hiperokojen barsak..lütfen yardımm..!!

Bende pzartesi gideceğim doktora inşallah başka sorun çıkmaz.hangi hastaneye gidiyorsun.doktora gittikten sonra
gelişmeleri yazarım

Bende pzartesi gideceğim doktora inşallah başka sorun çıkmaz.hangi hastaneye gidiyorsun.doktora gittikten sonra
gelişmeleri yazarım
Izmir egepole gidiyorum ama perinatolojiye yesilyurt ataturk arastirmaya gittim insallah hayirli haberle donersin sen kac haftaliksib gozukmuyo

Kac haftalikken cikti hiperekojen barsak simdi kac haftaliksin
23 haftalıkken ayrıntılı ultrasonda görüldü. su an 30 haftalık ve aynı sorun devam ediyor hiç bir azalma yok.Dun kontrole gittim parlaklık karaciğerinden başlıyor yine ayni şeyler söylendi sakat bir çocuk da olabilir yada başka genetik rahatsızlığı yada hicbirşey de olmayabilir miş

Karacigerinde yenimi baslamis parlaklik

evet 2 li testim iyiydi fakat 3 lü testte NTD 1/68 di ama ultrasonda spina bifida ile ilgili birsey çıkmadı

oveyoubaby, post: 41032352, member: 596733"]Bide 3lü test afp testi yaptilar omu oluyo benim ikili ve afp diye bi test oldu baskada olmadi[/QUOTE]
Evet üçlü test afpnin yuksek çıkması durumu

Merhaba ben hiçbir testi yaptirmamistin. 21.haftada detaylı ultrasyonda 1.grade hiperekojen göründü barsak larda. Şimdi neden 2 li yaptirmadim diye kızıyorum kendime.dr down sendromlu olabilir dedi ama genellikle bişey çıkmıyor dedi kanda yutmuş olabilir dedi 7.haftamda yoğun kanamam olmuştu sonra olmadı. Ama şuan çok korkuyorum yaşım 32 ilk gebelik diğer ölçüler normal

Canim benim beyazlik bi ara kemik beyazligina ulasmisti benimde ilk haftalarda kanamam oldu kanyutmus olabir dedi doktorum ayrica bu haftaki kontrolde Allaha sukur azaldigini soyledi insallahh gecer

bana amniyosentez önermedi kadın ama rapora önerdim yazmış moralim bozuldu yaşımdan dolayı korkmuyorum değil.siz testleri yaptırmışmıydınız.

bana amniyosentez önermedi kadın ama rapora önerdim yazmış moralim bozuldu yaşımdan dolayı korkmuyorum değil.siz testleri yaptırmışmıydınız.
Benim ikili afp vs ne gerekiyosa yapildi ayrintilidada bisey cikmadi benim kendi doktorum daha once boyle biseyle karsilasmamis ondan cok ugrastirdo beni oraya buraya arastirma hastanelerine gottim en son gittigim doktor tek bulgu hic birsey ifade etmez bebegin gayet saglikli dedi bende biraktm artk smdi gecmeye basladi

geçmeye başladıysa iyi demektir. Down send.doğanlarda geçme değil yayılma oluyormuş .ben haftaya tekrar detaylıya gireceğim.

ben 21. haftada göründüm değerleri tam 21. hafta dedi.sadece barsaktaki parlaklık 1.grade onun için down olabilir dedi dünya başıma yıkıldı sanki.birde dr cok uğraştı bebek dönmedi beyninin bir kısmına bakamadım göbek kasın kalın dedi 2 hafta sonra bir daha gel o bakmadığıma bakayım dedi bende 23.haftamda yine görüneceğim benim aklıma çok takılıyor çok araştırdım.Tek bu olanlarda bişey çıkmamış hatta bununla beraber kalp ekojeni olanlarda bile takip ettim bebekleri sağlam.sadece cok dağılmaya başladı ise o zaman tehlikeli.Ense kalınlığı nf :3,3 mm çıktı.bu iyi dedi ama onuda araşırdığımda çok güvenilir bir ölçü olmamakla beraber 20-23.haftalarda 6 mm geçerse tehlikeli ama bebek ona doğru ise kalın arkaya doğru ise ince çıkıyormuş oda net değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…