Hormon testi estradiol düşüklüğü

Ay yok ne menepozu Benimde 1.31 amh, fsh 7 idi kimsede menepoz demedi. Amh 0.2 bile olsa 3-5 yıla anca menepoza giriliyor. Sen nasıl gireceksin. İnsanları boşa strese sokuyorlar. Bu stresle nasıl hamile kalınır ki? Varikosel ameliyatı sonrası doğal kalan çok hayırlısı olsun ins

Bu ay ki yaptığım testte E2 daha iyi çıktı, ilk yaptığım test zamani çok stresliydim. Yaşınızı bilmiyorum ama stresinde hormonlar uzerinde etkili olduğunu düşünüyorum.
Benim dusukden sonraki 4cu ayim. Diger hormonlarim çok iyi çikti. Doktor da hamile kalmak için ideal bir sureç dedi. Estradiola normal dedi. Bakalim bu ay çatlatma ignesiyle deniycez. InsaAllah olumlu sonuç alirim. Stresli degildim tam tersi tatil donuşu vermişdim. Fsh degerim 4 çikti. Doktor çok beyendi değerleri. Estradiolcun onemi yok dedi. Referans araligi 19du verdiğim hastanede

Empati yapmıyorlar maalesef. Ameliyat için beklemediyiz, inşallah doğal yollardan kalırım, teşekkürler.

Bu süreçte iyi bir doktora gelmek çok önemli moral için. İnşallah olumlu sonuçlanır, güzel haberi alırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…