hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

Fellikstar,

ikisi de çok güzel.. özellikle mickey mouse modelli olana bayıldım :) biz de bugün avm de çeyiz dükkanları gezdik.. Annem hiçbir şey aldırmadı daha erken diye.. Ah anacığım bi bilse kızının ne kadar çok evlenmek istediğini, mezuniyet için şafak saydığını.. :)

bende mikiliyi çok beğendim alcam para biriktirip :))) kız ne erkeni benim hiç çeyizim yoktu nasıl zorlandım evlenirkene alıp koy kenara valla eksik oluyo hele de nevresim havlu bardak kupa falan çok ihtiyaç oluyo ben bide sabun ve mum hastası oldum :)))

bende mikiliyi çok beğendim alcam para biriktirip :))) kız ne erkeni benim hiç çeyizim yoktu nasıl zorlandım evlenirkene alıp koy kenara valla eksik oluyo hele de nevresim havlu bardak kupa falan çok ihtiyaç oluyo ben bide sabun ve mum hastası oldum :)))

Haklısın da gel de bunu aileme anlat.. Baba evlilik muhabbeti açılınca ağlayacak gibi oluyor.. Şaşıp kalıyorum.. Oysa ki ben mezun olduğum yaz evlenmek istiyorum, yani bu yaz değil, diğer yaz.. :)

ee haberleri yok mu yani hayatında biri oldupundan

Var haberleri canım.. tanıştığımızda lise 3 teydik.. ee ben aklı bir karış havada ergen idim :) hiç gizleyemedim, her halimden aşık olduğum belli oluyordu :) daha biz sevgili olmadan ailem anladı her şeyi :) daha kaç yıl flört edebileceğimizi düşünüyorlar merak ediyorum :)

Var haberleri canım.. tanıştığımızda lise 3 teydik.. ee ben aklı bir karış havada ergen idim :) hiç gizleyemedim, her halimden aşık olduğum belli oluyordu :) daha biz sevgili olmadan ailem anladı her şeyi :) daha kaç yıl flört edebileceğimizi düşünüyorlar merak ediyorum :)

amaan korkma alışırlar bence uygun bi zamanda güm diye söle benim hayatımda kimse yoktu tanıştım nişanlandım 1 yıl içinde evlendim ne çeyiz ne bişey herşeyi bikaç ayda aldık yerleştik o yüzden zor diye bişey yok imkansız zaman alır anneme sölediğimde ablamın düğününe 2 gün vardı düşün bi kızı gidiyo diğeride yolda kadın şok olmuştu :)))

amaan korkma alışırlar bence uygun bi zamanda güm diye söle benim hayatımda kimse yoktu tanıştım nişanlandım 1 yıl içinde evlendim ne çeyiz ne bişey herşeyi bikaç ayda aldık yerleştik o yüzden zor diye bişey yok imkansız zaman alır anneme sölediğimde ablamın düğününe 2 gün vardı düşün bi kızı gidiyo diğeride yolda kadın şok olmuştu :)))

eheheh anladım canım.. yaşımı belki sorun edebilirler erken diyebilirler.. zira evlenmek istediğim yaz 22 yaşımda olacağım.. ama zaten yıllardır flört ediyoruz yetmez mi? sevgililik halinin çok hoşuma gittiğini söyleyemem.. :) ama annem ile babam 29 yaşında evlenmişler, onlara 22 yaş gerçekten erken gelebilir. :KK43:

hımm olabilir gerçi bende 23düm evlendiğimde olabilir ya niye olmasın yani eğer doğru insan olduğundan şüphen yoksa bence sorun olmaz sevinirler..

hımm olabilir gerçi bende 23düm evlendiğimde olabilir ya niye olmasın yani eğer doğru insan olduğundan şüphen yoksa bence sorun olmaz sevinirler..

Umarım öyle olur. :) seneye 4. sınıfa başladığımda kışın nişan yazın düğün olsa ne güzel olur :) canım ben çıkıyorum uykum geldi, iyi geceler..

Bir sıkıntı yok,sadece yorgunluk. :) Pazar günümü sinema ve avm gezmekle geçirdim, ee yoruldum haliyle.. Bugün saç kurutma makinem yandı.. Çok şükür ki saçıma bir şey olmadı.. Hemen pencereyi açtım önüne koydum, sonra da onu çöpe attım.. Markası Braun.. Yenisini almak zorunda kaldım bu sefer de Rowenta marka aldım bakalım..

