Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

sıkı durun bi kere anlatcam herkesçik okusun :KK1:
len çıktık ya 9da yattım ben sonra meğer benm öküz okula gitmş ondan arayamamış hiç 10bçuk da aradı beni ben uyuyodm tabi napıyosun evde misn dedi evet nerde olcam uyuyorm çok kötüyüm hasta oldm bi de dedim bende okuldaydım anca gldm falan dedi
snra kapattk bn uyuyamadm tabi:KK1:
gece 4 gbi dersle ilgili bişey yazdı bna bnde bliyorum ama kalkablirsem gitcem çok kötüyüm belim karnım atakta dedim anladı zaten:KK1: hiçte çekinmem söylerm zaten
aman banene biz ayrıldık zaten dedi bnde deli iyi tmm fln dedm snradan şaka yaptm dedi konuştuk biraz sn hasta olunca bn dha beter hasta oluyorum falan dedi:KK1::KK1:
romantiklik istiyorum ya o da hiç sevmiyo barıştık sanırım benim herif dengesiz ya madem niye ben o kadar ağladm:KK52::KK52:

Sizde ben neden bizi görüyorum yaaa :KK52:
Çok sevindim :KK1:
Hep hasta ayağına yat işe yarar :KK51:

kızzz öyle deme oda üzülmüş demek ki kıyamam ya cok sevindimm :KK9:

bide giderken ben öptüm ağladm flan hakkını ödeyemem dedm koymuştur tabi:KK1: okula da gidince sniri geçti snra aradı merak etti de lan niye kızgın kalamıyorum ben bu herife ya:KK16:

Sizde ben neden bizi görüyorum yaaa :KK52:
Çok sevindim :KK1:
Hep hasta ayağına yat işe yarar :KK51:

hehehhhhh deli manyakkkkk :KK1::KK1:
sağol kuzucum bnde şaşırdım zaten

bide giderken ben öptüm ağladm flan hakkını ödeyemem dedm koymuştur tabi:KK1: okula da gidince sniri geçti snra aradı merak etti de lan niye kızgın kalamıyorum ben bu herife ya:KK16:

Ben şimdi gidiyorum açlıktan başım dönüyo :KK1:
Geldiğimde burda ol kafanı kırarım :KK1: :KK19:

peki ben ne yaptım aradım mal mal naspıyosun falan dedim yemek yiyorum dedi öksürdü hastamısın dedim evet biraz dedi iyi gecmiş olsun dedim kapattım.:KK25:
o soğuk konusunca içimden gelmedi konusmak aman ne bileyim yaa şimdi benim adım attığımı gördü ya iyice inat yapar diye korkuyorum yazamıyorum valla rezil oldugumla kaldım dün aksam :KK25::KK43:

peki ben ne yaptım aradım mal mal naspıyosun falan dedim yemek yiyorum dedi öksürdü hastamısın dedim evet biraz dedi iyi gecmiş olsun dedim kapattım.:KK25:
o soğuk konusunca içimden gelmedi konusmak aman ne bileyim yaa şimdi benim adım attığımı gördü ya iyice inat yapar diye korkuyorum yazamıyorum valla rezil oldugumla kaldım dün aksam :KK25::KK43:

yok tatlm rezil oldum diye düşünme ya adım attığını gördü konuşmamız işe yaradı bu ilişkiyi kaybetmek istemiyo diye düşünür

eee operek sarılarak ayrılınırmı kuzum yaaa dunde demıstım neyse kıymetını anlar cocugun uzerıne fazla gıtmessın sende:KK52:

ayyyy tövbe valla bi dha üstüne gidersem:KK1:

bosver karıkoca atasında rezıl olunmaz .
sen bır adım atmıssın ıste bundan sonrada beklersın o arar

Yvarum sağlık kurumları işletmeciliği var şuan kafamı taşa mı vursam duvaramı :KK43:
geçen yıl nasıl olduda bu bölümü yazmadım:KK43:
hmm , hayırlısı boyledır heralde canım

Onu tam bılmıyorum ama ıns vardır...

ne sordun guzelım bn gormedım ama aybuk daha gelmedı

L'oreal Studio Secrets Makyaj Bazı alıcam kullanan varmı aranızda demişitim canım

bn kullanmadım hıc cnm

ben geldimmmmmmmmmmmmmmmm :KK3::KK3::KK3::KK3:

afiyet olsun en iyisi başvurmak boş boş beklemek olmuyor aslında bir taraftan diplomayı alıvereyim diye bekliyorum aslında bende inşallah gönlüne göre iş bulursun buralarda işte yok şu derslere çalışma hevesim hiç yok saldım iyice kitaplar bekliyor
ne afıyetı hergun makarna yıyoruz kız mıdem bulanıyor artık
sıkı durun bi kere anlatcam herkesçik okusun :KK1:
len çıktık ya 9da yattım ben sonra meğer benm öküz okula gitmş ondan arayamamış hiç 10bçuk da aradı beni ben uyuyodm tabi napıyosun evde misn dedi evet nerde olcam uyuyorm çok kötüyüm hasta oldm bi de dedim bende okuldaydım anca gldm falan dedi
snra kapattk bn uyuyamadm tabi:KK1:
gece 4 gbi dersle ilgili bişey yazdı bna bnde bliyorum ama kalkablirsem gitcem çok kötüyüm belim karnım atakta dedim anladı zaten:KK1: hiçte çekinmem söylerm zaten
aman banene biz ayrıldık zaten dedi bnde deli iyi tmm fln dedm snradan şaka yaptm dedi konuştuk biraz sn hasta olunca bn dha beter hasta oluyorum falan dedi:KK1::KK1:
romantiklik istiyorum ya o da hiç sevmiyo barıştık sanırım benim herif dengesiz ya madem niye ben o kadar ağladm:KK52::KK52:
yuz vermeseydın :KK47:valla dovcem senı

X