hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

Son nokta 2014 diyoruz ama bakalım artık kısmet. :KK1::KK1:
Yaşımız ufak kuzum ya, o da 22.
10 yıldır ahbabız ama 3küsür yıldır sevgiliyiz. :KK1::KK1:

Senin de 5 yıllık ilişkin varmış, siz ne zaman düşünüyorsunuz ??:nazar::nazar:

canım benim hazırlık vardı üniversitede o yüzden şu an 3 teyim 1 yıl daha var.Erkek arkadaşım bu sene mezun olacak ama babam bilmiyor.:KK43:Uzun süredir çıkıyoruz ona kalsa seneye isteyecek ailesi de benim okulu bekliyor :KK14:ama ben ne düşünüyorum bilemiyorum ya:26:

Ya gitmeeeeee:KK53:söylesin dursun benımkı dosya hazırlıyor ben rahatım boraz sonra cay demlıycem pasta aldık çarsıdan yıycem:KK56:

Bende 24 yasındayım canım 16 aylık evliyim bende bırgaristan göçmeniyim baba tarafımın hepsı bulgarıstanda babamda turkıyeye17 yasında gelmıs. Bende önlisans mezunuyum aynı zamanda aöf 3. Sınıf kamu yönetimi okuyorum kpss ye gırdım heyecanla hazıran atamalarını beklıyorum suan calışmıyorum evlendıgım için sehır değişikliğinden dolayı işten cıkmak zorunda kaldım çanakkalede yasıyoruz bu yıl eşimin dogu tayını var hayırlısı bakalım:KK31:

yüzüme bakıp duruyo şimdi tatlı getirecem susar belki bnde ekmek kadayıı yaptım kaymak almış gelirken söyleyip duruyo=)

Kız korkutma milleti:KK53:bence güzel masallah diyim ben hiç zorlanmadım bekarken çok yalnızlık cekıyordum çok şukur kocamla gıdıyorum heryere :KK14:

Doğru kişiyle evlenmek bence güzeldir yaaa şimdi takıp koluna bir yere gidemiyorsun en basitinden:KK25:

İnşallah atanırsın arkadaşım hangi bölümü bitirdin ?

İnsaat teknikerliği mezunuyum karayollarını falan yazmıstım 89 puanla kapandı ben 85.99 puan aldım ıns. Duserde yerleşirim daha 3 atama var bakalım:KK31:bilgisayar işletmenliği sertifikam var bilgisayar işletmenliklerinide yazabılıyorum onları yazıcam düz memurluk yazıcam yeterkı ankara oldun kpss calışırken hep ankaraya atandıgımı hayal ederdım saplantı oldu:KK53:olmadı dogu dönüşü eşimin tayinini oraya tercih ettırıcem :KK52:

oda gü<el cnm evlilik moduna girmişşinizz =)) bekarlık güzell kızlar bnden demesii=))

Aynen canım, bekarlık iyi de evlilik de fena değil sanki. :KK1::KK1:

canım benim hazırlık vardı üniversitede o yüzden şu an 3 teyim 1 yıl daha var.Erkek arkadaşım bu sene mezun olacak ama babam bilmiyor.:KK43:Uzun süredir çıkıyoruz ona kalsa seneye isteyecek ailesi de benim okulu bekliyor :KK14:ama ben ne düşünüyorum bilemiyorum ya:26:

Baba bilmiyor, bencede mezuniyete yakın söyle, sonra aklı kalır adamın ne olursa olsun yaa...

Doğru kişiyle evlenmek bence güzeldir yaaa şimdi takıp koluna bir yere gidemiyorsun en basitinden:KK25:

Oyle ya nerdesın dıye arardı annemler şimdi kafam rahat istediğim saate kadar kocamla gezıyorum nerdesın ıyede sormuyorlar kocam nereye ben oraya:KK53:

İnsaat teknikerliği mezunuyum karayollarını falan yazmıstım 89 puanla kapandı ben 85.99 puan aldım ıns. Duserde yerleşirim daha 3 atama var bakalım:KK31:bilgisayar işletmenliği sertifikam var bilgisayar işletmenliklerinide yazabılıyorum onları yazıcam düz memurluk yazıcam yeterkı ankara oldun kpss calışırken hep ankaraya atandıgımı hayal ederdım saplantı oldu:KK53:olmadı dogu dönüşü eşimin tayinini oraya tercih ettırıcem :KK52:

İnşallah gönlüne göre olur canım.Ben de Ankarada kalacak gibiyim seneye

yüzüme bakıp duruyo şimdi tatlı getirecem susar belki bnde ekmek kadayıı yaptım kaymak almış gelirken söyleyip duruyo=)

Ver tatlıyı sussun :KK53:yarında evdeymış gelemessın kesın benımkı yarın mesaıde be de temızlık fln yaparım ama gelırım yıne :KK53:

İnşallah gönlüne göre olur canım.Ben de Ankarada kalacak gibiyim seneye

Ben istanbulu falan sevmıyorum ankara izmir çanakkaleye bayılıyorumev alırsakta canakkaleden aldırıcam:KK53:ailemde canakkalede super olur:KK1:sen hangı bolum okuyorsun canım?

Aynen canım, bekarlık iyi de evlilik de fena değil sanki. :KK1::KK1:

Baba bilmiyor, bencede mezuniyete yakın söyle, sonra aklı kalır adamın ne olursa olsun yaa...

İşte mezuniyete erkek arkadaşımın annesi falan gelmek istiyor, çok seviyorlar beni ama aileler tanışmıyor:26: seneye temmuzda KPSS ye giricem sonrasında mı söylesem ne yapsam bilemedim ya.Babam bilmediği için memleketli olmamıza rağmen tatile gelince görüşemiyoruz.Sadece okul varken görüşebiliyoruz:KK30:

Ben istanbulu falan sevmıyorum ankara izmir çanakkaleye bayılıyorumev alırsakta canakkaleden aldırıcam:KK53:ailemde canakkalede super olur:KK1:sen hangı bolum okuyorsun canım?

İstanbula hiç gitmedim Çanakkaleye 1 kez gittim çok beğendim.Ankarayı da seviyorum ama Muğla tartışmasız en güzel yer benim için. :KK1:Hemşirelik Fakültesindeyim canım ben

İyi akşamlar :)

İyi akşamlar canım:KK14:
İşte mezuniyete erkek arkadaşımın annesi falan gelmek istiyor, çok seviyorlar beni ama aileler tanışmıyor:26: seneye temmuzda KPSS ye giricem sonrasında mı söylesem ne yapsam bilemedim ya.Babam bilmediği için memleketli olmamıza rağmen tatile gelince görüşemiyoruz.Sadece okul varken görüşebiliyoruz:KK30:

Ya cok zor hasretlik bizde ayrı sehırlerdeydık gun sayarsık hep buluşmak için evlendık rahatladık ama bu yıl eşim doguya tek gidecek 2 yıl ayrı kalacağız izinlerde gelecek cok zor olacak sağ sağlım atlatalım baska birşey istemiyorum
İstanbula hiç gitmedim Çanakkaleye 1 kez gittim çok beğendim.Ankarayı da seviyorum ama Muğla tartışmasız en güzel yer benim için. :KK1:Hemşirelik Fakültesindeyim canım ben

Kpss ye girmesende özelde cok rahat iş bulursun canım sağlıkçıların önü çok açık

X