hiperokojen barsak..lütfen yardımm..!!

Cokk sukur bebegime kavustum biraz erken geldi oglusum ilk doktor muaynemizde bi skıntı cıkmadı Allaha sukur yarinki muaynede tekrar bakilicak umarim birsey cikmaz Allah herkesede nasip etsiinn
Canim cok sevindim Allah analı babalı büyütsun. Bişey çıkmaz merak etme.ilk muayenede anlaşılır mis. Benimde erken gelecek galiba gobegim aşağı indi bebek kanala yaklaşmış sen kaç haftalik dogurdun. Kaç kilo idi?Birde Bu parlaklık tamamiyle Geçmiş miydi ada olsa varmiydi.benim 35.haftada bile hala belli belirsiz var görünüyor.

Canim cok sevindim Allah analı babalı büyütsun. Bişey çıkmaz merak etme.ilk muayenede anlaşılır mis. Benimde erken gelecek galiba gobegim aşağı indi bebek kanala yaklaşmış sen kaç haftalik dogurdun. Kaç kilo idi?Birde Bu parlaklık tamamiyle Geçmiş miydi ada olsa varmiydi.benim 35.haftada bile hala belli belirsiz var görünüyor.
Canim benim en son hep soz edilmicek kadar as diyordu Allah korusunda down sendromu falan olsa belli olurdu demi

Canimm oğluşun hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün. Bahti güzel olsun. Sorun olmamasına çok sevindim bize de umut oldun.insallah Yarinda birsey çıkmaz haber ver lütfen
Cok tesekkur ederim canim ayni hayirli haberleri Allah sizede nasip etsin

Maşallah kilosu zaten yerindeymiş.Merak etme dada ilk bakışta anlıyor dr lar.darısı bize:))))inş.iyi haberler verebiliriz.

Maşallah kilosu zaten yerindeymiş.Merak etme dada ilk bakışta anlıyor dr lar.darısı bize:))))inş.iyi haberler verebiliriz.
Insallah buraya yazdigimizda hepimizin cok zamani vardi kimimiz hayirli haberi aldi kalanlarinda insallah hayirli haberlerini bekliyorum canim Allah bi avazda kurtarsin sizide sagsalim alin kucaginiza saglikli bebislerinizi

Ayy bende dogdugundan beri elini ayagini yuzunu inceliyorum bebegimin internette hersey olur dogar dogmaz down anlasilirmi bi onu bulamadim :)

Ayy bende dogdugundan beri elini ayagini yuzunu inceliyorum bebegimin internette hersey olur dogar dogmaz down anlasilirmi bi onu bulamadim
Ayy bende dogdugundan beri elini ayagini yuzunu inceliyorum bebegimin internette hersey olur dogar dogmaz down anlasilirmi bi onu bulamadim :)
Allah analı babalı büyütsün çok sevindim sorun olmadığına.Bende doğumdan çıkar çıkmaz çocuğumun her yerini incelemiştim down sendromlu bebeklerin ellerinde çizgi ya bir tane ya da iki tane oluyormuş ben ellerine de bakmıştım hemen.

Allah analı babalı büyütsün çok sevindim sorun olmadığına.Bende doğumdan çıkar çıkmaz çocuğumun her yerini incelemiştim down sendromlu bebeklerin ellerinde çizgi ya bir tane ya da iki tane oluyormuş ben ellerine de bakmıştım hemen.
Bende ellerine falan baktim yuzunu inceledim herkes bebegi severken ben inceleme yapiyordum :)) insallah hic bi arkadasin bebeginde sorun cikmazz Allah anali babali buytsun senin yavrunuda hayirli saglikli bi ewlat olsun insallah

Selam kızlar bende 15 eylülde doğum yaptim bekleyemedi kuzum 36+5 te 2620 gram doğdu. Dogumun zor oldu eşi içerde kaldı birde aneztezi ile kürtaj da oldum eşi için. Bebeğim bakan çocuk dr suan bişey bulamadıkları sadece boynu eğrimis odaanne karnında hep aynı pozisyonda kalmaktan olabilirmiş fizik tedavi yada ameliyatla yada kendiliğinden düzelirmiş.ins topuk kanında da bişey cikmaz görünürde bişey yok.sadece sürüm gelmedi aç kalıyor zaten zayıf moralim bozuluyor.

