK34: Kerem'le Zeynep'in o hallerine de bayılıyorum. Ama gerçek hayatta Melis'le yani Yağmur Tanrısevsin'le birlikteymiş Kerem Bursin. Dizide birini seviyor, gerçek hayatta öbür oyuncuyla birlikte, inandırıcılığı, diziye olan konsantrasyonu bozuyor bunlar. Sevgili yapmasınlar kendilerine, bizim sevgilimiz mi var:KK33:

Güneşi Beklerken'i çok severek izlemiyorum.Diğer dizilerde yerimden kıpırdamam ama bunda bir dolanıp geliyorum.:KK1:Kerem ağzı yamuk olan dimi.:KK53:Gerçek hayatta da aynı öyle konuşması,tavırları.Tam bulmuş rolünü.

Aslıcım, canım benim, sakın kapatma başlığı, naparız sonra:KK50:
Bir kayıplara karışıp geldim işte. Nedenlerini de açıkladım önceki mesajlarda. Geldim işte buradayım. Sizsiz olmaz:KK76:

Beni kızdırmayın sonra bir gelmişsiniz kapı duvar.:KK53:

Emel yok epeydir.Yine mi hasta oldu nedir?

Bugün kızın biri geldi.Önceden açıktı kapanmış.Gözlerine bir kalem çekmiş saç diplerine kadar uzanıyor.Nasıl yaptın o kalemi öyle dedim.Olmamış mı dedi.Biraz sil uçlarını vamp kadınlara benzemişsin.Bak türbana girmişsin ama o gözlerle hiç uyuşmuyor dedim.:KK53:Tutamadım yine kendimi bananeyse.:KK52:

Son düzenleme:
Selencim isin hayirli oksun.ben bu evden calisma islerini hic anlamiyorum.ben alismisim kar kis demeden evden cikmaya :))
Aslicim deme oyle keremime agzi yamuk filan diye ben kurban olurum onun o yamuk agzina :))))
benden cok kucuk ama hatli bi yuzu var yakisikli bence.yagmurla mi birlikteymis :KK43:(( giremedik bi diziye de sevgili yapalim kendimize.millet de ne is arkadaslari oluyor be :)) bize hep kelekler...
Emel cik ortaya yine nereye kayboldun ???

Günaydın minnacık kuşlarım.:KK16:

Aslı'cım bundan sonra pilavlar yarışacak demek.. bu iyi olmuş işte , pilav çeşitlerini de öğrenmiş oluruz bu sayede .
Bu sefer geçikmeden oyumu vereyim verelim inş.

Bugün kızın biri geldi.Önceden açıktı kapanmış.Gözlerine bir kalem çekmiş saç diplerine kadar uzanıyor.Nasıl yaptın o kalemi öyle dedim.Olmamış mı dedi.Biraz sil uçlarını vamp kadınlara benzemişsin.Bak türbana girmişsin ama o gözlerle hiç uyuşmuyor dedim.:KK53:Tutamadım yine kendimi bananeyse.:KK52:

:KK1::KK1::KK1::KK1:
Tıpkı rahmetli annem gibisin Aslı'cım :KK1: gözüne batan hoşlanmadığı şeyleri pat pat söylerdi bende yapma böyle,
başına iş alırsın derdim hep .:KK6:

Gerçekten Emel nerelerde telefon edeyim bakiyim ne yapar ne edermiş.

Son düzenleme:
evet ya Muko abla sen bi el at su Emel isine.meraktayiz koycek :KK43:
Asli ya tam dogrucu davutsun sen de :))

Filiz yamuk işte.:KK53:Ağzını da yaya yaya konuşuyor.

Evet biraz doğrucu davutumdur:)İçimde tutamıyorum.Bir gün de kızın birine kaşlarını niye o kadar ince alıyorsun demiştim.Kız da çıkmıyor döküldüler demişti.Kız çok güzeldi hiç yakışmıyordu o kaşlar.Ben onun iyiliği için demiştim ama iş başkaymış:)

Sigarayla giren müşterileri de kovuyorum.:KK1:Atıp geri geliyorlar.Ne oldu şimdi içeriyi kokuttun.Kapıyı açacağım bütün ısı gidecek şimdi diyorum.Girdiklerine bin pişman oluyorlar:)Gıkları çıkmıyor zavallıların.:KK60:Öğrensinler medeniyeti biraz.

Aslıcım , hiç denk gelemiyoruz artık , rastlamışken bir selam vereyim dedim :KK3:

Kurabiyelerim nasıl.:KK16:Geçen gün süt reçeli eklemiştim ya onu koydum içine.Üzerine de çikolata.Güzel olmuştu.Bunu kakaosuz yapıp içine marmelat veya reçel koyup üstüne de pudra şekeri serpebilirsiniz.

