Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

kesnlikle bak ne güzel bulmuşsun cevabıı aynen öyle

Sevmek sevilmek kadar güzel bi duygu yok ama bi yanı da hep acı hep üzüntü
Bilmiyorum var mı 4 4 lük ilişkisi olan
Yaş kaçtı :26:

Şu hayatta Aşk'ı hep merak etmişimdir,hep olsun da doya doya yaşayayım istemişimdir.Ama her aşkın olduğu yerde sevgi ve saygının olmaması gözümü korkutuyor.O yüzden sevip,sevilmek=saygı,sevgi.Aşk tabi güzeldir ama bunların olmadığı yerde o aşk varsın olmasın.Hee kaderde varsa ve olacaksa ben beklerim sorun yok.Allah yeter ki hayırlısını nasip etsin.

25 yaşındayım henüz diyelim.Genç gibiyim.:)
Herkese selamlar olsun ama İzmir'den olanlar varsa onlara daha da bi selam olsun.:)

Öküzünden muzdarip biri gördüm sankiii
Seninki ne yaptı bacıımm

Aynen canımya benimkini iş yerinde kameralar var o kameralardan benim tlfnumdan program indirim ofisi izleyen biliyorum tabikide bu aklı bana erkek arkadaşım verdi ve kendi yapti tabi fırsat bu fırsat bende aklıma geldikçe ofisi izleyen biliyorum birde sekreter leri var bugün butun çalışanlar yemek yiyiyor bende osira açtım programı oboovv ne göreyim kiz benimkini yaninda oturuyor benimkide bir ara kızın sırtına sarildi kafasını saniye koydu çekti ben hemen aradım ve ağzıma geleni saydım tabi bu yaptığımdan sonra utandım g.....kaldırdım farkindayim neyse bizimkinin cvbi haklısın haklısın masada ağzımdan küfür çıktı özür amaçlı yaptım dedi benim öküzün genişliğini goriyomusunuz dengesiz gerzeka::

anaaaammmm iyi yapmışsın burnundan getirseydn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…