Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Hak ediyo
Mutlaka git kuzum kalp bu ihmale gelmiyo

aynen tatlm ilk işimmm bi baksınlar ne ayakk

daha evlenmeden kalp ritminiz bozulmuş yavvv.ben direk meftayım yani:))ruhuma fatihaaaaa:)))

valla kalp ruh beden sağlığımı bozdu bu herif benm
yok abla ya sende öldürdün direk kendni ne güzel 2 canlısın sen hepimizden canlısınnn

yok abla ya sende öldürdün direk kendni ne güzel 2 canlısın sen hepimizden canlısınnn

Eyvallah canım.koyverin gitsin kızlar yaaaa.Ne takıyonuz bu kadar..Canları isterse yaaisiz üstelerseniz daha bi şımarıyolar nasıl alıştırırsanız öyle gider benden söylemesi

daha evlenmeden kalp ritminiz bozulmuş yavvv.ben direk meftayım yani:))ruhuma fatihaaaaa:)))
Zati beni bu herifle diri diri toprağa gömersiniz evlenince
Kavga etmezsek melek gibidir ama ben biraz onu çileden çıkarıyorum :!:

Baksınlar yavrum
Ekg çektirmekten nefret ediyorum göğsümü açınca utanıyorum

bnde çileden çıkarıyorum valla hiç aramız yok sanırım birazda suç bizde ama onlarda bazen beyinsiz olabliyolarrr çoğu zaman hattaaaa

bnde çileden çıkarıyorum valla hiç aramız yok sanırım birazda suç bizde ama onlarda bazen beyinsiz olabliyolarrr çoğu zaman hattaaaa

Bazen düşünüyorumda iyi dayanıyo kuzum benim yaa
Ama dediğin gibi onlarda az değil aşırı kıskanç ama alıştım artık ne derse tamam diyorum yapmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…