Histeroskopi Fiyatı Hakkında

yengec1107

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
664
353
41
Merhabalar genetik tanıda sağlıklı gelen embriyo kimyasal gebelik olduktan sonra yeni transfer için doktorum tanısal amaçlı Histeroskopi önerdi.
Ama aldığın fiyat bana çok anormal geldi işlem için 75.000 TL jel veya bir materyal kullanılırsa 15.000 TL’de onun için istiyorlar sizler ne kadara yaptırdınız?

Yuhh.2022de bahçeçide 11.500tlye ofis histeroskopi oldum(çizik atıldı,ufak bir yapışıklık vardı açıldı)2 senede bu nasıl fiyatlar

tanısal amaçlı Histeroskopi, echomar, sonomed vb yerlerde çektirdiğimiz HSG'den daha farklı sonuçlar mı verecek acaba? HSG'de ve ultrasonda görülmeyen, polip miyom yapışıklık vb teşhisi için tek yöntem bu mu öyleyse? HSG yetersiz mi, boşuna mı yaptırıyoruz... çok geçmiş olsun, umarım ekonomik bir çözüm bulursunuz...

Ben Ocak ayında yaptırdım polıp aldı patalojıye gıttı 20 bın vermıstım suan da 30-40 olsun sizin dedıgınız fıyat çokmuş

Son düzenleme:
Evet rakam gerçekten çok uçuk, evet artık sonuna geldik bitsin diye bakıyoruz bir şekilde ödenebilir ama insan bir yerden sonra kendini aptal yerine konmuş gibi hissediyor.
Her şeyin fiyatı arttı ama bir yerden sonra da fırsatçılık gibi oluyor doktorum kabul ederse başka bir merkezde yaptırıp sonuç götüreceğim

Evet rahim filmi denen Hsg’den farklı bir işlem iki defa çekildi tüplerde tıkanıklık ve rahimde yapışıklık benzeri bir şey yok ama kimyasal gebelik sonrası doktorum daha detaylı bakmak gerekiyor dedi

6 7 ay önce Antalya Memorial de 20 bin demislerdi yanlış hatırlamıyorsam Van'da ise 25 bin şuan güncel fiyatlar muhtemelen yukselmistir

Şok üstüne şok yaşıyorum.Şişli memorial da bu işlem için 107.000 tl istiyor
Rakamlar artık gerçekten baş edilemez duruma geldi
Sisli Memorial'da iki kez tanisal histereskopi yaptirdim fiyat verirken zaten oranin hastasi oldugum icin indirimli fiyat verdiklerini soylemislerdi. Gecen sene kasim ayinda transferden bir ay once yaptirdigimda 25 bin odemistim. Sanirim kendi hastalari olmadiginiz icin de cok yuksek fiyat vermisler. Ama yine de daha bir sene dolmadan bu fiyat artislari hicbir hastane icin normal degil umarim biran once uygun fiyatla duzgun bir merkez bulursunuz.

Muhtemelen hastası olmadığım için böyle ama gittiğim merkezde 75.000 TL verdi genel olarak çok ciddi bir artış var doktorumla görüşüp başka bir yeri kabul ediyorsa o yolu denemeyi planlıyorum

Muhtemelen hastası olmadığım için böyle ama gittiğim merkezde 75.000 TL verdi genel olarak çok ciddi bir artış var doktorumla görüşüp başka bir yeri kabul ediyorsa o yolu denemeyi planlıyorum
Biraz once Sisli Memorial'in sayfasinda guncel fiyatlari gordum. Histereskopi ameliyati 45 bin TL. Sanirim siz hastasi olmadiginiz icin telefonda yuksek fiyat vermisler.

Arkadaşlar merhaba ben kayseri de yaşıyorum tüp bebek yaptıracaktım kaldı eşimin ameliyatından dolayı bir kaç doktor gezdim ( acıbadem hastanesi, memorial hastanesi muayene esnasında adenomyozis olabilir histereskopi yapcaz dediler ve fiyatı 20 bin dediler sizin dediğiniz farklı mı bilmiyorum fikir olsun diye yazıyorum

Merhaba, bende de rahim kalinlasmasi var. Doktor polip veya miyon olabilir, histereskopi yapalim dedi. Hem teshis hem de polip varsa ayni islem sirasinda aliniyormus. Ancak ben histereskopi yapmadim. Devlette rahimden parca alip biyopsiye gonderdiler. 1 ay sonrada ilacli rahim mr verdiler. Ama dusununce belki histereskopiyle iş bir defada biterdi. Simdi seyi anlamadim rahimden parca alinmasi ile polip belli oluyor mu? Devketteki Doktor hic polipten bahsetmedi. Acaba ilacli mr ile mi belli olacak ve sonra varsa polip ya da miyonu histereskopi ile alacaklar kafam karisti. İlk basta histereskopiye gitseyeim bu islem bir defada bitecekti belki? Oyle mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…