Selam kızlar bende 15 eylülde doğum yaptim bekleyemedi kuzum 36+5 te 2620 gram doğdu. Dogumun zor oldu eşi içerde kaldı birde aneztezi ile kürtaj da oldum eşi için. Bebeğim bakan çocuk dr suan bişey bulamadıkları sadece boynu eğrimis odaanne karnında hep aynı pozisyonda kalmaktan olabilirmiş fizik tedavi yada ameliyatla yada kendiliğinden düzelirmiş.ins topuk kanında da bişey cikmaz görünürde bişey yok.sadece sürüm gelmedi aç kalıyor zaten zayıf moralim bozuluyor.

Ayyy canım allah anali babalı büyütsün cok geçmiş olsun. Sende kurtuldun hayirlisiyla sira bende.
Boynu düzelir canim sıkma canini ama nasil ayni pozisyonda kalmış sürekli icerde hareket ediyorlar.yada sen hep aynı pozisyon dami yattin.
Kilosu da gayet iyi bence
Zayif bebekler daha gu toparlaniyor.sutunu de pompayla çekmeyi denedin mi.allah yardimcin olsun canim.

Gecmis olsun canimm Allah anali babali buyutsun benim bebiste erken dogdu umarim seninkinde olmaz ama erken dogan bebeklerin %80inde sarilik oluyomus benim bebegimdede var sende cok dikkat et canim bide topuk kani sonucu kac gunde gelir bilgisi olan varmii

Çok teşekkürler sarılık tüm bebeklerde oluyor tam süt veremediğim için bunda da var gibi yarın dr görecek .canım o topuk kanı sonuçları birsey çıkarsa bildirilecek çocukta birsey çıkmazsa aramayacaklar.1 ay içinde arıyorlar. İnş birsey çıkmayacak.icini ferah tut.ben rüyamda tek down değil farklı sendromlarla ile de uğraştığım için hala rahat olamıyorum.

Cnm sanada Allah hayırlı k
Ayyy canım allah anali babalı büyütsün cok geçmiş olsun. Sende kurtuldun hayirlisiyla sira bende.
Boynu düzelir canim sıkma canini ama nasil ayni pozisyonda kalmış sürekli icerde hareket ediyorlar.yada sen hep aynı pozisyon dami yattin.
Kilosu da gayet iyi bence
Zayif bebekler daha gu toparlaniyor.sutunu de pompayla çekmeyi denedin mi.allah yardimcin olsun canim.
Canim Allah sana kolay bir doğum versin.icini parlaklık konusunda rahat olsun artık hiç dusunme benim bebek stresten üzüntüden erken geldi.bebegini düşün daha ben ismini bile netleştirememistim ne olacak diye .Dr a a söylüyorum sağlıklı doğdu diye evet zaten küçük bişeydi diyor ama hamileyken bu bebek sağlıklı diyemiyorlar kendilerini riske atamak için

Cnm sanada Allah hayırlı k
Canim Allah sana kolay bir doğum versin.icini parlaklık konusunda rahat olsun artık hiç dusunme benim bebek stresten üzüntüden erken geldi.bebegini düşün daha ben ismini bile netleştirememistim ne olacak diye .Dr a a söylüyorum sağlıklı doğdu diye evet zaten küçük bişeydi diyor ama hamileyken bu bebek sağlıklı diyemiyorlar kendilerini riske atamak için

Ay inşallah canım ya benim bebeğim de hayirlisiyla saglicakla dogsun. Dusunmeyim diyorum ama hep aklımın bir köşesinde.

Kızlarrne durumdasiniz bebisler nasıl buyuduler mi
Selam cnm sarilikla ugrastim ben sutum hemen gelmedi iyi beskeyemefik sarılık oldu zaten zayıf ti. Şükür atlattık suan iyi gidiyor.sana tavsiyem sütun gelmezse hemen mamayı bol ver sarilikla ugrasma.benim 5 günde geldi.

Selam cnm sarilikla ugrastim ben sutum hemen gelmedi iyi beskeyemefik sarılık oldu zaten zayıf ti. Şükür atlattık suan iyi gidiyor.sana tavsiyem sütun gelmezse hemen mamayı bol ver sarilikla ugrasma.benim 5 günde geldi.

Tüh canim ya üzmüs sizi bebis neyseki geçmiş yavrum benim ya ne tatlıdır şimdi.
Genelde her bebek oluyor ama sarılık
Zor zamani atlattin canim bundan sonra hızla büyür düzene girer hepsi.
Benim hamilelik iyi gidiyor da bi kaşıntı var başa Bela. Çarşamba kontrol var bakalım az çok belli olur doğum zamani
Gecen gittiğimde 31 haftalikti bagirsagi sordum yine geçmiş o görüntü yok dedi.tek endisem o şimdilik. Hakkımızda hayırlısı.
Bebisi kokla benim için.

X