Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

selam kızlar.. ben malesef gelemiyorum.. pazartesiden beri devam eden beni sürekli yatıran halsizliğim geçmedi henüz.. bugün daha iyi gibiyim ama dışarı çıkacak kadar güçlü değilim.. bu kez daha da eğlenceli olucaktır.. aklım sizde kaldı ama kısmet.. artık bi daha ki buluşmaya gelirim.. ii eğlenceler hepinizi öptüm.. Şeniz

allahım olucak şeymi bu yaaa. onlar buluşup dedikodu yapsınlar orda ben burda kalıyım. olurmu hiç? arkadaşlar hepinizden özür diliyorum misafirim geldi dün akşam gece kaldılar ve hala burdalar gelemedim. ne yapalım yaa kısmet değilmiş. gerçekten yanınızda olmayı çok istiyordum ama olmadı bir dahakine inş. senağlamasenağlamasenağlama

Hadi toplaşın artık,resimleri bekliyorum merakladelikafaduldendelikafadulden

offf offff olmak istediğim yerde olanlara ne şanslıııı yaaaa.hala iyi değil bebişim dahada kötü oldu gelemedim.iyi eğlenceler kızlar.ama bir dahakine kesin inşallahhhh.hemen hemen hemen ekleyin resimleri haaa:nazar: :teselli:

sağol canım ya.vallaha mahvetti bizi 3 gündür bebişim çok halsiz kuzucum.sende gidemeyenlerdensin hahah bize kaldı topik adını değiştirip kader mahkumları koyalım barii:roflol:

ya gelmedimi bunlar daha yaaaa.nezaman geliyonuz beeee.yiyozcokacimcoook,içiyoz,geziyoz :eek:gamyoncuiremsudimi .ohhh ne ala :kızgın:

yaw bunlaın kocaları yokmu bune be saat kaç oldu dönün evinize beeee aaaaa yeterr.ben olsam sokmam sizi eve:enbuyukkk: :tomato:

canım geçmiş olsun a.s.
bana dedin sanırım hacer saol canım..

sonuçları aldım romaztizmal başlangıçmış halsizliği yapıp beni yatağa yatıran.. gebelik kesin sonuçlanamadığı için ilaçta kullanamıyorum henüz.. pazartesi kanda gebeliğe baktırıp ilaca başlıyacam..

neler yaptınız sermin nasıl geçti..

tülin geçmiş olsun canım..bende oraya gidince seni sordum sibel abla söyledi sabah topiğe yazmış gelemiyormuş diye...üzüldüm yaa ama sağlık daha önemli sıkma canını...güseldi canım ama ben pek bişi anlamdım bu sefer kızımda vardı filan geç gittim erken kalktım ondan ama yeni kişiler de gelmiş çok bu sefer

X