hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

okyonus canım arkadaşım, bulmuşsun yine bir geyik topiği
takip ediyorum seni :KK53:
nasıl gidiyor tel tedavisi
ah ne güzel kilo da verdirir adama o
ben evlenince kilo aldım veremiyorum da napcam bilmiyorum :KK50:
kpss sürecimi görüyorsundur, aklımda hep sen
senin gibi evliliğin ilk yılında kocamla harıl harıl çalışıyoruz
tv açılmıyor, doğru dürüst
ah senin aldığın puanı alsam yeter bana
öptüm seni, iyi geyikler

okyonus canım arkadaşım, bulmuşsun yine bir geyik topiği
takip ediyorum seni :KK53:
nasıl gidiyor tel tedavisi
ah ne güzel kilo da verdirir adama o
ben evlenince kilo aldım veremiyorum da napcam bilmiyorum :KK50:
kpss sürecimi görüyorsundur, aklımda hep sen
senin gibi evliliğin ilk yılında kocamla harıl harıl çalışıyoruz
tv açılmıyor, doğru dürüst
ah senin aldığın puanı alsam yeter bana
öptüm seni, iyi geyikler

Ah canım benım bende senı takıp edıyorum cok zor surec valla Allah sabır calışma azmi versın ıns. :KK16:bızde aynıydık haftada 2 dızı ızlıyorduk tv yasaktı evliliğimdende ilk yıl bırsey anlamadım ama hakkını verdım calışmanın ins. Atanırımda emeğim boşa çıkmZ 3 ataama daha var bakalım beklıyorum hazıranda olacak atama esiminde tayini belli olacak mayısta:KK5:doguya gıdecek 2 yıl izinlerde gelecek zor bır surec bızı beklıyır sağ sağlım bırsekılde atlatsak baska bırsey ıstemıyorum. Evde sıkılıyorum ya aöf ye kayıt oldum 2. Unv. Okuyorum. Diş tedavım zor ya 3. Aya gırıcem üst çenemde var tel salı gunude alt ceneme takılacak 53 kıloydum bende 50 kıloya dustum dahada düşerim dogru düzgün beslenemıyorum ısırmak yasak çiğnemekte eziyet gıbı dişlerim birbirine çarptıgında beynımda fırtınalar kopuyor yok boyle bır agrı alt ceneyede takılınca lastık verecek en zor o surecmıs bakalım yandık:18:

Alıştınmı canım evliliğe nasıl gıdıyor kayınvalıdenlerı atlattın benımkılerde bır kez geldı 6 gun durup gıttıler:KK53:ben maşallah diyim evlilikte hiç zorlanmadım:nazar: annemın evını hıc aratmadı eşim ev işlerindede yardımcı oluyor bırlıkte karar verıyoruz mutluyum:nazar:zaten nobet denetleme hep hasretız bıde doguya gıdecek hıc bıtmeyecek hasretlık:KK31:

İyi calışmalar canım matematık sorun fln olursa msj ata bana çözebilrisem yardımcı olurum herzaman çanakkale taraflarınada gelırsen beklerım tatlım kıb ıns. Cok guzel puanlar alır yerleşirsin gönlünden gecen yere Dualarım senınle kib çok öpüyorum

Son düzenleme:
Yorum ya :KK31:dışarıya cıkmaktan vazgectik bezelye pilav mozaık pasta yaptım sımdı yemek hazırlıycam yemekten sonrada cay demlerım pasta fln yeriz hiç işim bitmiyor yemek hazırlıycam mutfak topla çamaşır atıcam makınaya onları asarım cıktıkca çıkıyor iş:KK14:

ohhh tam bir ev hanımısın bakıyorum da maşallah :KK16:nazar boncuğu sana:nazar:

İyi akşamlar. Güzel bir pazar günü geçirdim. Sinemaya gittim ''Kelebeğin Rüyası'' filmini izledim. Sizler naptınız ?

Evdeydim buralarda takıldım canım film nasıldı? haftaya erkek arkadaşımla gitmeyi düşünüyoruz hangi filme gitsek bilemedik?

