Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Rabbim bize onları vermeyecek olsaydı bu kadar büyük bi aşkla sevdirmezdi diye düşünüyorum.
Bu günler geride kalacak eminim

inşallah kuzum dün snirle ağzımdan bela kaçtı allah belanı versn snin sen insan değilsin dedim
sonra içime bir oturdu varya uyuyana kdar dua ettm allahım öyle demek istemedm sinirle oldu diye

inşallah kuzum dün snirle ağzımdan bela kaçtı allah belanı versn snin sen insan değilsin dedim
sonra içime bir oturdu varya uyuyana kdar dua ettm allahım öyle demek istemedm sinirle oldu diye

2kerede ben dedim ama çok ağlamıştım
Oda biliyo aslında isteyerek demediğini :26:

Allah korusun deli ne diyosun :))
çok şükür uğraşıyorum bende canım ne olsun
Ölüm ani dünya fani
Aman iyi ol tatlış
tabi bni o duruma getiren onun davranışıydı snuçta aman neyse aramıcam bgn kendime vakit ayırcam gircem mis gibi duş alcam kitap okucam bakım yapıcem kendime güzelleşicemm

Zati güzelsin kıızz
Balkanların ve kk nın en güzel karısı seçiyorum seniii

takılıyorm yavru ya
takıl kafana göre
bende biraz rahatlıyım şöyle dün snirden beyazı da izlemedm onu falan izliyim netten gevşiyim biraz
akşam laflarız sen kaçta eve geçiyosun:44:

5 gibi evde olurum sanırım canım bilmiyorum kii
Ama buralardayım git bi kendine gel

sınır olmakla gectı butun gunum ya sabah sabah basımı sısırdıler zaten regl oldum gergınım belım agrıyor dovcem valla hepsını ,
masa ustu pc tamamen bozuldu evdekı notebook da donuyo aksam ondan cıkmak zorunda kaldım =( napıyosunuz bgn bnm gbı calısan ameleler varmı ?

Hoşgeldin zelemelem.
çoook sıkılıyorum saatin 5 olmasını bekliyoruum hava berbat. bende uyuzum bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…