Hiç güvenmiyorum artık...

ayrıldığın zaman yaşayacakların şimdiki durumundan daha zor olacak..ailenin durumunu eşin biliyor,bu kararsızlığını da biliyor.huylu huyundan vazgeçmiyor..ama yakalaman çok iyi olmuş.saklayamadığının farkında.belki bundan sonra kendine dikkat eder.
maalesef senin bırakamayacağının farkında ve o yüzden bu kadar rahat.herhalde biraz da yumuşak birisisin...

sevgili min, sana sonuna kadar katılıyorum katılmadığım tek nokta eşini yakalamış olmasından ötürü ben çok üzgünüm çünkü kadıncağızın yapacak bir işi, tutunacak bir dalı yok...en kötüsü tek başına değil zaten tek başına olmuş olsaydı şimdi bunları konuşuyor olmazdık ben ilk mesajımdaki "sen hala boşanma davası açmadın mı?" cevabımı vermiş çekmiş gitmiştim...

diyeceğim öğrenmesi yıpranması açısından çok kötü olmuş...
ve böyle durumlar da öğrenip de kocayla yüzyüze geldikten sonra affettiyse olay bitmiştir çünkü artık yüzgözlük olayı başlamıştır.

ben bu durumlar da eğer boşanma gerçekleştirecek gücünüz yoksa yüzgöz olmayın diye tavsiye ederim, yüzgözlük serbestliği getiriyor karısından çekintisi varsa bir süre sonra aman nasıl olsa affederlere dönüşüp iyice laçkalaşma başlıyor.

birşey sormayı unuttum, ev kendi eviniz mi kira mı?

sevgili min, sana sonuna kadar katılıyorum katılmadığım tek nokta eşini yakalamış olmasından ötürü ben çok üzgünüm çünkü kadıncağızın yapacak bir işi, tutunacak bir dalı yok...en kötüsü tek başına değil zaten tek başına olmuş olsaydı şimdi bunları konuşuyor olmazdık ben ilk mesajımdaki "sen hala boşanma davası açmadın mı?" cevabımı vermiş çekmiş gitmiştim...

diyeceğim öğrenmesi yıpranması açısından çok kötü olmuş...
ve böyle durumlar da öğrenip de kocayla yüzyüze geldikten sonra affettiyse olay bitmiştir çünkü artık yüzgözlük olayı başlamıştır.

ben bu durumlar da eğer boşanma gerçekleştirecek gücünüz yoksa yüzgöz olmayın diye tavsiye ederim, yüzgözlük serbestliği getiriyor karısından çekintisi varsa bir süre sonra aman nasıl olsa affederlere dönüşüp iyice laçkalaşma başlıyor.

birşey sormayı unuttum, ev kendi eviniz mi kira mı?

haklısın..ben de zaten başka yorumlarda cahillik mutluluktur diyordum bu aldatılma meseleleri için.arkadaş için de üzüldüm tabi ki...ama bir mesele var ki erkeklerin karıları yakalayamadığı zaman onları sazan yerine koymaları da gücüme gidiyor.

haklısın..ben de zaten başka yorumlarda cahillik mutluluktur diyordum bu aldatılma meseleleri için.arkadaş için de üzüldüm tabi ki...ama bir mesele var ki erkeklerin karıları yakalayamadığı zaman onları sazan yerine koymaları da gücüme gidiyor.

aşkım çok haklısın ama çaresizlik varsa sazan kalmak en iyisi :1no2: diye düşünüyorum

ben öz dayımı gördüm yengem de yanımda araba da gidiyoruz istesem dayımın arabasının önünü keser olay çıkartırdım ama ben yengem görecek diye hızla uzaklaştım...dayımı korumak için değil ama aksine dünya tatlısı yengeme çektirdiklerinden ötürü hiç sevmem tamamıyla canım yengem üzülmesin diye söylemedim...biliyorum ki yengem boşanamayacak yiyecek dayağı haksız çıkarak oturacak evinde, üzüntüsü 3 e 5 e 10 a katlanacak diye söyleyemedim:1no2:

Ev hanımısınız..mesleğiniz olsa ayırır evinizi çocukları büyütürdünüz ama şimdi gideceksiniz baba evine..babanızın maddiyyatı iyiyse durmayaın hiç boşanın..ama orda basınıza kalkılacaksa yediginiz zorunuza gdecekse o hayat bilemiyorum ..şartlarınıza bağlı...inş.eşiniz bir daha yapmaz evinin çoçugunun kıymetini bilir inş.

5 degil 15 yil gecsede erkeklerinki hep hatadir, esini cok sever, yillar öncesinden biyerlere kaydolmusdur vs vs vs
minareyi calan kilifini hazirliyor isde.

canim sene sini dgeistirmezsin ansil giderse oyle gider onun huyu ve sen afetmisim buyukluk yapmisin san vermisin ama hala ayni sorunalr varsa bu is yurmrz bence sen gzuelikle esinle konus ben olsam bititrim yani huy huyndan faz gecmezsenin ve coocukalrin iyligi icin ilerde coocukarinada yansiycak buyuynce

canim benim sormak istedigim bir kac birsey var müsade edersen
1. esinin mailerini nasil yakaladin? yani onun mail adresini biliyormuydun?
2.o arkadaslik sitesine senin yanindada giriyormu yoksa kayitlimi ?? silmemeside bir tuaf geldi bana eger öyleyse
tabi bunlar benim fikrim bilmiyorum tesbitimde nekadar hakliyim
ama sanki sen göresin diye yapmis gibi geldi bana.( o adresi kayitli birakmasi eger tabi senin yaninda girmiyorsa)

valla ne diyim ya aklimda karismadi degil
en dogrusunu sen bilirsin canim bukadar cekmisin yeter dimi ama ?
ayrica git dersen giderim demeside ayri bir muamma
allah gönlüne göre versin ne diyim

ah keşke hayat bu kadar zor olmasaydı. hangi yöne gidersen git çok zor canım ya.

herşeyi düşünmen gerekli. ne gitmek nede kalmak kolay. çaren belki gitmek olamaz ama aynı evin içinde sadece çocukların içinde katlanmak zor. tamamen eşin olduğundan vazgeçersen ancak dayanırsın. annemden biliyorum. babamla 15 yıldır karı koca gibi değil iki yabancılar.çocukların büyükmü bilmiyorum ama en azından bir süre çocukların herşeyi tam anlamıyla kavramadan anlamadan kendine düzen kurmaya çabalamalısın. yaşını bilmiyorum ama belki kendine iş bulup birikim yapabilirsin. çünkü bu kadar zorluğa çocukların için katlanıp hayatını mahvettiğinde birgün çocukların kendi hayatına yön vemeye çalıştığında senin için daha çok acıyacak. ben bunu yaşıyorum çünkü. annemin ayrılmasına ailesi karşı çıktı. kır dizini otur dediler. annemde her yokluğa her üzüntüye evet dedi. ama şimdi çok pişman olduğunu söylüyor. hayatımı size adadım sizin için katlandım. siz evlenip elin oğlunun yanına gideceksiniz diyor. ben çektiğimle kalacağım.

allah yardımcın olsun.

X