hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

aynen tatlım yhhaa salata bile acıdan yenmiyoo =)

Çok kötü bi duygu.. :KK1:
Sen nerelisin ? Benim gibi balkan kızıysan halimi iyi anlarsın, bizde acının a sı yoktur.. :KK1:

okyonus canım, biberler çok yer kaplamasa bizde atıcaz dolaba da, çok yer kaplıyor, büyük derin dondurucumuz da yok ayrı, onun yerine yemeklik attık.
1-2 tane koyduk gene can çekmelik.
Tabi mevsimi gibi olmuyor ama insanın iştahını köreltiyor yok zamanda çok iyi geliyor. Severim ben çok biberi. :KK16:

Sen nerelisin ? Benim gibi balkan kızıysan halimi iyi anlarsın, bizde acının a sı yoktur.. :KK1:

okyonus canım, biberler çok yer kaplamasa bizde atıcaz dolaba da, çok yer kaplıyor, büyük derin dondurucumuz da yok ayrı, onun yerine yemeklik attık.
Tabi mevsimi gibi olmuyor ama insanın iştahını köreltiyor yok zamanda çok iyi geliyor. Severim ben çok biberi. :KK16:

Bende 2poset attım bırısını bugun yapıyırum genelde et bezelye bamya tarzı seyler var domates rendesı bıde ven domates ve bıberı hafıf kavurup attım haftasonları çıkarıp menemen yapıyorum kahvaltıya:KK56:

cnm bnde afyonluyumm biz pek yemeyiz acıyı hele eşimlerin ailesine gittiğimizde agzımın acısından yemek yiyemiyorum gülüolar bana =))

Bende 2poset attım bırısını bugun yapıyırum genelde et bezelye bamya tarzı seyler var domates rendesı bıde ven domates ve bıberı hafıf kavurup attım haftasonları çıkarıp menemen yapıyorum kahvaltıya:KK56:

Ay bende domatesle biber ucuz buldum bu yaz, abartıp 5er kilo aldım ikisinden de.. Onlara vallahi 5 TL mi ne vermiştim. Gaza geldim, ver abi 5 kilo daha dedim.
Eve gelince jetonum düştü napcan kızım bu kadar domatesle biberi diye:KK1::KK1::KK1:
Sonra Allah ne verdiyse kestim koca düğünlük tencerede pişirdim.
Menemenlik oldu. Bazen de yoğurtluyorum. Hala bitmediler. :KK1::KK1::KK1:
Bambayı da çok ucuz bulamadım ama attım yine 4-5 poşet. :)

cnm bnde afyonluyumm biz pek yemeyiz acıyı hele eşimlerin ailesine gittiğimizde agzımın acısından yemek yiyemiyorum gülüolar bana =))

Aynen öyle. :KK1:
Allah razı olsun az acı koymaya çalışıyorlar ama anacım azları bile bize çok geliyor. :KK53::KK53:

Ay bende domatesle biber ucuz buldum bu yaz, abartıp 5er kilo aldım ikisinden de.. Onlara vallahi 5 TL mi ne vermiştim. Gaza geldim, ver abi 5 kilo daha dedim.
Eve gelince jetonum düştü napcan kızım bu kadar domatesle biberi diye:KK1::KK1::KK1:
Sonra Allah ne verdiyse kestim koca düğünlük tencerede pişirdim.
Menemenlik oldu. Bazen de yoğurtluyorum. Hala bitmediler. :KK1::KK1::KK1:
Bambayı da çok ucuz bulamadım ama attım yine 4-5 poşet. :)

Mevsımındeyken alıp atmak güzel bu zamanla sırf hormon ben almıyorum domates patlıcan yaz ayında guzel oluyor. Sımdı ıspanak pırasa karnıbahar mevsımı:KK56:bır arada lahana dolması deneyecegım bakalım hıç yapmadım daha bu hafta alıp deneyecegım:KK56:

Aynen öyle. :KK1:
Allah razı olsun az acı koymaya çalışıyorlar ama anacım azları bile bize çok geliyor. :KK53::KK53:
Bizimkiler acı sevmıyor ege yoresı zeytın yaglı yıyorlar cok

Şerbetli begendiğiniz tatlı varmı kızlar yarın ypıcam tatlı begendıgınız tatlıları tavsıye edın bana bakalım:KK53:

Tel tedavısıbıtınce bende 20 lık dişleri aldırıcam :18:çok zor bır surec ya 49 kıloya dustum bursey yıyemıyorum lastık kullanıyorum kare seklınde 4 dısıme takıyorum anammmm yok böyle bır acı:KK5:benimde cene ameliyetı olnam lazım doktor belkı duzelır dedı sola dogru kayma varmıs ama acılış kapanısım aorunlu degılmıs ıns. Duzelır. Metal telmı kullandın sende gunde 4 kez dıs fırcalıyıtum diş etlerim agrıyor benımde 2 yıla yakın duracakmıs

Yaren ortalarda yok bende cok merak edıyorum ıns. Iyıdır

Metal tel kullandım canım lastik de kullandım cidden o lastikler zulüm zulüm.. Güya benimki de 2 yıl duracaktı 4 yıl durdu :KK53: Şimdi 20likler geri bozdu 20lik ameliyatından sonra tekrar tel takalım derse naparım bilmiyorum bidaha o acıyı yaşamak istemiyorum :18::18:

Metal tel kullandım canım lastik de kullandım cidden o lastikler zulüm zulüm.. Güya benimki de 2 yıl duracaktı 4 yıl durdu :KK53: Şimdi 20likler geri bozdu 20lik ameliyatından sonra tekrar tel takalım derse naparım bilmiyorum bidaha o acıyı yaşamak istemiyorum :18::18:

Hakıkaten lastıkler zulum bıde arkadasımdan duydum o lastıkler bıle baska baskaymış zaman zaman daralıyormus bunlar geniş lastıkse ben dar olanları dusunemıyorum:KK14:

X