Hormon testi estradiol düşüklüğü

Prolaktin yüksek çıkmış biraz kuzum. Diğerleri için çok fazla referans aralığı bilemiyorum fakat kırmızı göstergeli. Sanıyorum onlarda da düzensizlik var. Polikistik mi yumurtalariniz
Doktor sorun yok prolaktin bazı dönemler yüksek çıkıp tekrar düzelir dedi. Düzenli adet olurum ama bu sefer biraz gecikme yaşadım. Polikistik falan demedi bende bilmiyorum

Merhaba estradiol 2 ay önce benim 35 çıkınca doktor erken menepoz demişti. Başka bir doktora gittim değerin normal olduğunu 20 altının erken menepoz olarak değerlendirildiğini söyledi. Bu ay değerimde E2: 42 çıktı. Size tavsiyem östrojen bakımından zengin beslenmeye çalışın. kirpapatyasiii

Benim 26 çıkınca alel acele Amh testi istediler şükür o güzel geldi. 2 ay önce de 181 di . Döneme göre değişiyor galiba :)

Doktor sorun yok prolaktin bazı dönemler yüksek çıkıp tekrar düzelir dedi. Düzenli adet olurum ama bu sefer biraz gecikme yaşadım. Polikistik falan demedi bende bilmiyorum
Hiç üzülme stres prolaktin hormonunu çok etkiliyor. Benim de 10larda çıkmıştı sanırım ona bile fazla demişti. Diğer ay düzeldi. Takip etmek önemli sadece

Estradiol ve progesteron a yumurtlama donemındede bakılıyor yumurtlama donemınde estradiol yuksek çıkıyor genelde bende oyle yprırmıştım 284 çuktı doktor oyle dedi
O farkli bir amac icin bakilabilir.
Diger hormonlarla birlikte gebelige dair bir problem olup olmadiginin tespiti icin 2 veya 3. Gun bakilip tum hormonlar birlikte degerlendirilir.

Merhaba benim de estradiol bu ay 35 çikti. Fsh 4.02. Ostrojen bakimindan zengin neler tukettiniz mesela?

Bu ay ki yaptığım testte E2 daha iyi çıktı, ilk yaptığım test zamani çok stresliydim. Yaşınızı bilmiyorum ama stresinde hormonlar uzerinde etkili olduğunu düşünüyorum.
Merhaba benim de estradiol 9 cikti, amh 8,94. Iki doktor gördü fakat kendi doktoruma gosteremedim henuz. Diger hormonlarimin iyi olduğunu e2 nin tek basina bir sey anlam ifade etmedigini, cok değişkenlik gosterecegini soylediler. Biri de docentti. Ama ben yine de endiseleniyorum cok cok dusuk cunku. Bebegin olusmasina engel olabilir mi sizce? Pcos var bu arada.

Ne varki bu sonuçlarda fsh da iyi, Tsh 3.50 üstü olmasi iyi değil oda iyi burada.Tsh 15 oldugu zamanlar çocuk olmaması normal. Yüksek Tsh bebek icin engel 3.50 altına düşmeden tüp bebek transferini yapmıyorlar mesela... Amh nizde gayet güzel maşallah. Estrodiolda da bişey yok tabi hangi gün sonuçları bunlar adet ikinci gün ise normal bence. Benim estradiol Adet ikinci gün 15 ti o ay hamile kaldım. Adet ikinci gün Estradiol düşük olur zaten. Yumurtan daha buyumedigi için Estrodiol düşük oluyor. Yumurta büyüdükçe estradiolda artıyor.

Benim estradiol bu ay 52 çıktı. Bende değişkenlik gösterdiğini özellikle stresin etkilediğini düşünüyorum. E2 düşüklüğü erken menepoz belirtisi demişti doktorum, bebek konusunda da etkilidir diğer doktorlar bana hemen tüp bebek onermislerdi bu yüzden

Herşeyede erken menopoz diyorlar E2 ile menepozmu olur. Benim adet ikinci gün E2 15 bir gün sonra bilerek tekrar baktırdım 32 çıktı. Buna göre bı gün arayla menepozdan kurtulmuş oluyorum Çok değişken hormonlar bunlar. Birde E2 yüksek olursada menepoz olabilir diyorlar. Her şekilde menepoz olunuyor ne hikmetse

Erken menepoz var, vakit kaybetmeden tüp bebek yaptir dedi 2 doktorda. Hastanenin en iyi olarak bilinen uzmanlari birde.
Daha 30uma bile gelmemişken sözde! erken menepoz olduğumu öğrenmek nasil üzdü beni bilemezsiniz.

Erken menepoz var, vakit kaybetmeden tüp bebek yaptir dedi 2 doktorda. Hastanenin en iyi olarak bilinen uzmanlari birde.
Daha 30uma bile gelmemişken sözde! erken menepoz olduğumu öğrenmek nasil üzdü beni bilemezsiniz.
Kaç yumurtan var canım. Sadece E2 üye bakarak böyle yorum yapılmaz. Amh, fsh ultrasonda yumurta sayin kaç? Hiç üzülme yaşın küçük yumurtaların kalitelidir. Her dedikleri tutmuyor her doktor başka yorum yapıyor

Amh 1.16 fsh 4.7 çıkmıştı. En son doktora gittiğimde de adetliyken yumurta takibinde 3 yumurtadan 1i guzel gelişmiş demişti. En son gittiğim doktor da sizin gibi söyledi o bile şaşırdı erken menepoz denmesine.
Maalesef sorun eşimde çıktı. Varikoselden dolayi ameliyat olacak. Ileri hareketlilikte ve morfolojide sorun var. Joanne11

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…