hiperokojen barsak..lütfen yardımm..!!

veyoubaby, post: 41853926, member: 596733"]Benim 25 haftalikken gecmeye baslamisti hemde o haftaya kadar grade 3 tu bianda azaldi suanda yok gibi uzulme canim gecer bu aralar 30 a kadar azaliyomud
Hepinize i[/QUOTE]
Herkese iyi akşamlar dün Allahın izniyle dogumdan çıktım uyanir uyanmaz bebeğim imi sordum çok şükür hiçbir sıkıntı yok dun çocuk doktoruna söyledim parlaklık mevzusunu o da ultrasonda bir bakalim dedi cok şükür bir sey cikmadi

Herkese iyi akşamlar dün Allahın izniyle dogumdan çıktım uyanir uyanmaz bebeğim imi sordum çok şükür hiçbir sıkıntı yok dun çocuk doktoruna söyledim parlaklık mevzusunu o da ultrasonda bir bakalim dedi cok şükür bir sey cikmadi[/QUOTE]
Masallahh Allah nazardan saklasin cok guzel bi haber buu Allah sise bagisladin bebeginizi

Herkese iyi akşamlar dün Allahın izniyle dogumdan çıktım uyanir uyanmaz bebeğim imi sordum çok şükür hiçbir sıkıntı yok dun çocuk doktoruna söyledim parlaklık mevzusunu o da ultrasonda bir bakalim dedi cok şükür bir sey cikmadi

Ayy canim geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün. Çok şükür birşey çıkmamış darısı başımıza inşallah bizim bebeklerimizde saglicakla doğar. Bundan sonra yaşayanlar a da umut oldun.
Kızlar bizlerde böyle güzel haberler verelim de hep umut olalım

[QUOTE="Feyza_28, post: 41876559, member: 57628

Ayy canim geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün. Çok şükür birşey çıkmamış darısı başımıza inşallah bizim bebeklerimizde saglicakla doğar. Bundan sonra yaşayanlar a da umut oldun.
Kızlar bizlerde böyle güzel haberler verelim de hep umut olalım[/QUOTE]
Ewet haklisin canim bizim sansimiza cok fazla konu yok hiperekojen barsakla ilgili kimsenin basinada gelmesin ama gelse bile en azindan okurlar

Bugün aldığım en güzel haber :)))) umut oldun bize Allah razı olsun yazdın birde senin hiç gecmemis ti ve ılerlemisti ona rağmen sağlıklı maşallah Allah uzun ömür versin sağlıcakla büyüt inş bizlerde mutlu bir şekilde yazarız sonuçları inş.amin

Konya dayım peritonologta gördü, normal kadın doğumcuda, dünde çocuk kardiyologu fetal eko çekti akciğere giden damarın birisi dar görünüyor ve 6 mm vsd yani delik var dedi ama sen ümidini yitirme dedi cok hayati risk taşımıyor bunlar dedi, yarın da başka bir doktora gitcem evet çok sıkıntı çeken insanlarda var bu hayatta ama insan kendi olsa bu kadar Üzülmez belki ama yavrusu olunca, işte Rabbim öyle bir merhamet vermişki annelere daha doğmadan üzülüyoruz, ama sınavımiz,.

Konya dayım peritonologta gördü, normal kadın doğumcuda, dünde çocuk kardiyologu fetal eko çekti akciğere giden damarın birisi dar görünüyor ve 6 mm vsd yani delik var dedi ama sen ümidini yitirme dedi cok hayati risk taşımıyor bunlar dedi, yarın da başka bir doktora gitcem evet çok sıkıntı çeken insanlarda var bu hayatta ama insan kendi olsa bu kadar Üzülmez belki ama yavrusu olunca, işte Rabbim öyle bir merhamet vermişki annelere daha doğmadan üzülüyoruz, ama sınavımiz,.

