hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

katlanmaya katlanırda sıkılıyo uyuyo uyukluyo bende film izlerken aa görüyomusun falan diye konusurum hevesimi kaçırır bumu hof poff kendi seçtiği filmleri ballandırarak anlatır pişman olurum bukezde keşke ona gitseydik falan diye :))

Anladım :) Ailemle izledim filmi, çok şükür açık sahne yoktu :)

Benim filmi izlediğim salon da full doluydu :) Sanırım beklentilerimizi çok yüksek tuttuk, memnun kalamadık. Bir babam ve oğlum filmi gibi dram filmi bir daha çıkmaz sanırım :)

Evim sensine baktım onu çook övmüşlerdi şansıma yoktu orada kısmet bunaymış sinir oldum böyle olunca zaman kaybı hiçbirşey katmayan film içimde etki yaratmayan film, genelde kötüye gitmem seçiciyimdir fragmanını izledimmi anlarım,bunada evden baktım fragmana tamam gideyim dedim yanıldım şaşkınım kendime :)
Romantik dram severim genelde ve ilginç sıradışı vede duygusal çok nadir aksiyon izlerim sende ben gibiysen film önerisinde bulunmak istiyorum,
Zaman Yolcusunun Karısı beni etkileyen bir filmdi seninde hoşuna gider umarım,Birde geçen sene SİMON diye film izlemiştim bak oda hoştur...

Evim sensine baktım onu çook övmüşlerdi şansıma yoktu orada kısmet bunaymış sinir oldum böyle olunca zaman kaybı hiçbirşey katmayan film içimde etki yaratmayan film, genelde kötüye gitmem seçiciyimdir fragmanını izledimmi anlarım,bunada evden baktım fragmana tamam gideyim dedim yanıldım şaşkınım kendime :)
Romantik dram severim genelde ve ilginç sıradışı vede duygusal çok nadir aksiyon izlerim sende ben gibiysen film önerisinde bulunmak istiyorum,
Zaman Yolcusunun Karısı beni etkileyen bir filmdi seninde hoşuna gider umarım,Birde geçen sene SİMON diye film izlemiştim bak oda hoştur...

Tamam tavsiyelerin için teşekkür ederim :) Benim beynim durmuş ş uan aklıma tavsiye edecek bir film gelmiyor :)

Selam canlar.
İyi geceler, nasılsınız ?? :KK16:

Aleyküm selam.. Ben iyiyim, sen nasılsın ?

.............Rica ederim ne demek :) Noldu kızz beynine kim sıkdı güzel canışını:)

Bir sıkıntı yok,sadece yorgunluk. :) Pazar günümü sinema ve avm gezmekle geçirdim, ee yoruldum haliyle.. Bugün saç kurutma makinem yandı.. Çok şükür ki saçıma bir şey olmadı.. Hemen pencereyi açtım önüne koydum, sonra da onu çöpe attım.. Markası Braun.. Yenisini almak zorunda kaldım bu sefer de Rowenta marka aldım bakalım..

Hoşbuldummm.. :KK42:

Şükür bende iyiyim, sağol renktaş.. :KK9:

İlk kez karşılaşıyorum sizlerle sanırım. :))))

Evet ilk kez karşılaşıyoruz :):)

$TAC-DISNEY-MICKEY-amp-MINNIE-LOVE-CIFT-KISILIK-NEVRS__77812451_0.jpg
çok tatlı yaaa :)))))

Fellikstar,

ikisi de çok güzel.. özellikle mickey mouse modelli olana bayıldım :) biz de bugün avm de çeyiz dükkanları gezdik.. Annem hiçbir şey aldırmadı daha erken diye.. Ah anacığım bi bilse kızının ne kadar çok evlenmek istediğini, mezuniyet için şafak saydığını.. :)

X