Kakaolu muzlu tart.Tarifi de burada.

http://www.kadinlarkulubu.com/yemek-tarifleri/593528-sey_renin-mutfagi-96.html

ZPn2B.jpg

Son düzenleme:
Aslıcım , hiç denk gelemiyoruz artık , rastlamışken bir selam vereyim dedim :KK3:

Merhaba Aus.:KK3:Evet ya öyle oldu bu ara.Ben de senin köfterini gördüm tarifini sormaya geliyordum şimdi.:KK1:

Merhaba Aus.:KK3:Evet ya öyle oldu bu ara.Ben de senin köfterini gördüm tarifini sormaya geliyordum şimdi.:KK1:

Bende şimdi bu kurabiyeleri görünce , mutfağa gidip biskrem falan tırtıklayacağım .

Ellerine sağlık canım .

Yazayım oraya tarifi tatlım .

Bende şimdi bu kurabiyeleri görünce , mutfağa gidip biskrem falan tırtıklayacağım .

Ellerine sağlık canım .

Yazayım oraya tarifi tatlım .

Tırtıkla bari elinde o varsa.:KK1:Evet yaz oraya geliyorum şimdi.Çok güzel görünüyordu.Senin de eline sağlık canım.

Söylemeyi unuttum tarifi ben yarı ölçü yaptım.Yapmazsınız da hani yapacağı tutar diye söyleyeyim:)

Merhaba Aslı'cım:KK16:

Kurabiyeler şahane görünüyor .:KK56:Emeğine sağlık canım. Pudra şekerlisi de eminim çok güzel olur .
Denemek lazım demek istesem de farkındayım hep lafta kalıyor :KK1:Ama az kaldı önümüzdeki hafta hem muzlu pasta hemde
bu kurabiyeden yapıp bende resmini koyacam inş.:21:Bizde marifetliyiz herhalde kendi çapımızda.:KK76:

Dün kayıp Emel'i mıhtarımızı aradım .:KK36: Sohbet ettik biraz .Kendisi iyi maşallah .
Annesiyle ilgili hastane işleriyle uğraşmış o nedenle girememiş bu ara.
Dün için gireceğini söylemişti ama yine fırsatını bulamadı demek.
Elçiye zeval olmaz belirtmek istedim efenim.:KK3:

Son düzenleme:
Merhaba Aslı'cım:KK16:

Kurabiyeler şahane görünüyor .:KK56:Emeğine sağlık canım. Pudra şekerlisi de eminim çok güzel olur .
Denemek lazım demek istesem de farkındayım hep lafta kalıyor :KK1:Ama az kaldı önümüzdeki hafta hem muzlu pasta hemde
bu kurabiyeden yapıp bende resmini koyacam inş.:21:Bizde marifetliyiz herhalde kendi çapımızda.:KK76:

Merhaba ablacığım.:KK19:

Görüntüyü ben de çok sevdim.Şimdi aklımda başka bir tarif var.Onu denemek için de çok heyecanlanıyorum.:KK9:Tabiki abla marifetlisindir.Kockoca Memati enişteyi doyuruyorsun daha ne olsun dimi.:KK1:Yapınca mutlaka ekle.

Dün kayıp Emel'i mıhtarımızı aradım .:KK36: Sohbet ettik biraz .Kendisi iyi maşallah .
Annesiyle ilgili hastane işleriyle uğraşmış o nedenle girememiş bu ara.
Dün için gireceğini söylemişti ama yine fırsatını bulamadı demek.
Elçiye zeval olmaz belirtmek istedim efenim.:KK3:

Yanisi bizi ihmal etmiş.:KK19:Küstüm küstüm.:KK19:

Merhaba ablacığım.:KK19:

Görüntüyü ben de çok sevdim.Şimdi aklımda başka bir tarif var.Onu denemek için de çok heyecanlanıyorum.:KK9:Tabiki abla marifetlisindir.Kockoca Memati enişteyi doyuruyorsun daha ne olsun dimi.:KK1:Yapınca mutlaka ekle.

Aslıcım senin mesajını sayfada görmezken yukarda bildirimlerde görünüyor ne iş anlayamadım.Sitenin sistemi mi değişti yoksa .:KK1:

Sen de tarifler tükenmez yavrum aklındaki bütün tarifleri döktür ,buraya da ekle .Bizde yaparız-yapacaz inş bir gün.:KK1:
yok bea ne farifeti şakasına dedim öyle .ha haa koskoca memati :KK1::KK1:nasılda bildin yahu:KK1:
aynen kocaman..:KK33: 109 kilo geliyor kendisi.:KK53:

Eklerim Aslı'cım bi yapıp çıkalım ortaya hele.

Son düzenleme:
X