Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

düğün tarihi kuzum yaa. bıktım artık valla. heveslenemiyorum bile. gelinlik bakıcam eşya bakıcam hiçbirini yapamıyorum. hiçbişey belli değil yaa
canım benim iyi dinle şimdi
kendi kendini strese sokuyorsun gercekten.
RAHATLA
cunkü hersey yoluna igircek babana da deki 11 ayda geldi asilliğim daha da bi aksilik cıkmasın babaım lütfen de.
Suan zaten onlardan ayrı nişanlına yakınsın evlenmen onların işine gelir bence ama sen onları biricik kızların kıyamıyor adamcagız ne yapsın.
Babanla bu olayı bu hafta hallet, o arada ev aramaya devam bulamazsan bizde yardım edicez kendi adıma söz veriyorum bak.
Sonra da istanbuldaki kızları alıp gelinlik bakmaya gidicez şimdiden sen ben morinci varız daha baskalarıda gelir anlaştık mı
sıkma canını artık arkadasım yaaa bak bu sizsinizzz baaak ne kadar güzel olmuşsun ------>>> :123:

Sz ne zaman kavga ettiniz birde üstüne barıştınız bee

ohooo kaçırdın kiii

cok seviyoruz cok aşığız cok evlenicez

Karı evli daha evlenicez türküsü söylüyoo
Kız delii karı sizin düğün ne zaman , evleninde bi kurtulalım yaa
Renitsam kendini hiç yıpratma , alnına yazılan elbet bi tarih vardır.
Son sözü yine alnının yazısı söyleyecek sen sakin ol

Ağlama cnm umutlu ol iyi düşün yanyana mutlu olduğunuz günlerin hayalini kur

sağol canım benim desteğin için. o kadar kötüyüm ki anlatamam. yaptığı hiçbişeyde mantık yok. yaa ben nişanlımla beraberim istanbulda. hiç mi düşünmüyo napıyo ne ediyo diye. millet hemen evlendirir benimki daha da uzatıyo. bıktım bunaldım herşeyden. atıcam yüzüğpü herkes rahatlıcak

öyle tabi canımama vallahi bunaldım. o kadar hayalini kurduğum şey bu kadar zor olmamalıydı

Sakiiin ol kuzum Baban işini garantiye almaya çalışıyor. Nişanlı olan bi kız fazla durdurulmaz aslında.. :44:
Babanla konuş tekrar tekrar. Hallolur canım sıkma canını lütfen. yüzüğü atcam demek ne demek nişanlın duyması baaaakkk.

ya tamam da onun ailesine de mahcup oluyorum. yarın öbür gün yüzüme vururlarsa napıcam ben. evet nişanlı kzı durdurulmaz ve bizim başımızda aile de yok serbestiz. istesek herşeyi yapabiliriz. kimse bunu düşünmüyo biz düşünüyoruz.

Baba evinde değilsin bide :26: bu söylediklerini babana söyledin mi hiç?

hayır ya sacmalama kimseye acımıyorsun sevdiğin adama da mı acımıyırsun yaa
bende buraya takıldım aslında hani siz zaten suan evli gibisiniz atesle barut yani yanlış bişeyde yapabilirsiniz bunu göze almaması gerekir babanın

ben babamdan daha çok korkuyorum laf söz olmasından. ben de onu anlamıyorum işte. hadi nişanlım arkadaslarıyla kalıyo. ben yalnızım. hiç mi aklına gelmiyo benim evime gelebileceği. hiç mi rahatsız olmuyo. aklım mantığım almıyo

evet bu banada sacma geliyor.
Sana cok güveniyor demek ki yada size demeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…