Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Herkese günaydın.Yeni katılan herkese de hoşgeldiniz ve merhaba.Dünkü arkadaşlar da kusura bakmasın.Dün patron aniden gelince apar topar çıkmak zorunda kaldım.Biraz asabidir kendisi:)

Bende aynı sendromu yaşıyorum :KK43:
Ne iş yapıyordun :KK8:

Geçmiş olsun bacım:)her işi yapıyorum patronum sağolsun:)Telefona bakıyorum,çayını hazırlıyorum,bulaşığını yıkıyorum,muhasebesini tutuyorum..ben de iş çok anlayacağın.
Haaa bir de üstüne üstlük karnımda çocuğunu taşıyorum..

Son düzenleme:
Geçmiş olsun bacım:)her işi yapıyorum patronum sağolsun:)Telefona bakıyorum,çayını hazırlıyorum,bulaşığını yıkıyorum,muhasebesini tutuyorum..ben de iş çok anlayacağın.
Haaa bir de üstüne üstlük karnımda çocuğunu taşıyorum..

Ekmek parası bacım ne yaparsıın :KK31:

Benim patronumda anacığım :KK6:
Annemin iş yeri var ona yardım ediyorum , okumayana ekmek yok bari benimle çalış dedi :KK9:
1 hafta sonra sınavım var bakalım kurtulurum inşallah :KK55:

Annenle çalışmak daha kolaydır ya.ne güzel valla.Benim anacım yanımdaydı ama bugün dönecek evine.Başka şehirde o .bu arada sen de açıköğretimlisin galiba?

Annenle çalışmak daha kolaydır ya.ne güzel valla.Benim anacım yanımdaydı ama bugün dönecek evine.Başka şehirde o .bu arada sen de açıköğretimlisin galiba?

Çokta kolay değil ama idare edip gidiyoruz, annenden uzakta mısın :KK50:
Yok canım ama olmayı düşünüyorum :KK1:
Üniversite sınavına giricem haftaya:KK37:

Çokta kolay değil ama idare edip gidiyoruz, annenden uzakta mısın :KK50:
Yok canım ama olmayı düşünüyorum :KK1:
Üniversite sınavına giricem haftaya:KK37:

Hayat hep bana yani kadınlara müşterek zaten :)))Ben İstanbulda'yım.Çok uzaka değil ama gene de 2 saatlik yok.yanında gibi olmaya.
Allah zihin açıklığı versin inşallah canım.Umarım istediğin yeri tutturursun.

X