Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Herkese günaydın.Yeni katılan herkese de hoşgeldiniz ve merhaba.Dünkü arkadaşlar da kusura bakmasın.Dün patron aniden gelince apar topar çıkmak zorunda kaldım.Biraz asabidir kendisi:)

Bende aynı sendromu yaşıyorum
Ne iş yapıyordun

Geçmiş olsun bacım:)her işi yapıyorum patronum sağolsun:)Telefona bakıyorum,çayını hazırlıyorum,bulaşığını yıkıyorum,muhasebesini tutuyorum..ben de iş çok anlayacağın.
Haaa bir de üstüne üstlük karnımda çocuğunu taşıyorum..

Son düzenleme:

Ekmek parası bacım ne yaparsıın

Benim patronumda anacığım
Annemin iş yeri var ona yardım ediyorum , okumayana ekmek yok bari benimle çalış dedi
1 hafta sonra sınavım var bakalım kurtulurum inşallah

Annenle çalışmak daha kolaydır ya.ne güzel valla.Benim anacım yanımdaydı ama bugün dönecek evine.Başka şehirde o .bu arada sen de açıköğretimlisin galiba?

Annenle çalışmak daha kolaydır ya.ne güzel valla.Benim anacım yanımdaydı ama bugün dönecek evine.Başka şehirde o .bu arada sen de açıköğretimlisin galiba?

Çokta kolay değil ama idare edip gidiyoruz, annenden uzakta mısın
Yok canım ama olmayı düşünüyorum
Üniversite sınavına giricem haftaya

Çokta kolay değil ama idare edip gidiyoruz, annenden uzakta mısın
Yok canım ama olmayı düşünüyorum
Üniversite sınavına giricem haftaya

Hayat hep bana yani kadınlara müşterek zaten :)))Ben İstanbulda'yım.Çok uzaka değil ama gene de 2 saatlik yok.yanında gibi olmaya.
Allah zihin açıklığı versin inşallah canım.Umarım istediğin yeri tutturursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…