hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

Tel tedavısıbıtınce bende 20 lık dişleri aldırıcam :18:çok zor bır surec ya 49 kıloya dustum bursey yıyemıyorum lastık kullanıyorum kare seklınde 4 dısıme takıyorum anammmm yok böyle bır acıbenimde cene ameliyetı olnam lazım doktor belkı duzelır dedı sola dogru kayma varmıs ama acılış kapanısım aorunlu degılmıs ıns. Duzelır. Metal telmı kullandın sende gunde 4 kez dıs fırcalıyıtum diş etlerim agrıyor benımde 2 yıla yakın duracakmıs
yaren003 nerelerdesin :18::18::18::18::18:

Yaren ortalarda yok bende cok merak edıyorum ıns. Iyıdır

Dişikartal ben geldim sen gitmişsin dizi izliyorumda neti kapatmıştım

Hu huuuukimse yokmugelin sohbet edelim

evett cnm sormaa giremedim hep evdeydi limoniydik biliyosun =))

Olsun canım geldın ya merak etmıstımbenımde alt ceneyede tel takıldı hırde lastık takıyorum dişlerim kopacak çok agrıyor yayemek yaptınmı bakım esın kacta gelcek

Olsun canım geldın ya merak etmıstımbenımde alt ceneyede tel takıldı hırde lastık takıyorum dişlerim kopacak çok agrıyor yayemek yaptınmı bakım esın kacta gelcek

cok gecmiş olsun cnm yhhaaaa hiç çekmedim ama zordurr eminnimm bnmde cenem cıkık o öldürüyo ara sıra beni.... 5 gibi gelecek sanırım yapmadım yemek o gelince yapacagım bakalımmm... bu arada cok mutluyum bebek istemiyodu eşim şimdilik kandırdım bebek çalışmalarına basladıkk=))

Ay cok sevındım canım hayırlıdıyla saglıklı bır bebegınız olur ıns. Esınde bu sayede duzelır benım esımde denetlemede 5 gıbı gelırız belk dedıbenımde dınden corbam ve talım var bıber dolması yapıcam bende

bayılırım biber dolmasına favorimdirr bana kalsa haftada 2 kez yaparım kurusunu falanda eşim bıkmış artık yemekten pek yemiyo birde o cok acı salcalı yiyo tutturamıyoruz damak zevklerimizi=))

bayılırım biber dolmasına favorimdirr bana kalsa haftada 2 kez yaparım kurusunu falanda eşim bıkmış artık yemekten pek yemiyo birde o cok acı salcalı yiyo tutturamıyoruz damak zevklerimizi=))

Ben uzun suredır yapmıyorum esımde bende cok sevıyoruz ben pek acı yemem eşimde pek yemez acı

bugün bnm menüde nohut pilav varr bnm nohutu görsen salcadan gözükmüyoo öyle yiyo tabi acısını hiç sölemiyorum bilee=))
Senın eşin anteplımıydı canım? Bol salca acılı sevıyor bende tam tersi az salçalı az yaglı yapıyorum yemekleri

acıdan bol salcadan gına geldi dimi =))

Kuzum ağzıma acı sürmezdim..
Acıya acı döküp yiyor bizimkiler.
Bir gün gık dedim, iki gün guk dedim; artık bende yiyorum.
Salça konusu artık alerji yapacak ha bir de baharat !!!!
Avuçla koyuyorlar, biz kaşığın ucuyla koyarız onlar löp bir avuç koyuyor..
:26::26:

Bıberlerı yazdan içini temizleyip şoka atmıstım bugun çıkardım doldurdum agızlarını kapatacak domates ve bıberlerın kapagı olmadıgı için havuçla kapattım cok degısık oldu bakalım domates rendem var ama bu mevsımde butun domates almıyoruz yazdan rendeledım kıs için onları kullanıyorum bakalım bi patatesmı kapatsam dedım sonradan havucta karar kıldım turuncu turuncu oldular bakalım pişiyorlar eşim ne diyecek

aynen tatlım yhhaa salata bile acıdan yenmiyoo =)

değişiklik iyidir arada sasırt cnmm güzel olur =) bnde domates dolduruyorum öyle hiç yememiş sasırıyoo=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…