hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

bende mikiliyi çok beğendim alcam para biriktirip :))) kız ne erkeni benim hiç çeyizim yoktu nasıl zorlandım evlenirkene alıp koy kenara valla eksik oluyo hele de nevresim havlu bardak kupa falan çok ihtiyaç oluyo ben bide sabun ve mum hastası oldum :)))

Haklısın da gel de bunu aileme anlat.. Baba evlilik muhabbeti açılınca ağlayacak gibi oluyor.. Şaşıp kalıyorum.. Oysa ki ben mezun olduğum yaz evlenmek istiyorum, yani bu yaz değil, diğer yaz.. :)

ee haberleri yok mu yani hayatında biri oldupundan

Var haberleri canım.. tanıştığımızda lise 3 teydik.. ee ben aklı bir karış havada ergen idim :) hiç gizleyemedim, her halimden aşık olduğum belli oluyordu :) daha biz sevgili olmadan ailem anladı her şeyi :) daha kaç yıl flört edebileceğimizi düşünüyorlar merak ediyorum :)

amaan korkma alışırlar bence uygun bi zamanda güm diye söle benim hayatımda kimse yoktu tanıştım nişanlandım 1 yıl içinde evlendim ne çeyiz ne bişey herşeyi bikaç ayda aldık yerleştik o yüzden zor diye bişey yok imkansız zaman alır anneme sölediğimde ablamın düğününe 2 gün vardı düşün bi kızı gidiyo diğeride yolda kadın şok olmuştu :)))

eheheh anladım canım.. yaşımı belki sorun edebilirler erken diyebilirler.. zira evlenmek istediğim yaz 22 yaşımda olacağım.. ama zaten yıllardır flört ediyoruz yetmez mi? sevgililik halinin çok hoşuma gittiğini söyleyemem.. :) ama annem ile babam 29 yaşında evlenmişler, onlara 22 yaş gerçekten erken gelebilir.

hımm olabilir gerçi bende 23düm evlendiğimde olabilir ya niye olmasın yani eğer doğru insan olduğundan şüphen yoksa bence sorun olmaz sevinirler..

hımm olabilir gerçi bende 23düm evlendiğimde olabilir ya niye olmasın yani eğer doğru insan olduğundan şüphen yoksa bence sorun olmaz sevinirler..

Umarım öyle olur. :) seneye 4. sınıfa başladığımda kışın nişan yazın düğün olsa ne güzel olur :) canım ben çıkıyorum uykum geldi, iyi geceler..

ah sorma bilirim ben o acıyı
olsun sonunu düşün, sonu çok güzel oluyor, her fotografta 32 dişinle gülmek istiyorsun :)
kaynana sürecim biraz sıkıntılı geçti ama çok şükür geçti
ben seni hep takipteyim, nasıl olcak bu kızın durumu diye
inşallah hayırlısı olur hakkınızda, sen kendini şimdiden ayrılığa motive etmişsin ama
inşallah hayat size sürpriz yapar, eşinin olduğu yere atanırsın sende
öpüyorum seni görüşürüz yine

mrbb cnmmm hoş geldinn..

Hu hu kımse yokmu2 gundur dişçideydim ay ölüyorum bugun alt ceneyede tel takıldı ve lastık verdı doktor fena agrım var ve agzımı acamıyorum tüm dişlerim sızlıyor

Son düzenleme:
Hu hu kımse yokmu2 gundur dişçideydim ay ölüyorum bugun alt ceneyede tel takıldı ve lastık verdı doktor fena agrım var ve agzımı acamıyorum tüm dişlerim sızlıyor

Meraba ben 4 yıl tel tedavisi gördüm.. 3 kere de diş ameliyatı oldum.. seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun ya o acı çekilmiyor.. Şimdi de 20lik dişlerim çıkıyor mecbur aldırmam gerek ve 20likler yüzünden dişlerim geri bozulmaya başladı.. of of 4 yıl boşa gitti anlayacağın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…