hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

cok uzattımı olmuyoo cnm yhhaa biz nişanlıyken nişanı attım bn sonra geri barıştık enn iisi uzatmamak=))

Haklısın, öyle. Neyse ki az kaldı. Mezun oluyoruz seneye inşaAllah. Az kaldı sayılır :)

inşallah en kısa zamanda muradına erersin canım. benim evliliğim çok hızlı oldu. tanıştıktan 3 ay sonra nişanlandık 8. ayımızda evlendik :)

Maşallah ne güzel.. Çok özendim size.

ben fenerliyim ama öylee koyu falan değil olsa da olur olmasa da maçtan nefret ederdim ama eşim izlediği için mecbur izliyorum yorum yapmaya basladımm=))

bende fanatik Beşiktaşlıyım heycanla izlerim maçları. En çok istediğim eşiminde fanatik Bjk li olmasıydı ama malesef Fenerli :KK43:

bende fanatik Beşiktaşlıyım heycanla izlerim maçları. En çok istediğim eşiminde fanatik Bjk li olmasıydı ama malesef Fenerli :KK43:

ama fb ile bjk macı olduğunda baya heyecala izlerdiniz evde aışırsınız yok ben yenecem yok sen yeneceksin vs =))

Maşallah topik almışz başını gdiyor yeni gelenler hoşgeldiniz sefalar getirdiniz:KK53:

X