histereskopi olmam icin yeterli sebebim var mi sizce?

Cnm diğer yöntemleri yine kk sayesinde öğrenmiştim erkek int. bölümünde Muhteşem üçlü topiği vardı oradan alıntılayıp uygulamıştık!prooxed plus vermişti doktorlardan biri onu içince hareket düşmüştü,onu bıraktı bunları kullandı.tabi asıl işe yarayan bence havuç suyuydu!bu arada hipofiz bezindeki kistten ameliyat oldu asıl sorun oymuş meğer....anlatsam roman olur yaaaaa!
Ben artık başlayayım şu havuç suyuna kendimi bile ikna ettim bu kadar söyleyince!

Yok arastırmadım ya canım kullancakmı onu bıle bılmıyorum kı esım sıgara ıcıyor ama kılolu degıl spor yapıyor sadece tek sıkıntısı ısınden dolayı sureklı agırlık kaldırıyro barfıks cekıyor bılmem onla bı alakası varmı acaba
Imsı gecmıste kaldı dıye dusunuyorum benımde ımsı olmustu , ancak sımdı mıkrocıp veya cgh dıye yontemlerı okudum morfolojı bozuklugunda
Bende bı bakayım orada neler konusulmus canım . Buarada esım 6 yasındayken mınıbusun altında kalmıs 1 sene yuruyememıs 6 ay alcıda kalmıs belden asagısından gecmıs mınıbus tabı seyıne gelmemıs tam olarak gecen kaynanam anlatıyor bılıncsızce anneme erkeklıgını bıle kaybedebılırdı neysekı cok az altından gecmıs dedı.

emin ol etkisi vardır,bizimki de ikizmiş ve ölmesini bekliyorlarmış o derece gelişmemiş,ama ikizi ölmüş!

emin ol etkisi vardır,bizimki de ikizmiş ve ölmesini bekliyorlarmış o derece gelişmemiş,ama ikizi ölmüş!
Tövbeler olsunn yaa
Pekı ya sey esının dıger kardeslerının ureme durumu nasıl?

Tövbeler olsunn yaa
Pekı ya sey esının dıger kardeslerının ureme durumu nasıl?
bir kaynım evli onda sorun yok ama diğeri bekar varikosel ameliyatı oldu o da 3 yıl önce...merak etmiyor değilim hani acaba onda sorun olacak mı diye ama evlenmesi şart tabi!yanlız eşimin amcasının oğlundada kısırlık sorunu çıktı sanırım bir amcasınında tedaviyle olmuş!

Hamilelerin duasi kabul oolurmuş derler bana ve benim gibiler için dua edin nolur. bu konuylada kafayi kirmam yakindir oglum olmasa sercem kendimi suraya uyucam aylarca valla ama buda gececek eminim
Canim Allah sana ve layikiyla ebeveyn olabilecek tum insanlara hayirli evlatlar nasip etsin.

Hadı ya genetık oalbılıyor. Bende oglumu ara ara urologa goturuyorum testıslerını kontrol ettırıyorum . Havuc suyuna baslayayınca sana haber verecegım vallahı bakalım kım tutturacak once

Hadı ya genetık oalbılıyor. Bende oglumu ara ara urologa goturuyorum testıslerını kontrol ettırıyorum . Havuc suyuna baslayayınca sana haber verecegım vallahı bakalım kım tutturacak once
tmm! ben bu akşam başlıyorum geç kalma!evet genetik deniyor zaten,bizim ailede hanımlara bakınca yok şükür böyle bir durum hani kadınlarada genetik denebiliyor ya!

Bende Ocak ayın geçirdim hist.operasyonu.Çatlatma iğnesi ile 2 kere kimyasal gebelik geçirdim.Ondan sonra farklı ve tanınmış bir dr a görünmek istedim.Histereskopi şart rahim içine bakmam lazım dedi.Bayağı tereddüt ettim başlarda ama sonunda yapılmasına karar verdim.Çok şükür sıkıntı çıkmadı.Zaten tüp düşünüyorsanız öncesindede bu opresyonu geçirmek gerekir.Ben yararlı olucağını düşünüyorum inşallah.Acısız bir opresyon, iğneden korkan ben tek bir acı duymadan uyandım sonrasında

CuteMom her mesajı okuyamadım ilk mesajına istinaden yazıyorum. Hangi acıbademe gidiyorsun histeroskopi isteyen dr hangi dr ister özelden ister burdan yazarsan çok sevinirim. Histereskopi bir ameliyat çeşidi narkoz eşliğinde yapılıyor ve rahim kamerayla incelendiği için herşeyi gösteriyor. Benim kadın doğumcum Rıza Madazlı iki bebeğimdede gebelik takibimi ve doğumlarımı o gerçekleştirdi. geçen sene ara adet kanaması şikayetiyle kendisine gittim polip tehşisi koydu.Histeroskopi gerekli dedi. Ama 6 aylık bir takip verdi ve sonrasında kesin olmam gerekince histeroskopi alanında daha iyi olduğunu düşündüğü Hüsnü Hocaya gönderdi. Hatta ikisi aynı anda muayne etmişti. Geçen eylülde fulya acıbademde histeroskopi oldum iyi ki de olmuşum gördüklerinden çok daha fazla polip varmış ve Hüsnü hoca hepsini temizlemiş o esnada sipralde taktı hatta sabah 11 de oldum öğlen 3 te taburcu oldum ağrı kesici dahil hiç birşey kullanmadım. Ben yeni bir gebelik düşünmediğim için zamana yayarak yaptık ama senin durumun acil eğer özeldende yazarsan her alanda uzman dr tavsiye edebilirim.

