Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Lisede meslek lisesimiydin canım ?
Bu yıl sınava mı gireceksin ben konuyu anlayamadım :44:

yok hayır ben ticaret meslek lisesi okudum muhasebe bölümü başaramayınca dışarıdan devam etmek istedim sayısalım da kötü benim ama kafayı da taktım işe tıbbi sekreterlik bölüm olarak seçmesem de kursları oluyor ya onlara gitmek istiyorum benim okuduğum dönemde bana çocuk gelişimi yok dediler aslında onu istiyorum ben dışarıdan eğitim veriyorlar mı okul öncesi belli bir miktar yatırıyormussun çok şey istiyorum bakalım hangisi olur karışık anlattıysam kusura bakmayın:44:

Anladım canım açıköğretim çocuk gelişimi lisans programı var araştır mutlaka , lise diplomanı almadın mı henüz :26:
Ne çok soru sordum

afiyet olsun en iyisi başvurmak boş boş beklemek olmuyor aslında bir taraftan diplomayı alıvereyim diye bekliyorum aslında bende inşallah gönlüne göre iş bulursun buralarda işte yok şu derslere çalışma hevesim hiç yok saldım iyice kitaplar bekliyor

Son düzenleme:
hoşgeldin len ne yaptııınn

sıkı durun bi kere anlatcam herkesçik okusun
len çıktık ya 9da yattım ben sonra meğer benm öküz okula gitmş ondan arayamamış hiç 10bçuk da aradı beni ben uyuyodm tabi napıyosun evde misn dedi evet nerde olcam uyuyorm çok kötüyüm hasta oldm bi de dedim bende okuldaydım anca gldm falan dedi
snra kapattk bn uyuyamadm tabi
gece 4 gbi dersle ilgili bişey yazdı bna bnde bliyorum ama kalkablirsem gitcem çok kötüyüm belim karnım atakta dedim anladı zaten hiçte çekinmem söylerm zaten
aman banene biz ayrıldık zaten dedi bnde deli iyi tmm fln dedm snradan şaka yaptm dedi konuştuk biraz sn hasta olunca bn dha beter hasta oluyorum falan dedi
romantiklik istiyorum ya o da hiç sevmiyo barıştık sanırım benim herif dengesiz ya madem niye ben o kadar ağladm

ayyy cok mutlu oldumm laaan sanki ben barıstım haa anaaam ne güzel aferim sizee

tahmın etmıstım ama neyse canım gozun aydın cok sevındımm

barışmanıza sevindim sizin adınızadengesiz insanla uğraşması zor olsa gerek

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…