hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

aynen tatlım yhhaa salata bile acıdan yenmiyoo =)

Çok kötü bi duygu..
Sen nerelisin ? Benim gibi balkan kızıysan halimi iyi anlarsın, bizde acının a sı yoktur..

okyonus canım, biberler çok yer kaplamasa bizde atıcaz dolaba da, çok yer kaplıyor, büyük derin dondurucumuz da yok ayrı, onun yerine yemeklik attık.
1-2 tane koyduk gene can çekmelik.
Tabi mevsimi gibi olmuyor ama insanın iştahını köreltiyor yok zamanda çok iyi geliyor. Severim ben çok biberi.

Bende 2poset attım bırısını bugun yapıyırum genelde et bezelye bamya tarzı seyler var domates rendesı bıde ven domates ve bıberı hafıf kavurup attım haftasonları çıkarıp menemen yapıyorum kahvaltıya

cnm bnde afyonluyumm biz pek yemeyiz acıyı hele eşimlerin ailesine gittiğimizde agzımın acısından yemek yiyemiyorum gülüolar bana =))

Ay bende domatesle biber ucuz buldum bu yaz, abartıp 5er kilo aldım ikisinden de.. Onlara vallahi 5 TL mi ne vermiştim. Gaza geldim, ver abi 5 kilo daha dedim.
Eve gelince jetonum düştü napcan kızım bu kadar domatesle biberi diye
Sonra Allah ne verdiyse kestim koca düğünlük tencerede pişirdim.
Menemenlik oldu. Bazen de yoğurtluyorum. Hala bitmediler.
Bambayı da çok ucuz bulamadım ama attım yine 4-5 poşet. :)

cnm bnde afyonluyumm biz pek yemeyiz acıyı hele eşimlerin ailesine gittiğimizde agzımın acısından yemek yiyemiyorum gülüolar bana =))

Aynen öyle.
Allah razı olsun az acı koymaya çalışıyorlar ama anacım azları bile bize çok geliyor.

Bizimkiler acı sevmıyor ege yoresı zeytın yaglı yıyorlar cok

Şerbetli begendiğiniz tatlı varmı kızlar yarın ypıcam tatlı begendıgınız tatlıları tavsıye edın bana bakalım

Metal tel kullandım canım lastik de kullandım cidden o lastikler zulüm zulüm.. Güya benimki de 2 yıl duracaktı 4 yıl durdu Şimdi 20likler geri bozdu 20lik ameliyatından sonra tekrar tel takalım derse naparım bilmiyorum bidaha o acıyı yaşamak istemiyorum :18::18:

Hakıkaten lastıkler zulum bıde arkadasımdan duydum o lastıkler bıle baska baskaymış zaman zaman daralıyormus bunlar geniş lastıkse ben dar olanları dusunemıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…