Film güzeldi ama aksiyon filmlerini sevdiğim için sıkıldım biraz. Ama kıvanç tatlıtuğ oynbuyor o film izlenmez mi :)

iyiyiz hoşgeldin.başka bi topikten geliyorum hararetli bir konuydu huuuf yoruldum :)) film nasıldı güzel mi ?

güzeldi ya film, ben eski dönemleri anlatan filmleri severim ama biraz sıkıldım. :)

Film güzeldi ama aksiyon filmlerini sevdiğim için sıkıldım biraz. Ama kıvanç tatlıtuğ oynbuyor o film izlenmez mi :)

güzeldi ya film, ben eski dönemleri anlatan filmleri severim ama biraz sıkıldım. :)

hıı ben eşimle gidersem burnumdan getirir ozaman zaten aksiyondan başka bişi izleyemiyoz :))

Merhabaalar herkezede benden :)O kelebeğin rÜyasını bende bugün itibariyle izlemiş eve de,sıkkın pıkkın,haz ve tat almamış bir halde gelmiş bulunuyorum izlicek varsa gitmesin netten izlesin verilen paraya değmez sadece konu var hikaye var ama izlerken ne zaman bitcek artık dedim bir noktadan snra bıkkınlık geldi Erdoğan vardı ama hiçde öyle çok şiir falan okumadı romantik bile değildi film basitti kısaca:/

Son düzenleme:
Merhabaalar herkezede benden :)O kelebeğin rÜyasını bende bugün itibariyle izlemiş eve de,sıkkın pıkkın,haz ve tat almamış bir halde gelmiş bulunuyorum izlicek varsa gitmesin netten izlesin verilen paraya değmez sadece konu var hikaye var ama izlerken ne zaman bitcek artık dedim bir noktadan snra bıkkınlık geldi:/

Meraba :) sen de benim gibi sıkılmışsın :) filmi eleştirmenler çok beğenmiş. Sanırım biz sanattan anlamıyoruz, çabuk sıkılıyoruz :)

ya eskiden severdim ama evlendim evleneli korku gerilim ve aksiyondan başka film izlemediğim için artık bende sıkılıyorum:)))

Anladım. Aslında sen nasıl eşinle beraber onun sevdiği tür filmleri izliyorsan, o da senin sevdiğin tür filmi 2 saat izlemeye biraz katlanmalı. Fedakarlıklar karşılıklı olmalı öyle değil mi :)

Meraba :) sen de benim gibi sıkılmışsın :) filmi eleştirmenler çok beğenmiş. Sanırım biz sanattan anlamıyoruz, çabuk sıkılıyoruz :)

Aynenn aynen ya öyle çok yoktu edebiyat okadar ki kesik kesikti film sanki hep soru işareti kaldı detaya inilmediği için sanırım=/,Salon dolup taştı kızılayda metropol sinemasına gittim bide arkamdan konuşan iki çiftte beklentiyi karşılamadı diye sitemler ede ede çıkıyorlardı salondan yarısı pişmandır gidenlerin :)))

Aynenn aynen ya öyle çok yoktu edebiyat okadar ki kesik kesikti film sanki hep soru işareti kaldı detaya inilmediği için sanırım=/,Salon dolup taştı kızılayda metropol sinemasına gittim bide arkamdan konuşan iki çiftte beklentiyi karşılamadı diye sitemler ede ede çıkıyorlardı salondan yarısı pişmandır gidenlerin :)))

Benim filmi izlediğim salon da full doluydu :) Sanırım beklentilerimizi çok yüksek tuttuk, memnun kalamadık. Bir babam ve oğlum filmi gibi dram filmi bir daha çıkmaz sanırım :)

Anladım. Aslında sen nasıl eşinle beraber onun sevdiği tür filmleri izliyorsan, o da senin sevdiğin tür filmi 2 saat izlemeye biraz katlanmalı. Fedakarlıklar karşılıklı olmalı öyle değil mi :)

katlanmaya katlanırda sıkılıyo uyuyo uyukluyo bende film izlerken aa görüyomusun falan diye konusurum hevesimi kaçırır bumu hof poff kendi seçtiği filmleri ballandırarak anlatır pişman olurum bukezde keşke ona gitseydik falan diye :))

X