hiperokojen barsak..lütfen yardımm..!!

21.haftada detaylida tam haftasında çıktı ondan sonra büyük çıkmaya başladı dr a da sormadım. Ama hala aklımdan çıkaramiyorum ki garip garip rüyalar görüyorum hala sendromlarla uğraşıyorum rüyamda turner sendromunu gördüm sabah ne olduğuna baktım .doğuma kadar böyle tedirgin geçecek belli inş dogdugunda yüzüm güler.

Bende kotu kotu ruyalar goruyorum tamamen psikolojik canim talma insallah hic bisey cikmicak bebislerimizde

kızlar bende dün gittim geçmemiş takip edicez dedi.
azalma var vs demedi.kandan dolayıdır dedi sadece yine.
geçti desede kafamızdaki sru işaretleri geçmeyecek biliyorum bende hep korku içindeyim allaha emanet yavrularımız inşallah sapasağlam doğacaklar.kafa ölçüsüne takılmayın benimde bazen önde gidiyor bu hafta sadece öndelik durumu biraz daha azdı.internetten okudum da 2 hafta önde gidenler varmış.sorun olmamış..
allahım yardımcımız olsun.

Slmlar 34+0 da dr gittim bebeğim 2200 gram zayıf dedi boyunda aynı 44 cm. Parlaklık aynı duruyor canım sıkıldı baya.hangi gün musait olursaniz belli birgün bir saatte aynı anda yasin okuyup dua edelim mi birbirimize.

canım bence çok zayıf değil maşallahı var
daha 6 haftan var zaten son zamanlar çok kilo alıyor bebekler.boyuda gayet iyi
bak burda hesaplama var
https://www.google.com.tr/url?sa=t&...jr3IBg&usg=AFQjCNEzOUN7zI72CRAM_k5V6v4CwYZNOQ
ayrıca parlaklığın geçmesine yada durmasına takılma bence.eğer allah korusun bir sorun varsa bebekte o parlaklığın geçmesinin bir önemi yokmuş.neticede görüldü önemli olan oymuş.ama bizde de çıktığı için sürekli okuyorum bu tarz şeyleri ve tek başına bir anlamı yok diyorlar.inşallah bebeklerimiz sağlıklıca doğacak.
ben azönce okudum yasin ve hepimize dua ettim.allahım hiç birimizi korktuklarımızla sınamasın.amin

Bilmem dr biraz zayıf yediklerine dikkat et dedi.Allah razi olsun bende hatime baslamistim suan 19.cuzdeyim biterse inş hepimize yaparım duasını. Birde ters bebiş yüzünü göremiyoruz.

Canim doktorunda cok garipmis dogrusu ben 2,5 kilo dogmusum, hemen toparlamisim, oysaki senin dogumuna daha bayagi var

Bilmem dr biraz zayıf yediklerine dikkat et dedi.Allah razi olsun bende hatime baslamistim suan 19.cuzdeyim biterse inş hepimize yaparım duasını. Birde ters bebiş yüzünü göremiyoruz.

Kilo alsın istiyorsan bol kaşar peyniri kuruyemiş tahin pekmez birde muz ye.

Yaklaşık 2 aydır memleketteydim yeni döndüm o yüzden hiç yazamadım ve paylaşımlarınızı okuyamadım(
Öncelikle herkese çocuğunu sağlıkla kucağına almasını dilerim
Doktorum 17. Haftamda parlak bağırsak bulgusunun söylemişti önce tepki vermedi beynim üstelik doktorda tek başına bi Önemi yok Demişti ancak eve gelip konuyu biraz internetten araştırınca panik olmuştum
Ağlamalar üzülmeler oysa hiç gerek yokmuş
Memlekette 3 ayrı doktora göründüm biri kadındoğum uzm diğeri radyoloji uzmanı diğeri perinotoloji uzmanı nihayetinde hepsi de böyle bişi olmadığını bazen ultrason cihazından kaynaklanabildiğini yani yanıltıcı bir görüntü verdiğini söylediler
AYRICA BU BULGU TEK BAŞINA HIÇ BIR ŞEY IFADE ETMİYORMUŞ ne olur ne kendinizi nede bebişinizle boşuna üzmeyin
Size de bebişlerinizede sağlık diliyorum

Ne güzel gorunmemisti birdaha.belki seninki yanıltıcı olmuştur ama benimkini hem kadın doğum cü hem per.uzmanı gördü. Hastanelerde farklı.Hala da devam ediyor inş bişey çıkmayacak.senin adına sevindim.dua et bizede.

Cokk sukur bebegime kavustum biraz erken geldi oglusum ilk doktor muaynemizde bi skıntı cıkmadı Allaha sukur yarinki muaynede tekrar bakilicak umarim birsey cikmaz Allah herkesede nasip etsiinn

Canimm oğluşun hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün. Bahti güzel olsun. Sorun olmamasına çok sevindim bize de umut oldun.insallah Yarinda birsey çıkmaz haber ver lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…