Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

kızlarr yemeğimi yedim ben geldiiiiiiiiiiiiiiimmm... renitsa senin içinde dua ettim bu arada . allah kabul eder inşallah :)

bana geliyosunuz bu akşam. hep beraber toplaşıp ağlaşcazz

bana uyar :):)

ya bu arada kırmızııııııııııııııı konuştun mu kızlarla ?

kızlar ciddi ciddi sevgililerimize nişanlılarımıza nereden nasıl tanıştığımızı mantıklı bir şekilde anlatalımda bi haftasonu buluşalım hep beraber. önce kırmızımla renitsama gelinlik bakarız sonrada yemek yer biryerde sohbet muhabbet güzel olur ? ne dersiniz ?

Son düzenleme:
evettt. kilo almamak için öğlen yemeğinde salata ve bir dilm kepekli ekmek yiyip ardından çayın yanında keyif olsun diye brovni yiyen pek kıymetli nefsimi alkışlıyorum

evet kızlar biz bu konuda ciddiyiz valla ben liseden arkadaslarım demeyi düşünüyorum :)

iyiyiz.canım.daa.kolum.çok.acıyo.dün.aşı.oldum.hiç.iş.faan.yapmadımmm.öle.nette.takıldım.kaldım.bugün.senin.paşa.nasıl

geçmiş olsun canım ya ama aşıların cok önemlı bırazda yapanın eli ağır olmasa keşke ben olsaydımda ben yapsaydım elim cok hafiftir nasıl olsun allah razı olsun 2 gündür komsumuz bakıyo canım ya saat 2 den 6 ya kadar

bana uyar ama bana gelinlik bakamıcaz bu gidişle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…