Canim o delik bi cok bebekte görünüyor ama sonra kendiliğinden kapanıyor. Kapanmasa da bir yaşına kadar çoğunun kapaniyor.
Doktorun da hayati önemi yok demiş sakin kendini üzme inşallah hepsi düzelecek. Bebeklerimiz allaha emanet o ol dedikten sonra hersey güzel olur

Öyle kapanabiliyomus bazı delikler canım da, suyum az bebeğin gelişimi geride nasıl olcak bilemiyorum,. Bu haftalarda istediğimiz bir durum değil bu dedi doktor bugün,.

Bugün aldığım en güzel haber :)))) umut oldun bize Allah razı olsun yazdın birde senin hiç gecmemis ti ve ılerlemisti ona rağmen sağlıklı maşallah Allah uzun ömür versin sağlıcakla büyüt inş bizlerde mutlu bir şekilde yazarız sonuçları inş.amin

Oğlusum bugun 10 gunluk oldu Allah sizlere de hayirli haberler almanızı nasip etsin.artik suna inanıyorum sadece parlaklik varsa başka bir anomali yoksa kötü bir sonuc cikma ihtimali cok düşük bence perinotologlar herseyin en kötüsünu söylüyorlar doğumuma yakin eski doktoruma gitmiştim bana kalbini ferah tut ben kötü birşey cikcagini düşünmüyorum demişti ama insan yinede acaba diyor hep bir soru işareti kalıyor neyse hayırlısi ile bütün korkuların hepsi gecti simdi dualarim sizin için.

Allah razı olsun.inşallah bizde iyi haberler verebiliriz.Ama karamsar düşünmeden kendimi alamıyorum.çünkü ikili üçlü testleri yaptırmadım ben.onun dışında gelişimi normal.

Oğlusum bugun 10 gunluk oldu Allah sizlere de hayirli haberler almanızı nasip etsin.artik suna inanıyorum sadece parlaklik varsa başka bir anomali yoksa kötü bir sonuc cikma ihtimali cok düşük bence perinotologlar herseyin en kötüsünu söylüyorlar doğumuma yakin eski doktoruma gitmiştim bana kalbini ferah tut ben kötü birşey cikcagini düşünmüyorum demişti ama insan yinede acaba diyor hep bir soru işareti kalıyor neyse hayırlısi ile bütün korkuların hepsi gecti simdi dualarim sizin için.
oyy maşallah oğluşuna canımm
ne güzel allahım başka acısını göstermesin inşallah.
duaların için çok sağol inşallah bizlerinde bebekleri sağlıcakla doğsun.

Rabbime binlerce kez şükürler olsun dörtlü tarama testim olumlu çıktı yani negatif 1:2295 down sendromlu olma riski yani nerdeyse 3000 de 1 ☺ o kadar olumsuzlugar ragmen bebeğimden vazgeçmeyi hiç düşünmedm, inşallah daha da iyi olur inşallah suyu artmış bağırsaklari duzelmistr yarın tekrar gitcem bakalım ne diyecek perinotolog

Süper çıkmış inş yarında güzel haberler alırsın ..kalp delikligi çoğu bebekte oluyor .kapaniyor zaten.suyu az olup 37 38 inci Haftalara gelende çok inş barsak olayıda kaybolur bişey cikmaz.

Slm yazacaktım bende bugün 32+0 ım dr dan geldim.parlaklik azalmış dedi.gelisimide 2 gün öne gecmis:KK66: senin nasıl gecti mi. Bir ile tanıştım onun 36.haftada geçmiş kızına sağlıklı doğmuş

Slm yazacaktım bende bugün 32+0 ım dr dan geldim.parlaklik azalmış dedi.gelisimide 2 gün öne gecmis:KK66: senin nasıl gecti mi. Bir ile tanıştım onun 36.haftada geçmiş kızına sağlıklı doğmuş
Ben en son gittigimde sozu edilcek bisey yok cok cok hafif parlaklik var ama kaideye alincak sekilde degil dedi masallah benimde 2 hafta onde gelisimi :)

X