KIzz allahtan bişey yokmuş yanii:)Bir çuval olay yaşamıssın sen tabi beyin mahvolur benim halim kalmıyor makyajımı silip uyuyorum hemen film izledim geldim iyiki gezseydim birde şuan ayakta kalamazdım 45 kiloylan :))Braun yeşil iyonlu düzleştiricisini kulanıyorum bende iyi markadır genel olarak,değiştirmeseydin sende keşke memnunduysan,ama hayırlı olsun ucuz atlatmana sevindim..

Ah canım benım bende senı takıp edıyorum cok zor surec valla Allah sabır calışma azmi versın ıns. :KK16:bızde aynıydık haftada 2 dızı ızlıyorduk tv yasaktı evliliğimdende ilk yıl bırsey anlamadım ama hakkını verdım calışmanın ins. Atanırımda emeğim boşa çıkmZ 3 ataama daha var bakalım beklıyorum hazıranda olacak atama esiminde tayini belli olacak mayısta:KK5:doguya gıdecek 2 yıl izinlerde gelecek zor bır surec bızı beklıyır sağ sağlım bırsekılde atlatsak baska bırsey ıstemıyorum. Evde sıkılıyorum ya aöf ye kayıt oldum 2. Unv. Okuyorum. Diş tedavım zor ya 3. Aya gırıcem üst çenemde var tel salı gunude alt ceneme takılacak 53 kıloydum bende 50 kıloya dustum dahada düşerim dogru düzgün beslenemıyorum ısırmak yasak çiğnemekte eziyet gıbı dişlerim birbirine çarptıgında beynımda fırtınalar kopuyor yok boyle bır agrı alt ceneyede takılınca lastık verecek en zor o surecmıs bakalım yandık:18:

Alıştınmı canım evliliğe nasıl gıdıyor kayınvalıdenlerı atlattın benımkılerde bır kez geldı 6 gun durup gıttıler:KK53:ben maşallah diyim evlilikte hiç zorlanmadım:nazar: annemın evını hıc aratmadı eşim ev işlerindede yardımcı oluyor bırlıkte karar verıyoruz mutluyum:nazar:zaten nobet denetleme hep hasretız bıde doguya gıdecek hıc bıtmeyecek hasretlık:KK31:

İyi calışmalar canım matematık sorun fln olursa msj ata bana çözebilrisem yardımcı olurum herzaman çanakkale taraflarınada gelırsen beklerım tatlım kıb ıns. Cok guzel puanlar alır yerleşirsin gönlünden gecen yere Dualarım senınle kib çok öpüyorum

ah sorma bilirim ben o acıyı
olsun sonunu düşün, sonu çok güzel oluyor, her fotografta 32 dişinle gülmek istiyorsun :)
kaynana sürecim biraz sıkıntılı geçti ama çok şükür geçti
ben seni hep takipteyim, nasıl olcak bu kızın durumu diye
inşallah hayırlısı olur hakkınızda, sen kendini şimdiden ayrılığa motive etmişsin ama
inşallah hayat size sürpriz yapar, eşinin olduğu yere atanırsın sende
öpüyorum seni görüşürüz yine

ah sorma bilirim ben o acıyı
olsun sonunu düşün, sonu çok güzel oluyor, her fotografta 32 dişinle gülmek istiyorsun :)
kaynana sürecim biraz sıkıntılı geçti ama çok şükür geçti
ben seni hep takipteyim, nasıl olcak bu kızın durumu diye
inşallah hayırlısı olur hakkınızda, sen kendini şimdiden ayrılığa motive etmişsin ama
inşallah hayat size sürpriz yapar, eşinin olduğu yere atanırsın sende
öpüyorum seni görüşürüz yine

mrbb cnmmm hoş geldinn..

Hu hu kımse yokmu:KK55:2 gundur dişçideydim ay ölüyorum bugun alt ceneyede tel takıldı ve lastık verdı doktor fena agrım var ve agzımı acamıyorum tüm dişlerim sızlıyor:KK5:

Son düzenleme:
Hu hu kımse yokmu:KK55:2 gundur dişçideydim ay ölüyorum bugun alt ceneyede tel takıldı ve lastık verdı doktor fena agrım var ve agzımı acamıyorum tüm dişlerim sızlıyor:KK5:

Meraba ben 4 yıl tel tedavisi gördüm.. 3 kere de diş ameliyatı oldum.. seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun ya o acı çekilmiyor.. Şimdi de 20lik dişlerim çıkıyor mecbur aldırmam gerek ve 20likler yüzünden dişlerim geri bozulmaya başladı.. of of 4 yıl boşa gitti anlayacağın :KK43:

X