Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Hayat hep bana yani kadınlara müşterek zaten :)))Ben İstanbulda'yım.Çok uzaka değil ama gene de 2 saatlik yok.yanında gibi olmaya.
Allah zihin açıklığı versin inşallah canım.Umarım istediğin yeri tutturursun.

Amma da güzel yazmışım yav.Gurur duydum kendimnen:))) Sen anlamışsındır ne demek istediğimi:)

Hayat hep bana yani kadınlara müşterek zaten :)))Ben İstanbulda'yım.Çok uzaka değil ama gene de 2 saatlik yok.yanında gibi olmaya.
Allah zihin açıklığı versin inşallah canım.Umarım istediğin yeri tutturursun.

Aynen katılıyorum hep kadınlar alttan alır kadın ayakta tutar kadın yuva yapar :KK14:
Amin inşallah , açıköğretim düşünüyorum zira hiç çalışmadım :KK14:
Şu saatten sonra bi yerlere gidip okumayıda düşünmüyorum hoş okumanın yaşı yoktur ama yıldım artık :KK1:

Aynen katılıyorum hep kadınlar alttan alır kadın ayakta tutar kadın yuva yapar :KK14:
Şu saatten sonra bi yerlere gidip okumayıda düşünmüyorum hoş okumanın yaşı yoktur ama yıldım artık :KK1:
[

Kaç yaşındasın ki canım?

[

Kaç yaşındasın ki canım?

21 canım 3 yıl kaybım var :KK14:

ohooo .bak şimdi ben 34 yaşındayım 3 yaşında bir kızım var.Karnımda 4 aylık bir veledişim vayyy:)kocamla beraber çalışıyorum ve de açıköğretim 3.sınıfta okuyorum..nereye hemen çöküyon öylee:))

Enee ablammışsın ya sen benim niye demiyon :KK19:
Erken yaşta çöktüm :KK1:
Şehir dışına çıkıp okumam bulunduğum şehirdede okumam en iyisi açıköğretim diye düşünüorum bende :KK37:

X