Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

günaydın dünden beri sersem gibiyim biraz senden naber
Neden sersem gbısın sna ozelden yazcamda 10 dk ısı bıktırdı benı ya offf
Aynen aynen. her zaman ki gibi bitse de gitsek diyorum

Bak kuzu bak. sen bulucaksın güzel bi iş. gebze tarafında daha cok iş var emin ol.
bakcam balım , ıns bulurum bıktım artık sımdı oglen geldı elalem gder masada oturur yemegı onune gelır bn yemek hazırlamak zorundayım varmı bole bı adalet ya

sormadım ayrıntılı ama yedek parça işi yaan bir şirket mesaj attım dun eger bir açık falan olursa arıycak benı
ıns gerı donus yapar canım ya cok sagol tsk ettım ılgılendgn ıcın
iş benim yaşadığım şehirde zelemelecim
valla ıyı bı baslangıc olablır , sen bı ıse gır en azından referansın olur kız

özge halka sesleniyorr
aybüüük sesimizi duyuyorsan geeeell
gelmıyo anacım bı gelsın gorusurum onla merak ettım valla ya okuldamı kı acaba

haklısın bakalım başvuru yapmak istiyorum bunu bende eleman onlineden buldum babamda her yere göndermiyor tamam bekliyorum mesajınıdün çok yoruldum o yüzden sersem gibiyim uyku yetmedi

Son düzenleme:
haklısın bakalım başvuru yapmak istiyorum bunu bende eleman onlineden buldum babamda her yere göndermiyor tamam bekliyorum mesajınıdün çok yoruldum o yüzden sersem gibiyim uyku yetmedi
valla bnm babamda oyleydı onceden , ama 2 senedır calısıyorum sonucta artık fazla bırsey dıyemıyor ,
+ ben evde bos kalınca ona dunyayı dar edıyorum
bıde okul masraflarım fılan var bna bakamaz o yanı o yuzden kendıme karıstırmıyorum fazla
bn sana dıyecektımkı tıbbı sekreterlık bolumude guzel , hemde cok ıyı bı bolum ...

Canım öncelik sağlık mes. ten alıyo o bölüm bende çok çabaladım geçen yıl

evet babalar öyle oluyor evet bende seviyorum o bölümü birde ben ayakta çalışmayı sevmiyorum bütün gün çok yorucu oluyor ama artık diyorum ayakta da olsa kendi paramı kazanacağım dedim herkes nasıl kazanıyor o işe başvursam mı acaba size söylemiştim ya o işte

Hoşbulduk kuzularr
naber canım ?
Canım öncelik sağlık mes. ten alıyo o bölüm bende çok çabaladım geçen yıl
acıkogretımden okuyacak ama arkadas olur bence

basvur canım bı yerden baslamak lazım ,
tıbbı sekreterler cok rahat valla ohh soru soruyorsun cevap vermeye tenezzul etmıyor bazıları

naber canım ?

tıbbı sekreterler cok rahat valla ohh soru soruyorsun cevap vermeye tenezzul etmıyor bazıları

Açık öğretim kontenjanlı mı alıyo kontenjansız mı tatlım , bu arada bugün çok halsizim senden naber

napıyosunuz kızlar aybük den hala ses yokmu ?
benim içime bir sıkıntı düştü durup duruken:18:
ayrıca soru soruyorum niye sallamıyorsunuz beni
trip attım suan size

naber canım ?

tamam başvurayım en iyisi nasip her şey tabi varsa kaderimizde olur evet bütün gün bir şey yaptıkları yok ama sor onlar öyle demiyor hakkımızda hayırlısı olsun birde ben tıbbi sekreterlik kursuna gitmeyi düşünüyorum diploma da olmayınca elim kolum bağlı

Lisede meslek lisesimiydin canım ?
Bu yıl sınava mı gireceksin ben konuyu anlayamadım :44:

Açık öğretim kontenjanlı mı alıyo kontenjansız mı tatlım , bu arada bugün çok halsizim senden naber

Kızlar benim bildiğim kadarıyla açıköğretimde tıbbı sekreterlik yok :44:
Örgün eğitim sadece :44:
Onu tam bılmıyorum ama ıns vardır...
napıyosunuz kızlar aybük den hala ses yokmu ?
benim içime bir sıkıntı düştü durup duruken:18:
ayrıca soru soruyorum niye sallamıyorsunuz beni
trip attım suan size
ne sordun guzelım bn gormedım ama aybuk daha gelmedı

gıt tabı canım her yonden sansını dene bende her ılana basvuru yapıyorum bakalım artık bı haber gelsede kurtulsam ya bgn yıne makarna yıcekmısız

Yvarum sağlık kurumları işletmeciliği var şuan kafamı taşa mı vursam duvaramı
geçen yıl nasıl olduda bu bölümü yazmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…