hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

Hoşbuldumm.. :))
Olur katılayım zaten bakıyordum. :))
Nasılsınız bakalım ? :)

Hoşbuldumm.. :))
Olur katılayım zaten bakıyordum. :))
Nasılsınız bakalım ? :)

İyiyim sen nasılsın? Tv dede birsey yok izlenecek burda takılıyorum
Selam herkese aranızda bana da yer var mı acaba ?:KK3:

Var tabıkı canım hoşgeldın :KK19:bir kahve yapayım içelim hep beraber:KK14:

Kızlar kendıınız tanıtırmısınız nerelisiniz kaç yasındasınız evlimisiniz bekarmısınız caşılışıyormusunuz okuyormusunuz?

Gezdim geldim havada cok güzeldi sahilde dolaştık kocişle yarın yalnızım bugun gezdık iyi oldu yarın temizlikle geçer sıkılmam:KK31:sen neler yaptın?

Sağol tattlım gel sende katıl konumuza:KK16:

bnde evdeydim 4 gibi geldi eşim yemek yap ye topla derken oturdum şöyle bi bnmkinin yarında tatailmiş girebilirmiyim bilmiyorum şimdi bile hadi kapat dio baska bişi demiyoo...:KK47::KK47::KK47:

Kızlar kendıınız tanıtırmısınız nerelisiniz kaç yasındasınız evlimisiniz bekarmısınız caşılışıyormusunuz okuyormusunuz?

İyi gibiyim canım.
Vücudum susuz kalmış, dehşet derecede karnım ağrıyor.. Yemek de yemedim. :KK53::KK53: Başıma gelcek var. :KK53::KK53:
Eşim Bilir'e bakacağım birazdan. :)))

Selen ben, 22 yaşındayım, açıköğretim okuyorum, evdeyim, evliden beter sözlüyüm.:KK53::KK53: Göçmenim, yani köken göçmen İstanbulda yaşıyorum.. :)

Sen anlat kendini biraz da. :)

İyi gibiyim canım.
Vücudum susuz kalmış, dehşet derecede karnım ağrıyor.. Yemek de yemedim. :KK53::KK53: Başıma gelcek var. :KK53::KK53:

Selen ben, 22 yaşındayım, açıköğretim okuyorum, evdeyim, evliden beter sözlüyüm.:KK53::KK53: Göçmenim, yani köken göçmen İstanbulda yaşıyorum.. :)

kız evliden beter sözlü nasıl oluyooo=))

Hoş bulduk Muğlalıyım :KK34:.Ankarada ünv. okuyorum 3 .sınıftayım 5 yıllık ilişkim var :nazar:bekarım. Kahve olsa da içsek gerçekte :KK14:

Son düzenleme:
ee ne zaman evleneceksiniz ?:KK52:

Son nokta 2014 diyoruz ama bakalım artık kısmet. :KK1::KK1:
Yaşımız ufak kuzum ya, o da 22.
10 yıldır ahbabız ama 3küsür yıldır sevgiliyiz. :KK1::KK1:

Senin de 5 yıllık ilişkin varmış, siz ne zaman düşünüyorsunuz ??:nazar::nazar:

sorma yhhaa bırakmıyo bnmki kapa gel deyip duruyoo deli ediyoo..:KK47::KK47:

Ya gitmeeeeee:KK53:söylesin dursun benımkı dosya hazırlıyor ben rahatım boraz sonra cay demlıycem pasta aldık çarsıdan yıycem:KK56:
İyi gibiyim canım.

Bende 24 yasındayım canım 16 aylık evliyim bende bırgaristan göçmeniyim baba tarafımın hepsı bulgarıstanda babamda turkıyeye17 yasında gelmıs. Bende önlisans mezunuyum aynı zamanda aöf 3. Sınıf kamu yönetimi okuyorum kpss ye gırdım heyecanla hazıran atamalarını beklıyorum suan calışmıyorum evlendıgım için sehır değişikliğinden dolayı işten cıkmak zorunda kaldım çanakkalede yasıyoruz bu yıl eşimin dogu tayını var hayırlısı bakalım:KK31:

Ya gitmeeeeee:KK53:söylesin dursun benımkı dosya hazırlıyor ben rahatım boraz sonra cay demlıycem pasta aldık çarsıdan yıycem:KK56:

Bende 24 yasındayım canım 16 aylık evliyim bende bırgaristan göçmeniyim baba tarafımın hepsı bulgarıstanda babamda turkıyeye17 yasında gelmıs. Bende önlisans mezunuyum aynı zamanda aöf 3. Sınıf kamu yönetimi okuyorum kpss ye gırdım heyecanla hazıran atamalarını beklıyorum suan calışmıyorum evlendıgım için sehır değişikliğinden dolayı işten cıkmak zorunda kaldım çanakkalede yasıyoruz bu yıl eşimin dogu tayını var hayırlısı bakalım:KK31:

Seni öperim ben bizimkiler de Şumnudan gelmiş. :KK1::KK1:
Kamu yönetimi okuyorum AÖF, 2. sınıftayım. :KK53::KK53::KK53:

X