Bu arada ikinci bebeğimden önce bir kimyasal gebelik geçirdim onun sonrasında Rıza hoca bir ay ara vermemizi önermişti ikinci ay denememizde bebeğim gelmeye karar verdi. Doktoruna güvenmek çok önemli. Şimdi yaptırmayıp ertelersen ve sonrasında yine bir aksilik yaşarsan bu sefer 3-4 ay gecikmiş olduğun için kötü hissedebilirsin. Bu ay yaptır Haziranda da çalışmalara başla derim. Hem ilk bahar bebeği olur çok rahat edersin. Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.

teşekkürler, ımsıyı duydum. Bana ne yaptırlar tam bilmiyorum, mikro enjeksiyon dedi sadece. Morfoloji önemli değilmiş onlara göre. Boş gebelikte bile üzerinde durmadılar . Morfolojiyle uğraşacaklarına boşyere aman çok kolay diye diye histereskopi yaptılar . Ticaret olmuş artık. Tekrar tüp bebek denersem ki artık çok soğudum zannetmiyorum, bahçecide ımsı yöntemi var sanıyorum .

bilmiyorum ama brüksel de var. ayrıca morfoloji bozukluklarında mikrochip diye bir yöntem daha uygulanıyormuş. ne yazık ki türkiyede iyi doktor kötü doktor, doktoruna düşmek gibi terimler var.hastaneyi ve doktoru çok iyi araştırıp bulmalısınız. size bir tedavi önerdiklerinde bunu yerli yabancı sitelerden araştırmadan sakın kabul etmeyin. ayrıca gideceğiniz hekimi de iyice araştırın. yıldırmışlar sizi. üzüldüm açıkçası.

doğru diyorsunuz, bizim için tüp bebek son çare idi hiç düşünmüyorduk şimdi onda bile olmayınca ve kürtajdı, ameliyattı , negatif sonuçlar alınca çok yıprandım, en iyi kalite diyorlar, genetikte hiçbişi yok, rahim tertemiz sonuç sıfır. Umutlanmaktan umudumun kırılmasından bıktım artık.

anlıyorum. haklısınız aslında. morfoloji bozukluğunda bir çözüm yok bildiğim kadarıyla. ama sizin mikroenjeksiyon dediğiniz yöntem eğer icsi ise bu yöntemle morfolojisi düzgün spermi seçme ihtimalleri imsi ye göre baya daha düşük. ayrıca mikrochip yöntemini de araştırın derim. eşinizin sperm dna hasar testi yaptırmasını da öneririm. icsi de morfoloji düzgün olsa da baş kısmındaki kromozomal hatalar görülemiyor. belki eşinizin dnası hasarlı bir spermiyle döllenme gerçekleştirilmiştir.sonuç bu yüzden bile negatif olabilir.kırgınlığınızdan kurtulun. hayat malesef adil değil. hiç bir kabahatiniz yokken gelip sorun sizi bulabiliyor işte.ama eğer çocuğu çok arzu ediyorsanız ileride üzüleceğinize şimdi çaba sarfetmeniz gerekir. olmasa da olur diyorsanız o ayrı

teşekkürler, büyük ihtimalle dediğiniz ihtimaller gibi olmuştur. Bakalım o gücü tekrar bulursam diğer yöntemlerle çalışan merkezlerle deneyeceğim.

istemiyor mu bebek. benim eşimin bir oğlu var, benim çocuğum var gerek yok ki dedi ama aradan 10 yıl geçmiş. verdi tabiki...

istemiyor mu bebek. benim eşimin bir oğlu var, benim çocuğum var gerek yok ki dedi ama aradan 10 yıl geçmiş. verdi tabiki...
İstiyor ama ugrasmak ıstemıyor. Bızım hayatımız ne guzeldı bılıyormusun kafamdan bı turlu atamıyorum bu sorunu sureklı ne olacak ne oldu sımdı normal oalcakmı demekten sımdıden yoruldum. Önceden kafam bombostu , hıc kafama bısey takmadan yasardım .

Tüp bebek annesıyım 3 kere deneme yaptım 2 kere negatıf 1 kere pozıtıf gordum ısım bıtmıstı. Normal yolla olma ıhtımalı yoktu o zaman boylesıde cok yorucuymus benden daha zorlarını yasayanlar varmıs anlayamamısım. En azından umutları var benım tek umudum tup bebek dıyordum yanlıs anlamısım .
Sızın pekı ne oldu oldumu sonra cocugunuz . Benım bıyolojık saat ıbreyı sasırdı oglumun bebeklık resımlerıne bakıp bakıp ıc gecırıyorum ne guzeldı o gunler dıye

sadece sperm veriyorlar başka bir şey yokki onlara eziyet olacak.ama işte o bile zorlarına gidiyor.yok ben daha yeni kalkıştım bun işlere yarın histereskopim var. sonrada çatlatma olmazsa tüp bebek.32 yaşındayım. yine tüp bebek mi yaptıracaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…