hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

Okyanus,

Ben gündüz ilk defa uğramıştım buraya. Seninle ilk defa rastgeliyoruz. Meraba ben DisiKartal :)

Ben gunduz eşimle carşıya cıkmıstım canım denk gelmemişiz:KK55:merhaba canım tekrar hoşgeldın bende bjk lıyım:KK31:
hoşbuldukk :) evliyim canım 2 ay 11 gün oldu :)) doğma büyüme istanbulluyum. çalışmıyorum 21,5 yaşındayım :)) nisan'da 22 inşallah.

Hoşgeldın canım sende çiçeği burnunda evlilerdensın Allah bır yastıkta kocatsın ıns.:KK16:
merhaba kızlar bende hiçbir topiğe uyamadım ...

Hoşgeldın canım gel burda hekese yer var :KK19:kendını tanıtırmısın tanışıp kaynaşalım

İyi akşamlar canım:KK14:

Ya cok zor hasretlik bizde ayrı sehırlerdeydık gun sayarsık hep buluşmak için evlendık rahatladık ama bu yıl eşim doguya tek gidecek 2 yıl ayrı kalacağız izinlerde gelecek cok zor olacak sağ sağlım atlatalım baska birşey istemiyorum

Kpss ye girmesende özelde cok rahat iş bulursun canım sağlıkçıların önü çok açık

Evet canım gerçekten ayrılık sıkıntı.:KK43:Zaman çabuk geçer umarım senin için de.
Özel de iş teklif edilen yerler var ama bakalım:44:

Kendimi bu akşam burada bulunanlar için tekrar tanıtayım :) 92 doğumluyum, medeni halim bekar ve lisans öğrencisiyim :) Kendim hakkımda çok fazla bilgi vermekten çekiniyorum daha yeni olduğum için :)

amiin inşallah. :) kızlar ben müsadenizi istiyorum şimdilik kocacımla daha az önce barıştık gidiyimde ilgileniyim birazcık :KK16:

Müsade senin canım yıne gel buyur bekleriz sohbet ederız bol bol:KK1:

Benim de sevdiğim var, Allah nasip ederse evlenmek istiyoruz :)
Allah nasip eder ins. Canım hayırlısı ol hakkınızda
Yaşıtlarım evlenmiş ben ağlamaya gidiyorum :KK43:

Uzulme canım okulun bıtsın hepsı gelır sırayla

X