Hiç duyulmamış kulağa hoş gelen kız isimleri önerilerimizi bekliyorum ben artemis düşünüyorum farklı fikirlere de açığım

Nas ne demek ?? Degisik bir isim bulmussunuz siz de .Ben de kızıma isim bulamadım da o yüzden sordum ,🙂
Nas isminin anlamıYardımcı, yardım eden (Allah’ın kulu). Ayrıca kur’an-ı kerim’de bir sure ismidir.
☺️ Aslında değişik de değil bilindik ama
Kulağa çok hoş geliyor sağlıkla gelsinler

Ayyy ikiz mi??Ne kadar güzel .Sağlıkla gelsinler 🥰🥰Benim de kızım olacak.Karar veremiyorum .Benim de kızım 2 yaşına girecek .İsmi ipek .Bunda hiçbir isim içime sinmiyor ..
Evet ikiz :)

Ben de Lidya bulana kadar hiç biri ‘işte bu’ demedim ama Lidya çok hoşuma gitti:)
İpek çok çok çok seviyorum ama eşim tam istemedi o yüzden ortak noktada buluşamadık.
Ayda bir ara düşündük sonra Lidya ‘da karar kıldık :)
Sağlıkla gelsin kuzular 💜🧿

Artemis yunan mitolojisinden bir isim değil mi ya? Hatta direk aklima Artemis Tapınağı geldi. Bilmem benim kulağıma çok itici geldi ama cocuk sizin cocuğunuz koymak isterseniz kimse bir sey diyemez.

Sizin adınızın bile dalga geçilecek bir yanı vardır
Çocuklar her zaman acimasizdir 🤷
Bunu da çocukların acımasızlığına bağlamazsın be. Yoo dostum detroit 🤣
Allahın izni ile bir kızım bir oğlum olacak,
Kızım , Lidya 💜oğlum Kaan💙 :)
2,5 yaşındaki kızım ise Defne 🍀
Lidya ismini biz de düşünmüştük, adıyla yaşasın minnoşlar 🥰

Mila ismini tavsiye ederim. :KK53: Anlamları da Türkçede Mila isminin anlamı “Çocukların oynadığı çelik-çomak oyunu” olarak kabul ediliyor. Rusçada “nazik, kibar ve hoş” ve “sevgili, sevimli, sevilen, tatlı kimse”, Bulgarcada “sevgili”, İbranicede “kelime, sözcük, söz söylemek”, İspanyolcada “harika”, Slav dilinde “aşk" anlamları bulunuyor

Artemis yunan mitolojisinden bir isim değil mi ya? Hatta direk aklima Artemis Tapınağı geldi. Bilmem benim kulağıma çok itici geldi ama cocuk sizin cocuğunuz koymak isterseniz kimse bir sey diyemez.
Bir de ay savaşçısındaki beyaz kedinin adıydı 🤗

X