hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

Teksin yanii, bende tekim canım.
Annemler hastaneye refakate gittiler.
Ben sabahtan topladım da bi süpürge kaldı onu da öglenden sonraya bırakıyorum çok bağırıyor bizim süpürge, akıllara zarar. :KK1::KK1:

Gel birlikte kahvaltı edelim :KK56:yarında ben hastaneye gidicem :KK14:

:KK56::KK56: Oluur.. :KK1::KK1:
Hayırdır canım benim geçmiş olsun ? Kötü birşey yok dimi??

Yok canım diş taşı temizleticem ben ortodontik tedavi görüyorum ust cenede tel var salı gunude alta takılacak o yuzden diş tası temizleticem salı gunu sabah annemide devlet hastanesine götürücem bacagı agrıyor kasılıyormus bel fıtıgımı var kı bktııcaz bakalım

Yok canım diş taşı temizleticem ben ortodontik tedavi görüyorum ust cenede tel var salı gunude alta takılacak o yuzden diş tası temizleticem salı gunu sabah annemide devlet hastanesine götürücem bacagı agrıyor kasılıyormus bel fıtıgımı var kı bktııcaz bakalım

Geçmiş olsun canım, diş illet ki ne illet..
Annenin de ellerinden öperim, inş. kötü bişey yoktur..:KK16::KK16:

Ben artık çıkayım canım, gelir annemler bi kap yemek koyayım, öpüyorum çookkk, görüşürüzzz..:KK16::KK16:

Geçmiş olsun canım, diş illet ki ne illet..
Annenin de ellerinden öperim, inş. kötü bişey yoktur..:KK16::KK16:

Ben artık çıkayım canım, gelir annemler bi kap yemek koyayım, öpüyorum çookkk, görüşürüzzz..:KK16::KK16:

Saol canım amin ins. Kötu bırsey cıkmaz. Tamam tatlım kolay gelsin bende kahvaltı edıp ufaktan başlıycam işlere görüşürüz öptüm

Selam canım nasılsın? Supurge yaptım yerleri sildim sımdı wc ve banyoyu temizleyip yemek yapıcam eşimin mesai erken bitmiş geldi akşam balık yemege gıdelım dedım bakalım gidersek yemek yapmam :KK14:

Ohhh kuzum maşallah bütün evi temizlemişsin:21:.Gidin tabi gezin:KK19: hava çok güzel yaaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ohhh kuzum maşallah bütün evi temizlemişsin:21:.Gidin tabi gezin:KK19: hava çok güzel yaaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Yorum ya :KK31:dışarıya cıkmaktan vazgectik bezelye pilav mozaık pasta yaptım sımdı yemek hazırlıycam yemekten sonrada cay demlerım pasta fln yeriz hiç işim bitmiyor yemek hazırlıycam mutfak topla çamaşır atıcam makınaya onları asarım cıktıkca çıkıyor iş:KK14:

kızlar dün baya kaynatmışşınız yeni gelenler hoş geldinizz bn giremedimm ama yarın buradayım inşş konuşurukk=))

sorma sen kimlerle konuşuon die üzerime yürüdü kapadı pc yi dünden beri küsüsüzz konuşmuyokk..

Abowwwww o evdeyken hiç açma pc yi yoksa kavga etceksınız hep :KK53:geceleri nöbeti oluyormu eşinin nöbetleri oldugunda evde yokken girersın

X